Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla rolników, ogrodników i hodowców czyli co zasiejesz to zbierzesz

Gadżety reklamowe dla rolników, ogrodników i hodowców
Jak reklamować się w branży producentów artykułów rolniczych

7 rolniczych gadżetów reklamowych dla rolników, ogrodników, hodowców i sadowników

  • Długopisy reklamowe z logo
  • Kubki termiczne dla rolnika na ciepłe i zimne dni
  • Notesy i notatniki dla hodowców
  • Nowoczesne smartwatch’e dla ogrodników
  • Wygodne t-shirty dla ogrodnika i hodowcy
  • Czapki z nadrukiem logo firmy ogrodniczej
  • Smycze z logo firm z branży rolno spożywczej
Gadżety z logo – niezbędna rzecz w marketingu kółek rolniczych

Gadżety reklamowe dla rolników i ogrodników

Okres wakacji to czas wzmożonej pracy dla rolników, kółek rolniczych i związków gminnych. To okres żniw i zbierania plonów przez sadowników i rolników. To też czas dożynek i imprez rolniczych. Można by pomyśleć, że rolnicy są ostatnimi klientami, którzy chcą zamówić gadżety reklamowe dla kółek rolniczych i związków gminnych i nic bardziej mylnego. Instytucje te podobnie jak szkoły językowe też zamawiają i wykorzystują do własnej promocji gadżety. Właśnie gadżety dla szkół językowych to temat bloga z 23 maja 2022r. Gadżety reklamowe dla rolników są nieco inne bo też ich przeznaczenie jest inne. Inne gadżety reklamowe otrzymują klienci i osoby współpracujące od salonów SPA a inne Ci, współpracujący z rolnikami czy hodowcami. Jednakże i jedni i drudzy chcą z pewnością dostać coś unikalnego i praktycznego. Przy wyborze produktów promocyjnych należy kierować się właśnie tę zasadą. Najważniejsze aby gadżety reklamowe, które są wykorzystywane przez wszystkie branże bez wyjątku były funkcjonalne. Do podmiotów, które najczęściej zamawiają gadżety reklamowe dla rolników należy Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Związek zawodowy Pracowników Rolnictwa w Rzeczypospolitej Polskiej. Obie organizacje zrzeszają rolników, sadowników i ogrodników – działają na rzecz ich praw często organizując spotkania, konferencje i zjazdy. Właśnie na tego typu wydarzenia potrzebne są gadżety reklamowe dla rolników i kółek rolniczych. Ciekawe, ponadczasowe, atrakcyjne i potrzebne. Z nadrukiem logo lub bez.

Upominki z logo dla ogrodników

Gadżety reklamowe dla związków rolniczych czyli co zabrać na targi

Konferencje i targi to te momenty w roku kiedy każda branża w tym również rolnicy i hodowcy chcą się pokazać od jak najlepszej strony. Oczywiście to nie czas kiedy rolnik pokazuje swój dobytek ale kiedy odwiedza targi by znaleźć najlepsze maszyny, pasze, odbiorców i współpracowników.  Szukają tych, których najbardziej potrzebują, kierując się dobrymi opiniami, ceną ale także małym upominkiem, w postaci gadżetów reklamowych, czekających na wszystkich stoiskach. Czekają by przyciągnąć potencjalnych klientów i zachęcić do stałej współpracy. Nie musi być to coś drogiego i wyszukanego. Jak już wspomnieliśmy warto aby gadżety reklamowe dla związków rolniczych były praktyczne i właśnie tych mamy w naszej ofercie najwięcej. Nie dość, że wybór jest ogromny – mamy w ofercie ponad 50 000 gadżetów reklamowych to występują one także w sporej gamie kolorystycznej. Tak by można było j dopasować nie tylko do preferencji ale również do logotypu, który miałby zostać w przyszłości na gadżetach nadrukowany. To wszystko wymaga skrupulatnych przygotowań wiele tygodni przed wydarzeniem. Kampania z wykorzystaniem gadżetów reklamowych dla ogrodników, sadowników czy hodowców musi być zaplanowana aby zdążyć z zamówieniem i co najistotniejsze z oznakowaniem na event. Nikt nie chce otrzymać gadżetów reklamowych robionych naprędce bo to może grozić jakimś błędem w oznakowaniu lub opóźnieniem w dostawie. Na to nie możemy sobie pozwolić my. To nasza wizytówka.

Jak promować rolnictwo?

Gadżety dla firm z branży rolno spożywczej

Sadownicy też potrzebują reklamy!

Ciekawe rozwiązania gadżetów reklamowych dla kółek rolniczych

Lista gadżetów reklamowych dla kółek rolniczych, chcących wypromować się na wydarzeniach branżowych lub nie tylko tam jest bardzo długa. Moglibyśmy tak bez końca wyliczać z jakich gadżetów reklamowych dla rolników a z jakich gadżetów reklamowych dla związków gminnych korzystać a z jakich nie. Zacznijmy od podstaw czyli długopisów. Najlepsze są te klasyczne modele takie jak długopis Ana dostępny w kolorze białym ale z kolorowym klipsem. Można go zamówić w przedziałach 50-99, 100-249, 250-499, 500-999 i powyżej 1000. Ważne, że wówczas zmienia się cena jednostkowa. Alternatywnym rozwiązaniem, na który coraz więcej osób się decyduje są ekologiczne gadżety reklamowe dla rolników jak drewniane długopisy BIO. Ale do eko gadżetów jeszcze wrócimy. Do długopisów zawsze przyda się notatnik czy notes taki jak Andesite z gumką w dowolnym kolorze lub kieszonkowy Beckett, również dostępny w wielu super kolorach. Takie notesy są praktyczne i poręczne. Mogą się zmieścić w damskiej torebce lub  męskiej teczce – tych, którzy z pewnością będą mieli sporo do zanotowania podczas na przykład konferencji czy sympozjum. Do notatników, zwłaszcza podczas wspomnianych wydarzeń przydadzą się smycze takie jak Lariat dostępny w aż 12 kolorach wraz etui na wizytówkę lub imię Alter. Idealnym gadżetem reklamowym dla kółek rolniczych są breloczki takie jak BAITT lub brelok latarka Select Led. Topowymi gadżetami reklamowymi dla hodowców bydła są jednak kubki. Do najpopularniejszych należą Barnie o pojemności 350ml.

Rolnicy, hodowcy i ogrodnicy to specyficzna grupa klientów

Ekologiczne gadżety reklamowe dla ogrodników

To oczywiste, że kwestie ekologiczne są bliskie sercu rolników. Nic więc dziwnego, że najchętniej zamawianymi gadżetami reklamowymi dla rolników są właśnie produkty ekologiczne, służące do promowania ich działań. Na szczęście rynek został zapełniony tego rodzaju produktami, które nie zatruwają naszej planety a my chcąc być na bieżąco z trendami mamy w swojej ofercie masę ekologicznych gadżetów reklamowych, które podkreślą ważne dla rolników i sadowników wartości. Do najpopularniejszych należą wykonane ze słomy pszenicznej czy drewna lub pochodzące z recyklingu. Oprócz wspomnianych długopisów są też ołówki minik ale także notesy kieszonkowe Portel, wykonane z korka czy też portfel/etui na karty wykonane z delikatnego drewna – Woocard. Innymi ekologicznymi gadżetami reklamowymi dla kółek rolniczych są torby na laptopa Nisa lub torby na zakupy wykonane z korka Almada i oczywiście kubki – tym razem wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu jak kubek termiczny Americano o pojemności 350ml. Kubek ma modernistyczny design podkreślony przez czarny materiał i piękny kształt. Każdy z ekologicznych gadżetów reklamowych dla rolników czy sadowników bądź hodowców może zostać oznakowany. Nadruk na ich powierzchni jest możliwy a materiały pochodzące z recyklingu lub biodegradowalne nie wykluczają oznakowania. Od klienta należy wybór metody znakowania co nie oznacza, że nie mamy na to wpływu – zawsze chętnie doradzimy ale i odradzimy bo np. dana metoda może zepsuć efekt końcowy.

Upominki – co mają wybrać rolnicy?

Pomysłowe gadżety z możliwością personalizacji dla rolnika

Najbardziej oryginalne i unikatowe upominki dla hodowców trzody i bydła

Metody znakowania gadżetów reklamowych dla sadowników i plantatorów

Dostępne metody znakowania, których używamy są bezpieczne dla wszystkich gadżetów, w tym gadżetów reklamowych dla związków  rolniczych. Co to oznacza? Nic więcej tylko tyle, że zastosowanie którejś z nich nie wpłynie na funkcjonalność i atrakcyjność gadżety ale je podkreśli. Jednakże może się zdarzyć, że jedna z metod nie będzie odpowiadała materiałowi, z którego wykonany jest gadżet. Metoda, która dla jednego produktu jest właściwa może okazać się nieodpowiednia dla drugiego. Dlatego chętnie podpowiadamy każdemu klientowi jaką metodę wybrać, jak z jej pomocą nanieść nadruk. Jak nanieść logo by było widoczne i pasowało do nietypowego kształtu. Tak by każdy detal grafiki był widoczny a nie ukryty czy pominięty. By dopasować kolorystykę do koloru gadżetu oraz by kolory logo były podkreślone, nasycone i piękne. Absolutnym koszmarem specjalistów od nadruku są wyblakłe kolory, kolory przekłamane. My pilnujemy każdego etapu powstania gadżetów reklamowych dla rolników i dla wszystkich klientów aby nigdy nie doszło do błędów i aby klienci byli usatysfakcjonowani z efektu końcowego. Kiedy wybrane przez przedstawicieli kółek rolniczych gadżety reklamowe dla plantatorów, wskazana liczba produktów oraz wspólnie dopasowane metody znakowania i wszystkie pozostałe szczegóły zamówienia produkty promocyjne trafiają z pomocą zaprzyjaźnionych i współpracujących z nami firm kurierskich  do klientów, którzy korzystają z ich siły oddziaływania i budują świadomość znaczenia rolnictwa.

Upominki – czapki, kamizelki i kurtki z logo

Doniczki reklamowe z możliwością personalizacji dla ogrodników i hodowców

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!