Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Korkowa torba na zakupy Almada

11.40 13.90 

Torba bawełniana 140 g/m2 – krótkie uszy

2.95 3.60 

Torba bawełniana Eco-Mate

7.34 8.95 

Torba bawełniana Eco-Style

12.22 14.90 
Czarny
Niebieski
Zielony

Torba na ramię Kalmar

13.52 16.62 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Torba na ramię Malibu

34.27 41.79 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Torba na ramię Mission

10.28 12.54 
Czarny

Torba na ramię New York

10.36 12.63 
Szary

Torba na ramię Offset

20.02 24.41 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Torba na ramię Omaha

18.44 22.49 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Torba na ramię Sacramento

18.60 22.68 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Torba na ramię San Diego

12.29 15.02 
Biały

Torba na ramię Vermont

22.14 27.00 
Biały
Czarny
Czerwony
Granatowy

Torba na zakupy

4.06 4.95 
Czarny
Niebieski

Torba na zakupy Corner Pocket

7.37 8.99 
Czerwony
Niebieski
Zielony

Torba na zakupy i plażę

3.69 4.50 
Biały
Ciemnozielony
Czerwony
Granatowy
Zielony
+1
Żółty

Torba na zakupy Non Woven długie uszy

2.42 2.95 
Biały
Ciemnozielony
Czerwony
Niebieski
Żółty

Torba na zakupy Non Woven krótkie uszy

1.14 1.98 

Torba na zakupy z juty Natural Shopper

12.22 14.90 

Zestaw woreczków Shopping Friend

8.12 9.90 

Torby na ramię – użyteczny gadżet zawsze pod ręką

Żyjemy w czasach kiedy dzień pędzi za dniem, obowiązki gonią obowiązki. Nie wiemy kiedy ucieka nam czas. Jesteśmy trybikiem w ogromnej maszynie życia. Ogarniamy coraz większą ilość aktywności, robiąc kilka rzeczy na raz. Odbieramy telefon czy prowadzimy samochód, popijając już zimną poranną kawę a w międzyczasie notujemy ważną informację by nam nie umknęła. Jesteśmy coraz bardziej multifunkcyjni a jednocześnie przygnieceni ciężarem codzienności. Aby jej sprostać wspomagamy się przydatnymi gadżetami, które ułatwiają nam pokonywanie problemów i trudności, zarówno w domu, jak i w pracy. Korzystamy z myślących za nas smartfonów, podręcznych kalendarzy, elektronicznych pogodynek, krokomierzy ale i funkcjonalnych toreb na ramię dzięki, którym mamy wolne ręce zdolne do wykonania jeszcze jednego telefonu czy kolejnej notatki.

Czytaj dalej

Torby na ramię ratunek dla Twoich rąk

Praktyczne i użyteczne wszelkie torby z nadrukiem, w tym także torby na ramię stanowią wymarzony gadżet, który może pomóc Tobie ale też Twoim pracownikom czy partnerom w organizacji dokumentów, sprzętu elektronicznego jak laptop oraz segregowaniu notatek, które musisz być zawsze przy sobie. Ich uniwersalny kształt i wielowymiarowość mogą z powodzeniem dopasować się do Twoich potrzeb i rozmiarów komputera czy tableta, który towarzyszy Ci w ciągu dnia. Pionowe jak torba San Diego czy poziome jak torba Vermont, z klapą jaką posiada torba Malibu lub na suwak jak w przypadku torby New York, z dodatkowymi kieszeniami i skrytkami posłużą Ci w transporcie i przemieszczaniu się z uczelni do biblioteki, z pracy do domu czy na spotkanie służbowe lub też jako element stroju dzięki swojemu nowoczesnemu designowi. Bo torby na ramię są nie tylko wielofunkcyjne ale są też modne. Regulowany pasek pasujący kolorem do trwałego materiału, z którego wykonane są torby na ramię z pewnością ułatwi dopasowanie ich do indywidualnego wzrostu. Wspomniane kolory toreb na ramię jak ognista czerwień, czysta biel, ponadczasowa czerń, żywa zieleń będą stanowiły piękne tło dla logo, które może być naniesione na torby.

Torby na ramię z logo Twojej firmy

Oznakowanie toreb na ramię może być wymarzoną formą reklamy dla branży edukacyjnej. Jeśli zarządzasz szkołą, liceum czy uczelnią wyższą a Twoje logo lub emblemat placówki znajdzie się na torbach na ramię dzieci i nauczycieli to z pewnością przykuje to uwagę przyszłych uczniów i ich rodziców. To dobrze świadczy o Twojej szkole i jej renomie. To, Utożsamiając się z szkołą uczniowie chętnie noszą torby na ramię z logo eksponując je otoczeniu. Podobnie jeśli prowadzisz firmę z branży IT lub każdą inną, w której Twoi pracownicy lub klienci często muszą mieć pod ręką laptopa i dokumenty. Takie torby na ramię z pewnością ułatwią im pracę a logo na nich będzie przemieszczać się wraz z właścicielem budując świadomość istnienia Twojej marki. Torby na ramię z grafiką dopasowaną do ich koloru mogą być też wyjątkowym prezentem, który wręczysz klientom zacieśniając z nimi relację biznesową.

Czy wszystkie torby na ramię mogą być torbami konferencyjnymi?

Jak najbardziej. Wszystko zależy od tematyki konferencji. Wówczas kolor torby możesz dopasować do profilu spotkania. Idealnym przykładem mogą być wydarzenia medyczne wówczas sugerujemy torby białe lub niebieskie, na spotkania o tematyce ekologicznej zielone a na konferencje budowlane czarne. Ilości dodatkowych materiałów konferencyjnych, które wręczasz uczestnikom podczas rejestracji a także gadżety, które od Ciebie dostaną determinują wielkość torby Torby na ramię są bardzo pojemne i oprócz dokumentów mogą również pomieścić laptopa, kalkulator, teczkę, a nawet koszulkę.

W jakich kolorach występują torby na ramię?

Większość dostępnych toreb na ramię, które znajdziesz w naszej ofercie jest w najpopularniejszych i tym samym najbardziej praktycznych ciemnych kolorach – czarnym, szarym i grafitowym. Co nie oznacza, że nie znajdziesz u nas toreb w kolorze białym, czerwonym, niebieskim a także zielonym. Kolor torby dobrze jest dopasować do logo, które chciałbyś na jej powierzchnię nadrukować.

Czy nadruk można nanieść wyłącznie na samą torbę czy można również oznakować jej pasek?

Nadruk dowolnej grafiki, którą przekażesz nam w formacie pliku w tzw. „krzywych” z rozszerzeniem .eps, .ai, lub .pdf. możemy nanieść na dowolny wskazany przez Ciebie element torby bez względu na to czy jest to wnętrze torby, materiał zewnętrzny, na klapie a także na pasku. Dostępne metody personalizacji pozwalają na wiele ciekawych i nietypowych rozwiązań.