DANE KONTAKTOWE

Grupa Gadzety.pl

GadzetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa

Biuro handlowe w Gdańsku

ul. Żabi Kruk 16,
80-822 Gdańsk

Email: [email protected]

Centrala
Telefon: +48 7 333 888 44
Telefon: +48 7 333 888 55

Gdańsk
Telefon : +48 791 653 556

  JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

  Gwarantujemy pełną satysfakcję i indywidualne podejście do każdego klienta!

  Firma z Gdańska, Gdyni lub Sopotu ? Odezwij się i chętnie pomożemy dobrać gadżet reklamowy do profilu działalności.

  To kupują Klienci z Trójmiasta

  Biały

  Antystresowy domek Helene

  5.92 7.22 
  Biały
  Czarny

  Długopis Tikky

  18.30 25.92 
  Biały
  Czarny
  Czerwony
  Niebieski
  Pomarańczowy
  +1
  Zielony

  Luksusowo zaprojektowane okulary przeciwsłoneczne California

  12.93 19.23 
  Czarny
  Fioletowy
  Niebieski
  Różowy
  Szary
  +1
  Zielony

  Średni notes Rivista

  19.18 23.39 
  Czarny
  Niebieski
  Zielony

  Szklana butelka Hover

  21.76 31.11 

  Gadżety reklamowe Gdańsk – czyli coś więcej niż pamiątki z bursztynem

  Gdańsk - stolica województwa pomorskiego, położona nad Morzem Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską, sąsiadująca z Sopotem i Gdynią tworząc popularne „Trójmiasto”. To węzeł komunikacyjny północnej Polski. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym międzynarodowym portem handlowym. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze regionu. Gdańsk co roku przyciąga nie tylko turystów i wczasowiczów w okresie letnim, nęci nie tylko plażami i bliskością do morza. Gdańsk buduje swoją atrakcyjność między innymi dla wszystkich odwiedzających go dzięki rozbudowanemu zapleczu biznesowemu takiemu, jak Gdańsk Business Center, Gdańsk Opera Office czy biurowiec Olivia Business Center i nowo powstającym Olivia Star i Alchemia. W wskazanych biurowcach swoje siedziby mają takie firmy między innymi, jak na przykład Alior Bank, FUJI FILM, Noble Bank, Nordea, PwC, RICOH, Grupa RMF, MANPOWER, MIELE, T-mobile, Colliers International, Energa, SIEMENS Healthcare Sp. z o.o., SIEMENS Sp. z o.o., Bayer, Energa, PZU, Allianz, Generali, Agencja Rozwoju Pomorza, ThyssenKrupp, Deloitte czy  AMAZON. I nawet takie koncerny aby zaistnieć na rynku mimo swojego znanego, światowego brand’u korzystają z gadżetów reklamowych Gdańsk.

  Z gadżetów reklamowych Gdańsk korzystają najwięksi, skorzystaj i Ty.

  Wykorzystywanie potencjału gadżetów reklamowych Gdańsk w akcjach promocyjnych nie jest żadną ujmą. Wręcz przeciwnie. Korzystają z nich marketingowego wsparcia również Kraków ze swoimi produktami z grupy gadżety reklamowe Kraków czy Katowice. Im większa marka tym milej jeśli właśnie od niej klient otrzyma mały niezobowiązujący prezent. Dzięki temu poczuje się wyróżniony i wyjątkowy. Tym bardziej, że współczesne gadżety reklamowe Gdańsk czy gadżety reklamowe Gdynia a nawet gadżety reklamowe Sopot charakteryzują się ciekawymi rozwiązaniami, unikalnością, trwałością i przede wszystkim funkcjonalnością. Nowoczesne akcesoria reklamowe łącząc te wszystkie cechy są oczekiwanym i chętnie przyjmowanym prezentem wręczanym przy okazji spotkań biznesowych, targów czy konferencji. Jedna czuje radość z powodu sprawienia komuś przyjemności a druga czuje wdzięczność i chęć rewanżu. To cementuje dotychczasową relację firma-klient i „przełamuje pierwsze lody” pomiędzy marką a potencjalnym klientem.  Dostępne na rynku gadżety reklamowe wykorzystywane są w różnych działania marketingowych. Służą jako upominek biznesowy. Są wizytówką firmy ale też mogą być wykorzystywane jako nośnik masowej reklamy na różnych imprezach plenerowych, sympozjach, pokazach, gdzie liczy się szybkie dotarcie do świadomości licznego grona uczestników jednocześnie.

  Z jakich gadżetów reklamowych Gdańsk korzysta?

  Gdańsk kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem, turystyką, wakacjami i plażą. Gdy myślimy Gdańsk to najpierw widzimy przed oczami Motławę, Długi Targ, rzesze roześmianych turystów. Dopiero na dalszym planie dostrzegamy biurowce i potencjał biznesowy miasta. Niełatwo zatem znaleźć taki gadżet reklamowy Gdańsk, który będzie jednocześnie narzędziem biznesowym i pamiątką znad morza przy czym nie będzie tandetnym i banalnym produktem jednorazowego użytku a wartościowym, unikalnym i praktycznym produktem z przyjemnością używanym każdego dnia przez swojego właściciela. Podobny problem jest z Katowicami - gadżety reklamowe Katowice też trudno połączyć w unikalny produkt marketingowy z charakterem Śląska. W tych dylematach pomogliśmy dobrać takie produkty, które budowały wizerunek marki, były adekwatne do jej profilu, kolorem czy formą nawiązywały do charakteru firmy i jej działań a jednocześnie miały delikatny, nienachalny nadmorski sznyt na przykład piękny bursztyn lub cechę podkreślającą gdańskie wartości lub miały karbonową powłokę w przypadku Katowic. Do najchętniej polecanych przez nas a następnie zamawianych przez naszych trójmiejskich klientów gadżetów reklamowych Gdańsk, gadżetów reklamowych Gdynia i gadżetów reklamowych Sopot należą co ciekawe… zegary i stacje pogodowe. To wynika prawdopodobnie z tego, że pogoda w Trójmieście, ze względu na bliskość morza, jest często zmienna i nieprzewidywalna.

  Na taka niepewność nie mogą sobie pozwolić lokalni przedsiębiorcy. Wybija ich to z rytmu i utrudnia prowadzenie biznesu. Aby zabezpieczyć się na wszelkie okoliczności drugim gadżetem chętnie zamawianym w Trójmieście są parasole reklamowe. To popularny gadżet reklamowy ale z oznaczeniem logo firmy nabiera większej wartości marketingowej. Niezależnie czy to parasol klasyczny, parasol składany czy parasol sztormowy. Ich spora powierzchnia idealnie nadaje się na sporej wielkości nadruk logo, widoczny z daleka nawet przy brzydkiej pogodzie. Na ładną pogodę gdańskie marki zamawiają torby sportowe, worki żeglarskie i plecaki reklamowe. Do nich dopierają kolorystycznie spójne czapki reklamowe, piłki plażowe lub koce reklamowe i mają gotowy zestaw gdańskiego plażowicza. Dodatkowo podkreślają jego atuty przy pomocy logo, grafiki nawiązującej do miasta Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Czy to pełen zestaw lub pojedynczy gadżet, bez wątpienia zostanie doceniony i dostrzeżony przez osobą obdarowaną. Trójmiejscy przedsiębiorcy z przyjemnością podkreślają i chwalą się swoją zieloną infrastrukturą – ścieżkami rowerowymi, nadmorskimi pasażami, zewnętrznymi siłowniami. Chcąc zaznaczyć walory swojego miasta zamawiają gadżety reklamowe Gdańsk, gadżety reklamowe Gdynia czy gadżety reklamowe Sopot takie, jak przydatne gadżety rowerowe, gadżety treningowe i sportowe, poręczne bidony sportowe, nowoczesne kamerki sportowe, smartwatche czy krokomierze reklamowe. To produkty z najwyższej półki topowych gadżetów świadczących o unikalnym podejściu, wyszukanym guście a przede wszystkim o podążaniu za obowiązującymi trendami. Oznakowanie takich gadżetów reklamowych herbem miast wraz z logo firmy bezsprzecznie przyciągnie nowy biznes spoza Trójmiasta.

  Czy spersonalizowane gadżety reklamowe Gdańsk pomagają wspierać lokalny biznes?

  Gadżety reklamowe wspierają biznes. Każdy. Czy to w Gdańsku czy w innym mieście. Wspierają go na każdym jego etapie. Zakładając nową firmę bez względu na sektor, w której będzie działać warto wesprzeć swoje działania gadżetem reklamowym. Jest nim wszystko – wizytówka, serwetka, długopis, karteczki samoprzylepne na biurko, etui, smycz a nawet zestaw do kolorowania dla Maluchów. Na kolejnym etapie rozwoju biznesu, kiedy firma stawia czoła konkurencji, galopującej technologii, wysokim wymaganiom klientów, starając się utrzymać na rynku też korzysta z pomocnych gadżetów reklamowych Gdańsk doceniając dotychczasowe relacje i budując nowe trwałe więzi biznesowe z rynkiem. Również wtedy kiedy jej pozycja jest ugruntowana. To idealny moment aby pokazać i podkreślić swój sukces i podzielić się nim z otoczeniem, pracownikami i współpracownikami. Takie gadżety są najbardziej zauważalne. Świadczą tym, że firma nie spoczęła na laurach i dalej prowadzi swoje efektywne kampanie marketingowe używając do tego celu gadżety reklamowe Gdańsk z nadrukiem logo, widocznym dla odbiorcy. Dostępne metody oznakowania pozwalają stworzyć produkty ponadczasowy, oryginalny, niepowtarzalny i unikalny. Taki sam jakim jest miasto Gdańsk.

  Gdańsk - tu też działamy. Dostarczamy gadżety z logo do Gdańska, Gdyni i Sopotu w 24h

  Czy piłki plażowe jako gadżety reklamowe spodobają się moim klientom z Gdańska ?

  Wszystko zależy od specyfiki i profilu Twojej działalności. Dobrze aby wybrany gadżet nawiązywał charakterem do Twojej firmy. Jeśli Twoja firma zlokalizowana jest w Trójmieście to siłą rzeczy Twoi klienci oczekują fajnych i pozytywnie kojarzących się z morzem gadżetów. Piłki plażowe są idealnym przykładem, który możesz wykorzystać w swoich działaniach marketingowych. Przywołuje na myśl wakacje, beztroskę i zabawę. Tak samo pozytywnie będzie odbierana Twoja firma. Nie bój się użyć przykuwających wzrok kolorów, ciekawych form lub zabawnych grafik ale przede wszystkim nadruku logo a z pewnością piłka plażowa będzie ulubionym gadżetem reklamowym Gdańsk Twoich klientów.

  Jak zamówić idealne gadżety z logotypem Gdańska dla moich klientów z zagranicy ?

  Dla klientów zagranicznych zasugerowalibyśmy gadżety reklamowe Gdańsk pasujące do Twojej marki, ale i nawiązujące do lokalizacji czyli do Trójmiasta i Pomorza. Coś co na długo pozostanie w ich pamięci i z czego będą długo korzystać po wyjeździe z Polski. Takim atrakcyjnym gadżetem zegary i stacje pogodowe, które można dowolnie spersonalizować aby przywoływały chwile spędzone w Gdańsku. Inną ciekawą propozycją są wszelkie gadżety sportowe i torby podróżne. Są to nie tylko ekskluzywne produkty ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalne.

   Czy można zamówić wizualizację gadżetów reklamowych w Gdańsku ?

  Przygotowanie dla Ciebie wizualizacji przykładowego gadżetu reklamowego z logo Twojej firmy lub dowolnej wskazanej przez Ciebie grafiki jest dla nas przyjemnością. To część procesu powstawania unikatowych produktów, budujących Twoją relację z branżą. Dla nas to pewność, że dostaniesz gadżet, o którym marzysz a dla Ciebie gwarancja, że nie kupujesz „kota w roku”. Co więcej zrobimy to dla Ciebie gratis!