Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla tłumaczy, biur tłumaczeń i szkół językowych czyli to be or not to be

Gadżety reklamowe dla tłumaczy, biur tłumaczeń i szkół językowych
Jak reklamować się wśród szkół językowych i biur tłumaczeń?

6 najlepszych gadżetów reklamowych dla szkół językowych

  • długopisy reklamowe z logo biura
  • notesy dla tłumaczy
  • torby reklamowe z logo
  • teczki dla szkoły językowej
  • identyfikatory imienne z logo biura tłumaczeń
  • kubki dla szkół językowych
Językowe gadżety nie tylko dla poliglotów

Gadżety reklamowe dla tłumaczy i biur tłumaczeń oraz szkół językowych

Świat stoi przed nami otworem. Kochamy podróże. Kochamy odkrywać nowe miejsca. Teraz po prawie dwuletniej pandemii chcemy podróżować i robimy to z jeszcze większym zacięciem. Czasem są jednak pewne ograniczenia, którą możliwe do pokonania – bariera językowa. Aby ją pokonać trzeba poznać język kraju do którego się wybieramy lub chociażby umieć kilka podstawowych zwrotów w uniwersalnym języku angielskim. I tu z pomocą przychodzą nam lektorzy lub szkoły językowe, których wybór na rynku jest przeogromny. Britannia, British Wawer czy Cambridge School of English to tylko przykłady tym najprężniej działających placówek. Są też lektorzy uczący online. Opcji jest wiele a skoro jest wiele to jak znaleźć tę najwłaściwszą? Oczywiście korzystamy z rekomendacji i opinii innych. Doskonałym sposobem zaistnienia w świadomości klientów są gadżety reklamowe dla szkół językowych z logo placówki. Mały prezent wręczony jako zachęta do podpisania umowy i skorzystania z darmowej pierwszej lekcji lub jako prezent na koniec roku akademickiego to coś co z pewnością jest miłym gestem, który spotka się z zadowoleniem uczniów. Tych dotychczasowych ale i tych potencjalnych. Gadżety reklamowe dla szkół językowych nie różnią się specjalnie od tych dla banków czy klubów sportowych. ( Odsyłamy do bloga z kwietnia 2022 roku pt:  Gadżety reklamowe dla klubów sportowych” ) Muszą być innowacyjne, przykuwające uwagę i nawiązujące do profilu działalności. Do tego praktyczne i nowoczesne. Takich oczekuje klient.

Upominki z logo dla pracowników – tłumaczy

Małe gadżety reklamowe dla szkół językowych z wielkim potencjałem

Szkoły językowe to miejsca, w którym się… notuje. Dużo notuje. Dlatego też świetnymi gadżetami reklamowymi dla szkół językowych są gadżety biurowe takie, jak długopisy czy ołówki oraz notatniki. Wszystko to z czego korzystają uczniowie podczas zajęć. Wszystko co na co zerkają w czasie lekcji i co na trwałe zapisuje się w ich pamięci. To wszystko co mogą użyć poza szkołą. W pracy czy w domu kiedy wykonując codzienne czynności będą nieświadomie na nie zerkać. Mogą być to długopisy takie, jak Alessio, wykonane z plastyki PET pochodzącego z recyklingu z pięknie wykonanym nadrukiem logo szkoły. Koniecznie wraz z danymi adresowymi. Mogą być to ołówki, którymi łatwo zetrze i usunie się błędy językowe, takie jak Melart dostępne w wielu wspaniałych kolorach, na których logo będzie wyśmienicie wyglądać. Gadżetami reklamowymi dla szkół językowych są oczywiście kredy, aczkolwiek dla niektórych jest to już relikt przeszłości. Teraz są flipcharty, tablice zmywalne lub dydaktyczne. Mało która korzysta z klasycznych tablic kredowych i kredek jak Screech – 4 elementowy zestaw kredy. Z kolei na zajęcia dla najmłodszych uczniów polecamy super kolorowanki, które mogą uatrakcyjnić lekcje. Rewelacyjny okazuje się zestaw wraz z kredkami Streaks składający się z ośmiu elementów. Taka niespodzianka dla dzieci jest najlepszy rozwiązaniem. Wszyscy wiemy, że najlepsze efekty przenosi nauka poprzez zabawę. Wracając do dorosłych warto zwrócić uwagę na dwa produkty – kołonotatnik Bianco oraz teczki Alpin.

Gadżety dla szkoły językowej – angielski, niemiecki, francuski – uczymy się bo warto!

Jak promować szkołę językową?

Konkurencyjne gadżety reklamowe dla tłumaczy i biur tłumaczeń

Podobnie jak szkoły językowe także tłumacze i biura tłumaczeń muszą się reklamować. Bądźmy szczerzy reklamować się w dziś muszą wszyscy. Ilość biur tłumaczeń a tym samym tłumaczy jest tak duża, że należy się wybić spośród konkurencji, oprócz oczywiście dobrej oferty cenowej i najlepszych rekomendacji popartych wiedzą i wykształceniem także gadżetami reklamowymi dla tłumaczy i biur tłumaczeń. Obie grupy albo działający jako wolni strzelcy albo zatrudnieniu w biurze na ogół są wynajmowani na spotkania biznesowe lub konferencje. Chcąc być wynajętym muszą działać aktywnie w zakresie marketingu swoich usług. Są to reklamy na google, facebooku czy instagramie. Billboardy lub plakaty reklamowe na mieście oraz reklama w prasie, telewizji czy radio. Nieco, żeby nie powiedzieć bardzo tanią w porównaniu do kampanii medialnej są właśnie gadżety reklamowe dla tłumaczy i biur tłumaczeń. Wiele z nich jest bardzo podobna do tych gadżetów reklamowych dla szkół językowych. Różni je grupa docelowa. Szkoły zwykle skupiają się na dzieciach i młodzieży a biura tłumaczeń na firmach i starszym pokoleniu. Dlatego też ich gadżety muszą mieć odrobinę inny charakter. Nie są to już kredki i kolorowanki a kubki reklamowe, smycze z identyfikatorami czy teczki na dokumenty. Każdy z tych gadżetów reklamowych dla  biur tłumaczeń musi mieć jeden mianownik – oznakowanie i nadruk logo biura, adres, numery telefonów czy adresy mailowe. Gadżety reklamowe dla tłumaczy i biur tłumaczeń to ich wizytówka.

Najlepsze gadżety reklamowe dla tłumaczy i biur tłumaczeń na rynku

Wspomnieliśmy powyżej kilka przykładów najciekawszych rozwiązań gadżetów reklamowych dla tłumaczy. Były to kubki, smycze i teczki. Może być to także odzież reklamowa – jak czapeczki czy koszulki. Mogą być to breloczki czy pendrive’y. Mogą być to powerbanki czy parasole. Znając swoich odbiorów, klientów czy kontrahentów warto zastanowić się czy postawić funkcjonalność, nowoczesność czy design. W kwestii kubków ogromną popularnością cieszą się kubki termiczne takie jak Americano Grande 350 ml. Mogą być też tradycyjne ceramiczne jak Americano EU. Smycze, które najczęściej przydają się na konferencjach to Anquetil dostępne w wielu świetnych kolorach, przez co każda firma dopasuje je do barw swojego logo. Jednym z najciekawszych gadżetów reklamowych biur tłumaczeń są teczki na dokumenty. Nie są to zwykle papierowe teczki na papiery ale teczki na ramię jak Portici, w której zmieszczą się nie tylko materiały szkoleniowe, tłumaczenia ale także mały laptop czy tablet – czyli atrybuty dobrych tłumaczy. Powyżej wspominaliśmy też o breloczkach i pendrive’ach. Fantastycznym rozwiązaniem są pendrive’y Claudius 4GB dostępny w wielu kolorach, począwszy od bieli aż po głęboką czerń. Drugim są powrabanki jak Atazzi w zestawie z ładowarką. Ostatnimi topowymi gadżetami dla tłumaczy i biur tłumaczeń są parasole jak Asperit z drewnianą rączką i metalowym stelażem. To niezwykle gustowny prezent ale też narzędzie marketingowe, które może być wykorzystane z powodzeniem na targach.

Upominki dla każdej szkoły językowej i biura tłumaczeń

Upominki z możliwością personalizacji dla tłumacza i/lub szkoły językowej

Najbardziej oryginalne i unikatowe upominki dla szkół językowych

Gadżety reklamowe dla biur tłumaczeń czy szkół językowych na targi branżowe

Targi branżowe to impreza cykliczna coroczna lub odbywająca się kilka razy do roku. Każda praktycznie branża ma swoją, do której się skrupulatnie przygotowuje. Stoiska, materiały, poczęstunek i właśnie gadżety reklamowe dla biur tłumaczeń i gadżety reklamowe dla szkół językowych. Dla każdego coś miłego. Kolorowe, praktyczne, poręczne. Z nadrukiem lub bez, Dla małych i dla dużych. Takie by przyciągały wzrok wszystkich. Nie ma znaczenia czy to biuro tłumaczeń takie jak znany wszystkim Lidex czy szkoła Profi Lingua. Każdy szuka nowych klientów i odbiorców, uczniów i studentów. A najlepszym narzędziem do pozyskania ich są niewielkie acz miłe gesty w postaci gadżetów reklamowych dla biur tłumaczeń i gadżetów reklamowych dla szkół językowych. Taki prezent wręczany podczas targów może przyczynić się do pozyskania stałego klienta na lata więc nieduża inwestycja w nie jest po prostu opłacalna. Potem tę relację można utrzymywać przez kolejne lata dokładnie w ten sam sposób. Przy okazji spotkań biznesowych z tymi pozyskanymi klientami, przy okazji podpisywania kontraktów, przy okazji licznych Świąt – można wręczać gadżety reklamowe dla biur tłumaczeń i szkół językowych z nadrukowanym logo, które dostarczymy Ci niezwłocznie dzięki współpracującymi z nami firmami kurierskimi. Nasi specjaliści chętnie doradzą w wyborze gadżetów reklamowych dla tłumaczy i biur tłumaczeń oraz szkół językowych, będą monitorować każdy etap ich powstawania i dopilnują aby trafimy do Ciebie na czas i na targi.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!