Wyświetlanie 1–24 z 812 wyników

Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

4-portowy hub USB Brick

3.07 12.33 
Biały

4-portowy hub USB Round

7.52 9.17 
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Szary
+2
Zielony
Żółty

Actium – rękawiczki do ekranów dotykowych

4.08 4.97 
Czarny

Adapter do ładowania bezprzewodowego Charge Ready

8.12 9.90 

Adapter MFI Lightning™

7.37 8.99 
Biały

Adapter USB Convert

1.62 1.98 
Biały

Aktywowany dźwiękiem, 50-elementowy sznur lampek LED Pulse

18.64 22.73 

Akumulator Powerbank z głośnikiem Bluetooth® Bran

55.91 68.18 
Czarny
Szary

Aluminiowa zaślepka do kamery Privy

9.61 11.72 
Szary
Żółty

Aluminiowe słuchawki Bluetooth® Millennial

89.83 109.55 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Aluminiowy 4-portowy hub USB i podstawka na telefon Power

10.90 13.29 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Aluminiowy akumulator powerbank Bolt 2200 mAh

22.57 27.53 
Czarny
Niebieski
Szary

Aluminiowy akumulator powerbank Taylor 2200 mAh

13.94 42.62 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Aluminiowy powerbank Plate 8000 mAh

60.48 73.76 
Szary

Aluminiowy uchwyt na telefon Cell

4.31 5.25 
Biały

Aniken – słuchawki bluetooth

67.67 82.52 
Biały
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Anker – lampka USB

2.41 2.94 
Czarny

Any –

13.04 15.90 
Ciemnoszary
Czerwony
Granatowy

APRIL. Saszetka na biodra, 600D

11.04 13.46 
Biały
Czarny
Srebrny
złoty

Arnold – uchwyt na telefon

0.86 1.05 
Biały

Atazzi – zestaw power bank, ładowarka

68.44 83.46 
Biały
Czarny

Automatycznie parujące się bezprzewodowe słuchawki douszne Braavos True Wireless

88.22 123.32 
Biały
Czarny

Automatycznie parujące się bezprzewodowe słuchawki douszne Essos True Wireless z futerałem

60.98 74.36 
Srebrny

Backers – power bank

67.84 82.73 

Gadżety elektroniczne z logo firmy

W ostatnich latach gadżety elektroniczne stały się nowym trendem w branży reklamowej, stopniowo wypierając z rynku klasyczne produkty promocyjne. Skok technologiczny, dostępność i stosunkowo niewielki koszt produkcji pozwolił na wprowadzenie coraz bardziej wymyślnych akcesoriów elektronicznych z logo marki. Klasyczne upominki reklamowe są wciąż na topie, ale elektronika reklamowa zagościła w branży na dobre, a firmy prześcigają się w dostarczaniu oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań swoim klientom. Jesteśmy w tym trendzie liderem.

Czytaj dalej

Szeroka gama funkcjonalnych, elektronicznych produktów reklamowych ułatwia dopasowanie ich do konkretnej branży, polityki, profilu oraz budżetu Twojej firmy. Gadżet elektroniczny z logo jest idealnym nośnikiem reklamy, dzięki któremu Twoja marka stanie się nie tylko rozpoznawalna, ale także zapadniesz w pamięć klientów, partnerów czy współpracowników z branży jako nowoczesna firma podążająca za nowymi trendami. Zaskocz pozytywnie swoich współpracowników, wręczając im upominek podczas spotkań handlowych, eventów, targów, ale również wydarzeń okolicznościowych. Gadżety elektroniczne są wyjątkowymi i oryginalnymi prezentami, które w doskonały sposób wspierają Twój wizerunek i umacniają pozycję Twojej firmy. Oznakowane pendrive’y, słuchawki, wszelkie akcesoria elektroniczne z możliwością podłączenia do smartfonów, bezprzewodowe ładowarki, ładowarki samochodowe, głośniki bluetooth, powerbank’i czy pamięci USB wraz z logo marki to obecny standard działań marketingowych i komunikacyjnych firm. Korzystają z niego najwięksi i najbardziej prężni na całym świecie. Nie musisz być globalnym brandem, aby stosować globalne rozwiązania.

Nowoczesność i innowacyjność gadżetów elektronicznych

Pamiętaj, że Twój klient będzie wdzięczny, jeśli pomyślisz o jego komforcie i wolnym czasie obdarowując go praktycznym gadżet elektronicznym ze swoim logo. Dzięki adapterom podróżnym, brelokom wielofunkcyjnym, lokalizatorowi kluczy, ładowarce słonecznej, dronowi, obiektywowi do telefonu, stacji pogodowej, uchwytowi do selfie Twój klient o Tobie nie zapomni. Jadąc na wakacje, uprawiając sport, wybierze Twój gadżet z Twoim logo. Monitor aktywności, okulary wirtualnej rzeczywistości, zegarek, kamera, podgrzewacze kubków, wentylatory USB to tylko przykłady upominków reklamowych, które może dostać lub kupić od Ciebie. Dzięki nim będziesz kojarzył się z takimi cechami jak zaufanie, troska oraz z nowoczesność i innowacyjność.

Posiadany gadżet elektroniczny sprawi, że Twój klient stanie się nieświadomym ambasadorem Twojej marki. Skorzysta z podarowanego kalkulatora, huby USB czy wskaźnika laserowego. Będzie Cię polecał, dzieląc się z innymi swoim uniwersalnym i przemyślanym elektronicznym gadżetem oznakowanym logo i wykonanym przez nas z wysokiej jakości materiału. Pomyśl, kto jest twoim docelowym odbiorcą, do czego służyć ma wręczany upominek, jak kojarzy się z Twoją firmą. Czy twój kontrahent użyje go w życiu prywatnym, czy służbowym, czy czasie podróży czy uprawiania sportu, czy Twój produkt reklamowy wybrany z naszej oferty określi przede wszystkim Twój wizerunek Ciebie w oczach branży. Bądź nowoczesny. Bądź o krok przed konkurencją. Bądź z nami.

1. Zastanawiam się jaki gadżet elektroniczny będzie najlepiej pasował na upominek dla pracowników firmy. Coś Państwo polecają?

Wszystko zależy od ustalonego budżetu. Są zarówno tanie rozwiązania, jak i trochę droższe, ale za to bardziej luksusowe. Dla klientów z niewielkim budżetem polecamy pendrive’y oznaczone logo firmy lub powerbank z nadrukiem. Natomiast dla klientów dysponujących nieco większym budżetem szczególnie polecamy słuchawki bezprzewodowe Bluetooth w ładnym etui, ładowarki bezprzewodowe oraz nowoczesne smartwatch oznakowane logiem firmowym.

2. Czy nadruk jest wliczony w cenę gadżetu?

Wszystkie ceny podane na stronie nie zawierają kosztów oznakowania gadżetów. Koszt nadruku zależy od wybranej metody nadruku oraz zamawianej ilości. Dla uzyskania dokładnej wyceny prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

3. Czy mogę zamówić u Państwa ekskluzywny gadżet elektroniczny?

Tak, oczywiście. W tej sprawie należy się zgłosić do działu obsługi klienta i nasz doradca przygotuje indywidualną ofertę.