Wyświetlanie 1–24 z 51 wyników

Brazowy

Bambusowy głośnik Cosmos z funkcją Bluetooth®

35.83 43.70 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Baran – głośnik bluetooth

27.03 32.96 
Czarny

BATERIA, bialy, glosnik Jones Metal Blu

49.22 60.02 
Czarny

Bezprzewodowo ładowany głośnik Fiber z łącznością Bluetooth®

86.63 105.65 
Czarny

Bolfing – głośnik bluetooth

28.75 35.06 
Biały
Czarny
Czerwony
fuksji
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Braiss – głośnik bluetooth

27.50 33.54 
naturalny

Dadil – głośnik bluetooth

33.50 40.85 
naturalny

Denzel – głośnik bluetooth

28.23 34.43 
Brazowy

Drewniany głośnik Bluetooth® Seneca

86.39 105.35 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
Zielony

Głośnik aluminiowy Bluetooth® Greedo

26.69 32.55 
Czarny
Czerwony
Niebieski

Głośnik bezprzewodowy Bluetooth® Ditty

8.16 16.49 
Biały
Czarny
Niebieski

Głośnik bezprzewodowy Bluetooth® Naiad

35.77 43.62 
Biały
Czarny
Niebieski
Żółty

Głośnik bezprzewodowy Bluetooth® Nomia

36.19 44.13 
Czarny
Niebieski
Szary

Głośnik Bluetooth® Beam z podświetleniem

34.27 41.79 
Niebieski

Głośnik Bluetooth® Bright BeBop

10.90 13.29 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Głośnik Bluetooth® Clip-Clap

27.63 33.69 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Szary
Zielony

Głośnik Bluetooth® Duck z gumowanym wykończeniem

23.88 29.12 
Czarny

Głośnik Bluetooth® Jack z podkładką do ładowania bezprzewodowego

48.87 59.60 

Głośnik Bluetooth® Lantern z podświetleniem

73.79 89.99 
Niebieski

Głośnik Bluetooth® Nano

16.38 19.97 
Biały
Czarny

Głośnik Bluetooth® Sonic

49.71 60.62 
Biały
Czarny

Głośnik Bluetooth®Blackwater

26.44 32.24 

Głośnik na Bluetooth® Classic

18.44 22.49 

Głośnik podświetlany Looney

7.37 8.99 

Głośniki reklamowe z logo firmy

Gadżety reklamowe są świetnym narzędziem kierowania wizerunku firmy lub marki i „must have” dla firm, które dbają o swoją pozycję na rynku i chcą się wyróżnić na tle konkurencji. A jaki gadżet jest najbardziej skuteczny? Oczywiście gadżety reklamowe należy dobierać do profilu działalności przedsiębiorstwa lub postawionych celów, ale podstawą jest to, by gadżet był przydatny i ułatwiał życie użytkownika. Głośniki reklamowe są idealnym przykładem gadżetu, który przyniesie dużo radości i fajnej muzyki właścicielu i jego otoczeniu. Głośniki są świetnym gadżetem reklamowym dla firm działających w branży muzycznej, który będzie podkreślał profil działalność przedsiębiorstwa. Może to być również dobry gadżet dla firm związanych z branżą komputerową. Biorąc udział w targach informatycznych czy muzycznych głośnik reklamowy z logo firmy będzie idealny na nagrodę w konkursie dla uczestników targów.

Czytaj dalej

Głośniki reklamowe najwyższej jakości z możliwością nadruku logo

Oferowane u nas modele głośników z nadrukiem są w stanie usatysfakcjonować najbardziej wymagających melomanów. W naszym katalogu znajdziesz zarówno małe i tanie głośniczki przenośne, jak i większe, wodoodporne, modele, w różnych kolorach i na każdy budżet. Kolor głośniku można bez problemu dobrać do kolorów firmy i umieścić na nim dowolne logo za pomocą metody tampodruku lub druku cyfrowego UV. Nasi konsultanci zawsze służą pomocą i chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego głośnika. U nas także znajdziesz nowoczesne eko głośniki z możliwością bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych. Głośniki tego typu są produkowane w sposób nieszkodliwy dla środowiska i wyłącznie z materiałów ekologicznych. Zaopatrując się w takie głośniki podkreślisz swoją eko postawę, co na pewno się przełoży na wizerunek Twojej firmy. Polecamy również inne gadżety ekologiczne, które na pewno się spodobają Twoim klientom i pracownikom.

Szeroka oferta głośników reklamowych

Szeroka oferta dostępnych upominków reklamowych zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie oznakować dowolny gadżety reklamowy. Wykorzystujemy do tego nowoczesne metody nadruku, dzięki którym wszystko jest możliwe. Oznakujemy głośnik lub dowolny inny gadżet logo firmy, jej motto, umieścimy dane kontaktowe lub hasło kampanii reklamowej. Umieszczone na gadżecie logo firmy będzie wyglądało solidnie i będzie idealnie i rzetelnie reprezentowało firmę. Głośnik z umieszczonym na nim logo firmy stanie się świetnym narzędziem marketingowym i fajnym pomysłem na prezent dla pracowników firmy. Dobrym dodatkiem do głośnika może być inny gadżet elektroniczny, których mamy sporo w naszej ofercie. Powerbank z logo lub pendrive z logo mogą dopełnić zestaw upominkowy. Taki zestaw upominkowy można zaprezentować zarówno wybitnemu pracownikowi, jak i partnerowi biznesowemu. Możliwości jest mnóstwo, a my jesteśmy by pomagać je realizować.

Czy głośniki są wodoodporne?

Tak, w naszym portfolio dostępne są również bezprzewodowe głośniki wodoodporne. Na wszystkich głośnikach wodoodpornych możemy także umieścić logo firmy lub dowolny inny przekaz. Dzięki zaawansowanym technologiom nadruku umieszczone logo będzie wodoodporne.

Czy mogę zamówić głośniki bez znakowania?

Tak, wszystkie gadżety reklamowe z naszej oferty można zamówić również bez znakowania. Czas realizacji takiego zamówienia 1-3 dni roboczych.

Jakie gadżety elektroniczne polecacie?

Nasi Klienci najczęściej wybierają powerbanki reklamowe i pendrive’y z logo ze względu na ich popularność wśród różnych grup wiekowych. Są to zdecydowanie jedne z najbardziej uniwersalnych gadżetów reklamowych. Szukając upominków dla osób w młodym wieku niektóre firmy decydują się na głośniki reklamowe.