Wyświetlanie 1–24 z 100 wyników

Czerwony
Niebieski
Szary
Żółty

12-funkcyjne multinarzędzie Tycoon

5.43 7.95 
Czarny
Niebieski
Zielony

4-funkcyjny zestaw śrubokrętów Forza

1.94 3.14 
Czarny
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony

5-funkcyjny scyzoryk karabińczyk Canyon

7.37 13.70 
Czerwony

Apteczka samochodowa Car Safe

49.12 59.90 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
srebrny

Bidon aluminiowy Easy Tripper 800 ml

10.54 12.85 
Żółty

Brelok antystresowy Helmet

2.30 2.80 
srebrny

Brelok metalowy Clef

4.47 5.45 
srebrny

Brelok metalowy Drill

4.02 4.90 
srebrny

Brelok metalowy House

2.73 4.75 
srebrny

Brelok metalowy Ruler

3.20 3.90 
srebrny

Brelok metalowy Saw

3.16 3.85 
srebrny

Brelok metalowy Spanner

4.06 4.95 
srebrny

Brelok metalowy Under Roof

5.29 6.45 
srebrny

Brelok metalowy Wrench

4.84 5.90 
srebrny

Brelok otwieracz Open House

6.48 7.90 

Brelok wielofunkcyjny Melvin 7 funkcji

12.40 15.12 
Czarny

Brelok wielofunkcyjny Tooly

6.48 7.90 
Biały

Brelok z miarką 2 m

2.44 2.98 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Klucz do odpowietrzania kaloryfera Largo wykonany z tworzywa sztucznego

4.65 5.67 
Biały
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
Zielony

Klucz do skrzynek w kształcie domku Maximilian

4.27 5.21 
Biały

Kubek emaliowany Oldie 500 ml

13.04 15.90 
Czerwony
Niebieski

Latarka Beclose

17.96 21.90 
Czarny
Grafitowy

Latarka Vision

24.52 29.90 
Czarny

Latarka wielofunkcyjna Ablaze

26.98 32.90 

Rzadko spotykane jako gadżety reklamowe a jak przydatne narzędzia wielofunkcyjne

Używane przez wielu marketingowców i specjalistów od promocji gadżety reklamowe skupiały się w ostatnich latach przede wszystkim na kilku podstawowych produktach – kubkach, długopisach, smyczach i kalendarzach. Są one niezaprzeczalnie super i mają nieoceniony potencjał reklamowy. Jednak coraz częściej chcąc wyróżnić się z zalewającej nas fali upominków oraz chcąc wybić się na tle konkurencji sięgamy po nieszablonowe rozwiązania i produkty, które nie tylko będą ładną wizytówką firmy z jej danymi adresowymi ale będą przydatnym przedmiotem użytkownym, które nierzadko może nam pomóc w najmniej spodziewanej sytuacji. Takimi gadżetami reklamowymi są narzędzia reklamowe. Zdziwieni? Otóż coraz większe grono naszych klientów prosi nas o przygotowanie oferty z uwzględnieniem miarek reklamowych, akcesoriów samochodowych, scyzoryków czy zastawów narzędzi wielofunkcyjnych. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużą popularnością bo przydadzą się zarówno Panom, Paniom i dzieciom. Jak to możliwe?

Czytaj dalej

Praktyczne narzędzia wielofunkcyjne na co dzień

Żyjemy w ciągłym pędzie, nie mając czasu na nic. W domu pędzimy do pracy, w pracy do domu i tak w kółko. Wiele obowiązków załatwiamy w biegu. A niestety los czasem podsyła nam zupełnie niespodziewane i zaskakujące zdarzenia, które nie były wcześniej zaplanowane i absolutnie wywróciły nasz misternie przygotowany plan do góry nogami. Urwana klamka, odkręcona śrubka, rozerwany materiał, brak prądu a nawet niegroźna awaria samochodu czy złamany paznokieć może doprowadzić nas do furii i sprawić, że spóźnimy się na ważne spotkanie czy po dziecko do przedszkola. I wówczas z pomocą przychodzą nam narzędzia wielofunkcyjne, które dosłownie ratują nam życie. I nie przesadzamy… J Zadowoleni klienci, którzy zaufali naszym sugestiom wykorzystali w swoich działaniach marketingowych takie narzędzia wielofunkcyjne, jak brelok wielofunkcyjny Melvin z 7 funkcjami z latarką, otwieraczem, mini zestawem kluczy i scyzorykiem lub święty gadżet jak mini multinarzędzie 11-to funkcyjne Casper dodatkowo z atrakcyjnym etui. Jego mniejsza alternatywa mini multinarzędzie Casper 8-funkcji występuje w kilku kolorach – czerwonym, czarnym, niebieskim i szarym, dzięki czemu z powodzeniem można dostosować jego powierzchnię jako tło do logo. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest gustowne wykonane z imitacji skóry etui a w środku karta z multinarzędziem Saki, która ma aż 15 funkcji i zmieści się zarówno w plecaku, małej damskiej torebce oraz w męskiej kieszeni. Dla miłośników roweru polecamy niewielkie a super przydatne i rozbudowane narzędzie wielofunkcyjne Bikewise wykonane ze stali w kształcie roweru, w skład którego wchodzą otwieracz do puszek i do butelek, linijka (miara w cm), wkrętak płaski, klucze imbusowe, śrubokręt krzyżakowy, przecinak do sznurka, klucz motylkowy, zaczep na karabińczyk, zaczep na pasek, pomocniczy wskaźnik kierunku oraz końcówka do podważania. Takie narzędzia można oznakować dzięki czemu staną się wartościowym gadżetem reklamowym.

Narzędzia wielofunkcyjne jako super gadżet reklamowy

Oznakowany produkt staje się genialnym gadżetem reklamowym, który możesz wykorzystać do promocji swojej działalności. Bez względu na to czy dopiero rozkręcasz swój biznes czy prowadzisz go od lat gadżet jest miłą formą zaznaczenia swojej pozycji na rynku i podziękowania za współpracę klientom. Jeśli prowadzisz warsztat samochody, stacje rowerową czy masz salon samochodowy wykorzystaj dostępne gadżety takie, jak narzędzie wielofunkcyjne Van, zestaw narzędzi Amberg lub zestaw Ansbach, my nadrukujemy na nich Twoje logo i będziemy Ci kibicować w drodze na szczyt. Bo wiemy, że z gadżetami to oczywiste.

Do promocji jakich działalności mogę wykorzystać narzędzia wielofunkcyjne? 

Sugerujemy wykorzystać narzędzia wielofunkcyjne hmmm… we wszystkich działalnościach. Ale szczerze narzędzia sprawdzą się najlepiej jako gadżety reklamowe firm budowlanych i remontowych, działalności związanych z motoryzacją, aktywnością i serwisem rowerowym. Wszędzie tam, gdzie musimy coś przykręcić, odkręcić, wywiercić, dociąć i podświetlić.

Czy narzędzia wielofunkcyjne są zapakowane odpowiednie opakowania?

Tak. Większość naszych narzędzi wielofunkcyjnych zapakowane są w indywidulane pudełka, ewentualnie są umieszczone w specjalnej walizeczce lub opakowaniu zapinanym na suwak, zatrzask czy rzep. Większość zapakowana jest w praktyczne etui zabezpieczające przez ewentualnymi uszkodzeniami. Zarówno sam gadżet, jak i opakowanie mogą zostać oznakowane.

Jakie funkcje mają narzędzia reklamowe?

Pytanie jakich nie mają

Na przykład nasze:

19-funkcyjne narzędzie wielofunkcyjne Nika ma kilka ostrzy, otwieracze, kombinerki, śrubokręt z 9 wkrętakami, pilnik do paznokci itd.

17-funkcyjne narzędzie wielofunkcyjne Norquay posiada 6 kluczy nasadowych w różnych rozmiarach, śrubokręt, klucz imbusowy, itp.

12-funkcyjne narzędzie wielofunkcyjne Bold ma oprócz nożyczek, pilnika, noża, śrubokrętu, otwieracza, kluczy, przydatną latarkę, w której ukryte są wszystkie narzędzia.