Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników

Czarny
Czerwony
Niebieski

Bawełniana torba Duffel

40.98 49.97 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Bawełniana torba sportowa Barrel

24.82 30.27 
Czarny
Czerwony

Cubic – torba na kółkach

135.57 165.33 
Czarny
Czerwony
Niebieski

Divux – torba sportowa / plecak

44.06 53.73 
Szary

Donatox – torba sportowa

45.28 55.22 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony

Drako – torba sportowa

26.19 31.94 
Szary

Duża torba podróżna North Sea

182.38 222.41 

Duża torba podróżna Stresa

52.88 64.49 
Czarny

Duża torba podróżna Wembley

226.10 275.73 
Czarny
Czerwony
Niebieski

El Crown – torebka biodrowa

6.99 8.52 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Hessok – walizka

236.79 288.77 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Inxul – torba na pasku

8.01 9.77 
Szary

Kanit – torba sportowa

56.33 68.69 
Brazowy

Klasyczna torba z grubej dzianiny 20″

92.54 112.85 
Szary

Lutux – torba sportowa

29.83 36.38 
Czarny
Czerwony
Niebieski

Mainsail – torba sportowa/plecak

47.99 58.52 
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Melbor – torba sportowa

65.61 80.01 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Mendel – torba biodrowa / biodrówka

9.36 11.42 
Czarny

Novak S – torba sportowa

67.74 82.61 
Czarny

Novak T – plecak na kółkach

96.04 117.12 
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
fuksji
Niebieski
+2
Pomarańczowy
Zielony

Novo – torba sportowa

23.20 28.29 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy

Pirlo – torba na buty

9.14 11.15 
Czarny

Quimper S – torba sportowa

33.63 41.01 
Szary

Scuba S – torba sportowa

43.98 53.63 

Torby podróżne – nasz ulubiony towarzysz podróży

Każdy z nasz podróżuje. Bez względu na odległość i cel podróży, jej długość, destynację, musimy się do niej mniej lub bardziej przygotować. To ile ubrań i butów weźmiemy determinuje wielkość torby lub walizki, która będzie nam towarzyszyć a także jakie gadżety podróżne zabierzemy. Dlatego biura podróży, agencje turystyczne a także hotele myślą o swoich klientach zawczasu. W ich ofercie oprócz bajecznych plaż, ekstremalnych wspinaczek, rodzinnych wakacji znajdą się również torby reklamowe podróżne. Ten praktyczny i funkcjonalny gadżet sprawdzi się na każdym wyjeździe. Warto aby był trwały i solidny i jednocześnie oznakowany… niekoniecznie subtelnym logo. Reklama na torbach reklamowych to najczęściej wybierana forma promocji. Dlatego rozmiar grafiki ma w tym przypadku znaczenie.

Czytaj dalej

Małe i duże torby podróżne

Torby podróżne wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów – a wszyscy wiemy, że czasem przechodzą nie tylko przez nasze ręce. To zapewnia ochronę przewożonych w nich, wartościowych przedmiotów. Ich solidne wykończenie i ciekawe rozwiązania w postaci wielu kieszeni, suwaków, skrytek  a także zamontowanych kółek i specjalnej rączki jak w torbie Wembley zabezpieczy nam wyjazd. Torby reklamowe takie jak bawełniana torba sportowa Barrel dostępna w pięknych i żywych kolorach, którą można dopasować do grafiki i logo Twojej firmy z pewnością wzbudzą zainteresowanie podróżujących. Zgrabne, poręczne i pojemne. Mniejsze jak weekendowa torba Adelie i większe jak torba podróżna Day 21″. Na ramię czy do ręki. Asortyment toreb reklamowych jest tak ogromny, ze każda firma znajdzie odpowiedni gadżet, który wykorzysta do własnej promocji. Taki upominek spotka się bez wątpienia z miłą reakcją. Z funkcjonalnych toreb podróżnych czy to z torby Echo czy z klasycznej torby z grubej tkaniny 20″ obdarowane osoby skorzystają nieraz, wykorzystując je nie tylko w podróży ale również jako torba sportowa na basen czy na fitness.  Wyeksponowane logo nadrukowane na ich powierzchni będzie przypominać im o cudownym czasie podczas wakacji, aktywności na efektywnym treningu, o sukcesach jeśli osiągnęli podczas wyjazdu służbowego. Te pozytywne emocje będą kojarzyć z Twoją firmą.

Wszechstronność i unikalność toreb podróżnych

Bez względu na rodzaj branży torby podróżne mogą być unikalnym, wszechstronnym gadżetem reklamowym. Wykorzystasz go do promocji swojej działalności wśród różnych grup docelowych na targach, wystawach, czy konferencjach. Wręczając tak wartościowy i praktyczny prezent w podziękowaniu za współpracę, udany kontrakt czy po prostu z czystej sympatii zyskasz uznanie w oczach swoich klientów. Najważniejsze o czym nie możesz zapomnieć, a jeśli nawet tak będzie to jesteśmy tu od tego aby Ci przypomnieć o oznakowaniu zamówionej przez Ciebie torby podróżnej. Znak graficzny kojarzący się z Twoją firma, logo czy nazwa muszą być widoczne i przykuwać uwagę. Czy to klienci czy Twoi pracownicy dzięki otrzymaniu takiego prezentu utożsamią się i zacieśnią współpracę z Twoją firmą, doceniając Twój gust i zmysł marketingowy.

Czy możliwy w torbach podróżnych możliwa jest regulacja rączek?

Rączki toreb podróżnych nie są regulowane. Natomiast regulowany jest pasek na ramię. Można go dopasować do wzrostu i postury właściciela torby. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli uzupełnione jest o dodatkową osłonę polepszającą komfort noszenia torby na ramieniu, przez co pasek nie wżyna się w ramię. Paski mają zwykle możliwości odpięcia go od torby.

Czy są torby podróżne ekologiczne?

Oczywiście. Nie moglibyśmy sobie pozwolić na nieposiadanie w swojej ofercie wszystkich gadżetów jakie mamy w wersji ekologicznej. Torby podróżne nie są wyjątkiem. Przykładem ekotorby jest pojemna torba (48l.) torba peak 21,5″, której zewnętrzna warstwa wykonana jest w 100% z plastikowych butelek na wodę pochodzących z recyklingu. To idealne rozwiązane dla osób, którym ochrona środowiska i wartości proekologiczne leżą na sercu.

W jakich pojemnościach występują w Państwa ofercie torby podróżne?

Pojemność toreb podróżnych zaczyna się już od 5l a kończą na prawie 60l. Największą popularnością cieszą się jednak średnie torby tak mniej więcej pomiędzy 30-48l. Są poręczne, nie za duże a mimo wszystko pojemne. Takie w sam raz by zapakować dwie, trzy zmiany ubrań, dwie pary butów i kosmetyczkę. A i parasol składany też się zmieści. Tak „just in case”.