Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników

Czarny
Granatowy

BOYLE 8GB. Pamięć USB 8B

18.25 22.26 
Czarny
Granatowy

Boyle. Pamięć USB, 4GB

14.61 17.82 
Czarny

BRAGG 8GB. Pamięć USB 8B

23.66 28.85 
Czarny
Niebieski

Bunsen. Pamięć USB, 2GB

11.91 14.53 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Srebrny

CLAUDIUS 16GB. Pamięć USB, 16GB

12.73 15.52 
Biały
Czarny
Czerwony
Granatowy
Jasnoniebieski
+3
Jasnozielony
Różowy
Srebrny

CLAUDIUS 4GB. Paimęć USB 4GB

11.11 13.55 
Biały
Czarny
Czerwony
Granatowy
Jasnoniebieski
+4
Jasnozielony
Pomarańczowy
Różowy
Srebrny

CLAUDIUS 8GB. Pamięć USB 8B

12.41 15.14 
Biały

Karta z pamięcią USB Slim 2GB

16.68 20.34 
Biały

Karta z pamięcią USB Slim 4GB

17.68 21.56 
Biały

Kibal – pudełko prezentowe

3.99 4.86 
Czarny
Niebieski
Szary

Pamięć USB 8 GB Glide

19.66 25.41 
Biały
Czarny
Szary

Pamięć USB Even 2GB

22.97 28.01 
Biały
Czarny
Szary

Pamięć USB Flat 4GB

23.09 28.16 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
Zielony

Pamięć USB Key 2GB

14.44 19.29 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
Zielony

Pamięć USB Key 4GB

16.36 21.17 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Pamięć USB Rotate Basic 16GB

13.64 17.93 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Pamięć USB Rotate Basic 32GB

15.77 20.37 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Zielony
Żółty

Pamięć USB Rotate-basic 1GB

10.40 12.68 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Zielony
Żółty

Pamięć USB Rotate-basic 2GB

10.50 12.89 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Zielony
Żółty

Pamięć USB Rotate-basic 8GB

12.17 15.99 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Zielony
Żółty

Pamięć USB Rotate-basic4GB

11.16 13.76 

Pendrive reklamowy – twoja przenośna pamięć

W dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez przydatnych gadżetów reklamowych stanowi nie lada wyzwanie. Dzięki wykorzystaniu ich praktycznych funkcji pokonywanie przeszkód, które stawia przez nami codzienność staje się łatwiejsze. Przygniatające nas obowiązki domowe czy służbowe nie nastręczają już takich problemów jeśli w ich wykonaniu skorzystamy z akcesoriów ułatwiających nam te czynności. Chociażby gadżety elektroniczne, które w ostatnich latach powstały i towarzyszą nam we wszelakich aktywnościach wspierają i upraszczają nasze działania. Nic więc dziwnego, że producenci prześcigają się w tworzeniu nowych produktów, często łączących w sobie kilka właściwości. Nowatorskie gadżety przy zachowaniu swoich funkcji muszą posiadać designerski sznyt oryginalnego reklamowego produktu używanego do promocji firmy oraz być coraz mniejsze aby w prosty i komfortowy sposób móc je ze sobą wszędzie zabrać.

Poręczny i praktycznie uniwersalny pendrive reklamowy

Takim produktem jest między innymi pendrive reklamowy. To nasz elektroniczny towarzysz, bez którego nie wyobrażamy sobie w dzisiejszych czasach funkcjonowania. Mamy go ze sobą zawsze. W torebce, plecaku, teczce. Dzięki niemu czujemy się komfortowo w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Wykorzystujemy jego funkcjonalność chcąc zapisać dokumenty, grafiki, czy muzykę. Wszystko to, co w łatwy sposób da się nagrać i przemieścić z jednego urządzenia na drugie, bez uszczerbku dla jakości plików. Dostępne na rynku pendrive’y występują w coraz bardziej oryginalnych, fantazyjnych i ciekawych kształtach jak na przykład karty z pamięcia USB Slim 4GB wyglądającej zupełnie jak karta kredytowa, breloczka, maskotki a nawet poziomicy, otwieracza do butelek, latarki czy kluczyka jak pamięć USG Key 2GB. Ten ostatni sprawdzi się jako idealny gadżet reklamowy dla firmy developerskiej czy hotelu. Im bardziej wymyślne kształty i kolory tym bardziej pożądane zarówno  przez firmy, jaki i ich klientów. Właśnie dzięki swoim ciekawym formom, dobrej jakości materiałom jak stal czy aluminium jak pamięć Square 4GB, silikon, plastik czy ekologiczne drewniane, pendrive reklamowy można dopasować do wielu interesujących i atrakcyjnych akcji promocyjnych również Twojej firmy. Ich pojemności począwszy 1GB aż do 32GB z pewnością zachwycą obdarowaną osobę jeśli wręczysz jej spersonalizowany pendrive reklamowy jako ponadczasowy i użyteczny upominek.

Personalizacja pendrive’a reklamowego czyli nadruk logo na gadżecie

Powierzchnię pendrive’ów reklamowych można oznaczyć logo firmy wraz z jej adresem i charakterystyczną dla niej grafiką. Wykorzystując ich bogatą kolorystykę pasującą do specyfiki Twojej działalności czy jako tło do naniesionego wzoru można stworzyć unikalny i przykuwający uwagę produkt reklamowy wspomagający Twoje działania marketingowe. Pendrive reklamowy bez wątpienia jest produktem, po który chętnie sięgnie zarówno dotychczasowy klient, jak i ten przyszły potencjalny traktując ten gadżet jako Twoją wizytówkę. Już dziś wykorzystaj jego potencjał budując świadomość istnienia swojej marki wśród nowych odbiorców.

Czy pendrive’y reklamowe zapakowane są w indywidualne pudełka?

Jak najbardziej. 90% pendrive’ów reklamowych, które znajdziesz w naszej ofercie zapakowane jest w indywidualne pudełka. 10% występuje w opakowaniach zbiorczych. Wynika to z faktu, że większość firm wręcza taki gadżet reklamowy jako prezent swoim klientom więc taka formą stanowi ozdobne pudełko, często również spersonalizowane z nadrukiem logo marki, adekwatnym do tego, który jest na samym gadżecie.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Minimalna ilość zamówienia każdego naszego gadżetu reklamowego to 50 sztuk. Jeśli jednak potrzebujesz mniejszą ilość, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy mogę dopasować kolorystycznie pendrive reklamowy do smyczy?

Oczywiście. Opcje kolorystyczne zarówno pendrive’ów reklamowych i smyczy reklamowych są tak zróżnicowane, że z całą pewnością znajdziesz takie produkty, które będą do siebie idealnie pasowały pod względem kolorystycznym, tworząc unikalny i oryginalny zestaw.

Przykładowo połącz :

czerwoną smycz z regulowanym dyskiem Hagen z
czerwoną pamięcią USB Stylus 4GB.

Średnia ocena: 5.0
Na podstawie: 23 ocen