Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Czarny

Brelok z miarką 1 m

2.44 2.98 
Biały

Brelok z miarką 2 m

2.44 2.98 
Biały

Miarka 0

4.63 5.65 
Czarny

Miarka 5 m Evan

9.47 11.55 
Czerwony
Niebieski
Żółty

Miarka zwijana 1 m brelok Exacto

2.21 2.70 
Biały

Miarka zwijana 1.5 m Tailorfit

2.01 2.45 
Czarny

Miarka zwijana 2 m Actual

3.90 4.75 
Czerwony
Żółty

Miarka zwijana 2 m brelok Just

4.43 5.40 
Szary

Miarka zwijana 3 m Exact

8.94 10.90 
Szary

Miarka zwijana 3m Pinpoint

8.12 9.90 
Czarny

Miarka zwijana 5 m Concrete

13.86 16.90 
Czerwony
Niebieski

Miarka zwijana 5 m Correct

6.48 14.90 
Czerwony
Niebieski
Szary

Miarka zwijana 5 m Deft

12.22 14.90 
Czarny
Żółty

Miarka zwijana 5 m Skill

13.04 15.90 
Szary

Zwijana miarka 5m Rigorous

12.22 14.90 
Szary

Zwijana miarka 7.5m Right-On

19.60 23.90 
Biały
Niebieski

Brelok z miarką 1 m Habana

2.38 2.90 
Biały

Miarka 1,5 m Blake

1.18 1.44 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Miarka 3 m Clark

3.89 5.12 
Żółty

Miarka 3 m Cliff

5.01 6.11 
Czarny

Miarka Moving-in

8.12 9.90 
Niebieski
Srebrny

Miarka zwijana 1

8.12 9.90 

Miarki reklamowe na miarę Twoich potrzeb

Mogłoby wydawać się, że miarka to coś co nie powinno być gadżetem reklamowym. To w końcu, ot taki zwyczajny produkt, którego nikt na co dzień nie zauważa dopóki nie jest potrzebny. Nie jest to długopis, po który sięgasz kilkadziesiąt razy dziennie, nie jest to popularny kubek czy smycz reklamowa, na której wieszasz swój korpo identyfikator. A jednak miarki reklamowe to coś zupełnie innego. Coś co wyniesie Twoje akcje promocyjne na wyżyny. Ważne jednak abyś skorzystał z ich potencjału wtedy kiedy Twoja branża związana jest w iście męskimi zawodami. Miarek oraz innych narzędzi reklamowych użyjesz jako stolarz, technik, serwisant, geodeta, budowlaniec. A… nie! Kobiety też używają miarek – w końcu, która krawcowa nie korzysta z ich funkcji każdego dnia? Żadna. To tylko pokazuje, że coś co wydaje się nam specjalistycznym, profesjonalnym sprzętem używanym przez określone grupy zawodowe tak naprawdę jest potrzebne każdemu, w pracach domowych i w pracy. A skoro używamy ich codziennie to są idealnym gadżetem reklamowym. Kropka.

Miarka miarce nie równa

Kto z nas nie pamięta żółtych, drewnianych składanych miarek, które były jedynymi jakie można było dostać kilkadziesiąt lat temu? Mocne, ciężkie i solidne. Ale to już przeżytek. Współczesne miarki reklamowe to istne dzieła sztuki a do tego z szeregiem przydatnych funkcjonalności i ciekawych rozwiązań. Jednym z ciekawszych jest miarka zwijana 2m Actual z notesem i poziomicą. Inną propozycją są miarki w postaci breloczka jak składana mini miarka 0 lub miarka 0,5m Harvey. Breloczki z miarką reklamowymi to właściwie oddzielna kategoria. Taka forma narzędzia jest niezwykle poręczna. Nie dość, że niewielka to jeszcze możesz mieć ją przy sobie. Rewelacyjnym rozwiązaniem dla branży budowlanej jest brelok z miarką 2m w formie domku, na którym można z powodzeniem nadrukować logo firmy budowlanej lub developerskiej. To bez wątpienia będzie miły i zaskakujący gest dla twoich klientów. Drugą propozycją jest też brelok z miarką 1m ale dla odmiany w kształcie opony, który sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego serwisu samochodowego, salonu czy punktu wymiany opon. Każdy klient, zwłaszcza ten zadowolony jeśli otrzyma taki prezent z pewnością wróci i poleci Twoje usługi znajomym. Gadżet reklamowy to w końcu najlepsza forma promocji. Pod jednym małym warunkiem. Umieścisz na niej swoje logo, nazwę lub dane adresowe. Najlepiej wybrać do tego solidne powierzchnie równie solidnych i trwałych miarek takich jak miarka Clark czy miarka Evan. Jeśli chcesz postawić na nowoczesny design polecamy dwa modele miarek męską w czarnym skórzanym etui miarkę Moving In lub damską wersję miarki zwijanej 1 w opalizującym etui. Oba produkty eleganckie i gustowne a co najważniejsze – zaskakujące. Nikt nie będzie spodziewał się, że w tak luksusowym etui kryje się … miarka.

Nanieść logo na miarkę i zmierz nią swoich klientów

Fajnym i niskokosztowym rozwiązaniem jest miarka 1,5m Blake. Mały i przydatny gadżet może być idealnym upominkiem dołączanych do diet pudełkowych lub leków odchudzających. To taka oczywista oczywistość. Klienci chcą zmierzyć swoje postępy a tym sprezentujesz im do tego niezbędny gadżet z nadrukiem leku, diety, grafiki firmy aby w łatwy sposób podpowiadać kto stoi za ich wagowym sukcesem.

W jakich długościach dostanę u Państwa miarki reklamowe?

W naszej ofercie mamy dla klientów miarki reklamowe, których długość zaczyna się już od 0,5m a kończy na 5m. Najchętniej klienci wybierają miarki 2m, są one najbardziej popularne bo stosunkowo niewielkie jeśli chodzi o rozmiar produktu a można zmierzyć już naprawdę sporą powierzchnię. Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru skontaktuje się z nami a my „zmierzymy” nasze możliwości i załatwimy Ci dłuży produkt.

Jakie są kolory miarek reklamowych?

Najbardziej popularnym kolorem, w którym występują miarki reklamowe jest czarny i biały. Ale ze względu na zapotrzebowanie mamy dla Ciebie również miarki w kolorze żółtym, niebieskim, szarym i czerwonym a także w kolorze srebrnym. Jeśli tylko potrzebujesz innego – daj nam znać. Zdobędziemy go dla Ciebie.

Czy miarki reklamowe występują tylko w cm i calach?

Tak większość miarek występuje w tych dwóch miarach. Czasem na jeden stronie a czasem dla dwóch. Są też takie, które mają albo same centymetry albo same cale. Nie ma jednak problemu abyśmy dostarczyli Ci taki produkt z taką  jednostką miar, jaką sobie wymarzysz. Od tego jesteśmy – od spełniania marzeń.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 12 ocen