Wyświetlanie 1–24 z 72 wyników

Czarny

EDISON. Przenośny głośnik

49.95 60.91 
Biały
Czarny

EUCLID. Przenośny głośnik z mikrofonem

39.06 47.63 
Czarny
Granatowy
Srebrny

FLOREY. Przenośny głośnik z mikrofonem

36.08 44.00 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
Zielony

Głośnik aluminiowy Bluetooth® Greedo

33.60 40.98 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Szary
Zielony

Głośnik Bluetooth® Duck z gumowanym wykończeniem

33.41 40.74 
Biały
Czarny

Głośnik Bluetooth®Blackwater

32.49 39.62 
Czarny

GRUBBS. Głośnik

100.74 122.85 
Beżowy

Kepir – głośnik bluetooth

47.69 58.16 
Czarny

Lunem – głośnik bluetooth

45.01 54.89 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+3
Srebrny
Zielony
Żółty

Martins – głośnik bluetooth

20.95 25.55 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Materiałowy głośnik Bluetooth® Fashion

45.45 55.43 
Czarny

Mini soundbar Vibrant Bluetooth®

127.79 155.84 
Granatowy

Nitro. Głośnik z mikrofonem

35.60 43.42 
Czarny
Niebieski
Szary

Przenośny głośnik Bluetooth® Stark

45.45 55.43 
Czarny

Pure. Głośnik z mikrofonem

33.69 41.09 
Biały
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
+2
Zielony
Żółty

Rariax – wodoodporny głośnik bluetooth

20.11 26.03 
Biały
Czarny

Rhythm – głośnik bluetooth

16.46 27.80 
Biały
Czarny

S10 Bluetooth® 3-function speaker

132.86 162.02 
Biały

Stockel – głośnik bluetooth

26.29 32.06 
Biały
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
+3
Srebrny
Zielony
złoty

Viancos – głośnik bluetooth

21.33 26.01 

Głośniki reklamowe z logo firmy

Gadżety reklamowe są świetnym narzędziem kierowania wizerunku firmy lub marki i „must have” dla firm, które dbają o swoją pozycję na rynku i chcą się wyróżnić na tle konkurencji. A jaki gadżet jest najbardziej skuteczny? Oczywiście gadżety reklamowe należy dobierać do profilu działalności przedsiębiorstwa lub postawionych celów, ale podstawą jest to, by gadżet był przydatny i ułatwiał życie użytkownika. Głośniki reklamowe są idealnym przykładem gadżetu, który przyniesie dużo radości i fajnej muzyki właścicielu i jego otoczeniu. Głośniki są świetnym gadżetem reklamowym dla firm działających w branży muzycznej, który będzie podkreślał profil działalność przedsiębiorstwa. Może to być również dobry gadżet dla firm związanych z branżą komputerową. Biorąc udział w targach informatycznych czy muzycznych głośnik reklamowy z logo firmy będzie idealny na nagrodę w konkursie dla uczestników targów.

Głośniki reklamowe najwyższej jakości z możliwością nadruku logo

Oferowane u nas modele głośników z nadrukiem są w stanie usatysfakcjonować najbardziej wymagających melomanów. W naszym katalogu znajdziesz zarówno małe i tanie głośniczki przenośne, jak i większe, wodoodporne, modele, w różnych kolorach i na każdy budżet. Kolor głośniku można bez problemu dobrać do kolorów firmy i umieścić na nim dowolne logo za pomocą metody tampodruku lub druku cyfrowego UV. Nasi konsultanci zawsze służą pomocą i chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego głośnika. U nas także znajdziesz nowoczesne eko głośniki z możliwością bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych. Głośniki reklamowe tego typu są produkowane w sposób nieszkodliwy dla środowiska i wyłącznie z materiałów ekologicznych. Zaopatrując się w takie głośniki podkreślisz swoją eko postawę, co na pewno się przełoży na wizerunek Twojej firmy. Polecamy również inne gadżety ekologiczne, które na pewno się spodobają Twoim klientom i pracownikom.

Szeroka oferta głośników reklamowych

Szeroka oferta dostępnych upominków reklamowych zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie oznakować dowolny gadżety reklamowy. Wykorzystujemy do tego nowoczesne metody nadruku, dzięki którym wszystko jest możliwe. Oznakujemy głośnik lub dowolny inny gadżet logo firmy, jej motto, umieścimy dane kontaktowe lub hasło kampanii reklamowej. Umieszczone na gadżecie logo firmy będzie wyglądało solidnie i będzie idealnie i rzetelnie reprezentowało firmę. Głośnik z logo firmy stanie się świetnym narzędziem marketingowym i fajnym pomysłem na prezent dla pracowników firmy. Dobrym dodatkiem do głośnika może być inny gadżet elektroniczny, których mamy sporo w naszej ofercie. Powerbanki z logo lub pendrive z logo mogą dopełnić zestaw upominkowy. Taki zestaw upominkowy można zaprezentować zarówno wybitnemu pracownikowi, jak i partnerowi biznesowemu. Możliwości jest mnóstwo, a my jesteśmy by pomagać je realizować.

Czy głośniki są wodoodporne?

Tak, w naszym portfolio dostępne są również bezprzewodowe głośniki wodoodporne. Na wszystkich głośnikach wodoodpornych możemy także umieścić logo firmy lub dowolny inny przekaz. Dzięki zaawansowanym technologiom nadruku umieszczone logo będzie wodoodporne.

Czy mogę zamówić głośniki bez znakowania?

Tak, wszystkie gadżety reklamowe z naszej oferty można zamówić również bez znakowania. Czas realizacji takiego zamówienia 1-3 dni roboczych.

Jakie gadżety elektroniczne polecacie?

Nasi Klienci najczęściej wybierają powerbanki reklamowe i pendrive’y z logo ze względu na ich popularność wśród różnych grup wiekowych. Są to zdecydowanie jedne z najbardziej uniwersalnych gadżetów reklamowych. Szukając upominków dla osób w młodym wieku niektóre firmy decydują się na głośniki reklamowe.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 6 ocen