Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Czarny

Elemento – wizytownik

12.00 14.63 
Biały

Notatnik Desk-Mate® w formacie A2

26.90 32.81 
Biały

Notatnik Desk-Mate® w formacie A3

13.42 16.37 
Czarny

Valence – wizytownik

11.01 13.43 
Srebrny

Chorum – wizytownik

10.62 12.95 
Srebrny

Liner – wizytownik

9.78 11.93 
Czarny

Nouart – zestaw

37.06 45.20 
Czarny

Sesto – zestaw

18.20 22.20 
Biały
Czarny

Wling – wizytownik

9.24 11.27 

Podkładki na biurko z logo, maty reklamowe

Maty nabiurkowe należą do tej grupy gadżetów, bez której nie istnieje prawdopodobnie żadne biuro na świecie. Pełnią funkcje kalendarza, notatnika czy szkicownika. Zapisujemy tam wszystko co najważniejsze nie mając pod ręką kartki. Można powiedzieć, że są zapiskiem historii naszego codziennego dnia pracy. Do notatek na nich poczynionych wracamy nie raz. Niejednokrotnie ciężko nam się z nią rozstać bo to wiąże się z koniecznością przepisania na kolejną czystą kartę. To idealny nośnik reklamy, jeśli tylko oznaczymy je odpowiednią grafiką i logo.

Maty nabiurkowe rozszerzone o kalendarz, długopis czy wizytownik stworzą wymarzony gadżet reklamowy, który bez wątpienia wesprze Twoje działania marketingowe na targach i konferencyjnych.

Maty nabiurkowe reklamowe z nadrukiem

Nadruk na matach nie tylko logo, nazwy firmy, ale też wszelkich informacji dotyczących aktywności Twojej firmy podniesie świadomość Twojej marki. Potencjalny klient mają matę nabiurkową wraz z logo na własnym biurku parę razy w ciągu dnia bezwiednie będzie na nią zerkał utrwalając sobie Twój wizerunek.

Warto zadbać by odpowiednio zaprojektowany gadżet sprawdził się na biurkach Twoich klientów, ale i pracowników. Ważny jest jego format, rozkład cennych informacji, ale także wszystkie dodatki jak wspomniany kalendarz czy miejsce na notatki. Oprócz popularnych i ekologicznych mat papierowych dostępne są również maty z plastikową okładką, która może dodatkowo służyć jak podkładka pod mysz. Na niej również można umieścić subtelne logo, aby w elegancki sposób zaprezentować Twoją grafikę.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 22 ocen