Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtruj
Duża torba podróżna Stresa
Zamknij

Duża torba podróżna Stresa

52.88 64.49 
Torba Three-way colourblock 19” - niebieski
Zamknij
Niebieski
Zielony

Torba Three-way colourblock 19”

15.98 19.49 

Torby podróżne z frimowym logo

Każdy z nasz podróżuje. Bez względu na odległość i cel podróży, jej długość, destynacje, musimy się do niej mniej lub bardziej przygotować. To ile ubrań i butów weźmiemy determinuje wielkość torby lub walizki, która będzie nam towarzyszyć. Dlatego biura podróży, agencje turystyczne, a także hotele myślą o swoich klientach zawczasu. W ich ofercie oprócz bajecznych plaż, ekstremalnych wspinaczek, rodzinnych wakacji znajdą się również torby reklamowe. Ten praktyczny i funkcjonalny gadżet sprawdzi się na każdym wyjeździe. Warto, aby był trwały i solidny i jednocześnie oznakowanym, niekoniecznie subtelnym logo. Reklama na torbach reklamowych to najczęściej wybierana forma promocji. Dlatego rozmiar grafiki ma znaczenie.

Czytaj dalej

Torby reklamowe – nasz ulubiony towarzysz podróży

Torby reklamowe wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. To zapewnia ochronę przewożonych w nich, wartościowych przedmiotów. Ich solidne wykończenie i ciekawe rozwiązania w postaci wielu kieszeni, suwaków, skrytek zabezpieczy nam wyjazd. Torby reklamowe dostępne w pięknych i żywych kolorach, które można dopasować do grafiki i logo Twojej firmy z pewnością wzbudzą zainteresowanie podróżujących. Zgrabne, poręczne i pojemne. Mniejsze i większe. Na ramię czy do ręki. Asortyment toreb reklamowych z logo jest tak ogromny, ze każda firma znajdzie odpowiedni gadżet, który wykorzysta do własnej promocji. Taki upominek spotka się bez wątpienia z miłą reakcją. Z funkcjonalnych toreb reklamowych obdarowane osoby skorzystają nieraz. A wyeksponowane logo nadrukowane na powierzchni będzie przypominać im o cudownym czasie podczas wakacji, aktywności na efektywnym treningu, o sukcesach jeśli osiągnęli podczas wyjazdu służbowego. Te pozytywne emocje będą kojarzyć z Twoją firmą.

Wszechstronność i unikalność toreb reklamowych

Bez względu na rodzaj branży torby reklamowe z logo firmy mogą być unikalnym, wszechstronnym gadżetem, który wykorzystasz do promocji Twojej działalności wśród różnych grup docelowych na targach, wystawach, konferencjach. Wręczając tak wartościowy prezent w podziękowaniu za współpracę, udany kontrakt czy po prostu z czystej sympatii zyskasz uznanie w oczach swoich klientów. Pracownicy natomiast dzięki otrzymaniu takiego prezentu utożsamią się i zacieśnią współpracę z Twoją firmą.