Wyświetlanie 1–24 z 811 wyników

Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

4-portowy hub USB Brick

3.07 12.33 
Biały

4-portowy hub USB Round

8.55 10.43 
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Szary
+2
Zielony
Żółty

Actium – rękawiczki do ekranów dotykowych

4.72 5.75 
Czarny
Szary

Aluminiowa zaślepka do kamery Privy

9.61 11.72 
Szary
Żółty

Aluminiowe słuchawki Bluetooth® Millennial

89.83 109.55 
Czarny
Niebieski
Szary

Aluminiowy akumulator powerbank Taylor 2200 mAh

13.94 42.62 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Aluminiowy powerbank Plate 8000 mAh

62.90 76.71 
Biały

Aniken – słuchawki bluetooth

60.51 73.79 
Biały
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Anker – lampka USB

2.24 2.73 
Czarny

Any –

13.04 15.90 
Ciemnoszary
Czerwony
Granatowy

APRIL. Saszetka na biodra, 600D

11.04 13.46 
Biały
Czarny
Srebrny
złoty

Arnold – uchwyt na telefon

0.68 0.83 
Srebrny

Backers – power bank

82.88 101.07 
Naturalny

Bamboost – power bank

42.60 51.95 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Baran – głośnik bluetooth

19.93 24.30 
Szary

BARISH. Słuchawki

68.66 83.73 

Gadżety elektroniczne z logo firmy

W ostatnich latach gadżety elektroniczne stały się nowym trendem w branży reklamowej, stopniowo wypierając z rynku klasyczne produkty promocyjne. Skok technologiczny, dostępność i stosunkowo niewielki koszt produkcji pozwolił na wprowadzenie coraz bardziej wymyślnych akcesoriów elektronicznych z logo marki. Klasyczne upominki reklamowe są wciąż na topie, ale elektronika reklamowa zagościła w branży na dobre, a firmy prześcigają się w dostarczaniu oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań swoim klientom. Jesteśmy w tym trendzie liderem.

Czytaj dalej

Szeroka gama funkcjonalnych, elektronicznych produktów reklamowych ułatwia dopasowanie ich do konkretnej branży, polityki, profilu oraz budżetu Twojej firmy. Gadżet elektroniczny z logo jest idealnym nośnikiem reklamy, dzięki któremu Twoja marka stanie się nie tylko rozpoznawalna, ale także zapadniesz w pamięć klientów, partnerów czy współpracowników z branży jako nowoczesna firma podążająca za nowymi trendami. Zaskocz pozytywnie swoich współpracowników, wręczając im upominek podczas spotkań handlowych, eventów, targów, ale również wydarzeń okolicznościowych. Gadżety elektroniczne są wyjątkowymi i oryginalnymi prezentami, które w doskonały sposób wspierają Twój wizerunek i umacniają pozycję Twojej firmy. Oznakowane pendrive’y, słuchawki, wszelkie akcesoria elektroniczne z możliwością podłączenia do smartfonów, bezprzewodowe ładowarki, ładowarki samochodowe, głośniki bluetooth, powerbank’i czy pamięci USB wraz z logo marki to obecny standard działań marketingowych i komunikacyjnych firm. Korzystają z niego najwięksi i najbardziej prężni na całym świecie. Nie musisz być globalnym brandem, aby stosować globalne rozwiązania.

Nowoczesność i innowacyjność gadżetów elektronicznych

Pamiętaj, że Twój klient będzie wdzięczny, jeśli pomyślisz o jego komforcie i wolnym czasie obdarowując go praktycznym gadżet elektronicznym ze swoim logo. Dzięki adapterom podróżnym, brelokom wielofunkcyjnym, lokalizatorowi kluczy, ładowarce słonecznej, dronowi, obiektywowi do telefonu, stacji pogodowej, uchwytowi do selfie Twój klient o Tobie nie zapomni. Jadąc na wakacje, uprawiając sport, wybierze Twój gadżet z Twoim logo. Monitor aktywności, okulary wirtualnej rzeczywistości, zegarek, kamera, podgrzewacze kubków, wentylatory USB to tylko przykłady upominków reklamowych, które może dostać lub kupić od Ciebie. Dzięki nim będziesz kojarzył się z takimi cechami jak zaufanie, troska oraz z nowoczesność i innowacyjność.

Posiadany gadżet elektroniczny sprawi, że Twój klient stanie się nieświadomym ambasadorem Twojej marki. Skorzysta z podarowanego kalkulatora, huby USB czy wskaźnika laserowego. Będzie Cię polecał, dzieląc się z innymi swoim uniwersalnym i przemyślanym elektronicznym gadżetem oznakowanym logo i wykonanym przez nas z wysokiej jakości materiału. Pomyśl, kto jest twoim docelowym odbiorcą, do czego służyć ma wręczany upominek, jak kojarzy się z Twoją firmą. Czy twój kontrahent użyje go w życiu prywatnym, czy służbowym, czy czasie podróży czy uprawiania sportu, czy Twój produkt reklamowy wybrany z naszej oferty określi przede wszystkim Twój wizerunek Ciebie w oczach branży. Bądź nowoczesny. Bądź o krok przed konkurencją. Bądź z nami na gadzetyreklamowe.pl.

1. Zastanawiam się jaki gadżet elektroniczny będzie najlepiej pasował na upominek dla pracowników firmy. Coś Państwo polecają?

Wszystko zależy od ustalonego budżetu. Są zarówno tanie rozwiązania, jak i trochę droższe, ale za to bardziej luksusowe. Dla klientów z niewielkim budżetem polecamy pendrive’y oznaczone logo firmy lub powerbank z nadrukiem. Natomiast dla klientów dysponujących nieco większym budżetem szczególnie polecamy słuchawki bezprzewodowe Bluetooth w ładnym etui, ładowarki bezprzewodowe oraz nowoczesne smartwatch oznakowane logiem firmowym.

2. Czy nadruk jest wliczony w cenę gadżetu?

Wszystkie ceny podane na stronie nie zawierają kosztów oznakowania gadżetów. Koszt nadruku zależy od wybranej metody nadruku oraz zamawianej ilości. Dla uzyskania dokładnej wyceny prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

3. Czy mogę zamówić u Państwa ekskluzywny gadżet elektroniczny?

Tak, oczywiście. W tej sprawie należy się zgłosić do działu obsługi klienta i nasz doradca przygotuje indywidualną ofertę.