Wyświetlanie 1–24 z 121 wyników

Czarny

Bagen – torba na ramię

2.09 2.55 
Biały

Bagster – torba na plażę

2.53 3.09 
Beżowy
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Bernice – torba na dokumenty

6.49 7.92 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Zielony
Żółty

Blaster – torba na zakupy

0.84 1.02 
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Boqueria – składana torba na zakupy

2.66 3.24 
Biały
Brazowy

Boutique – papierowa torba

1.38 1.68 
Biały
Czarny
Czerwony
fuksji
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Cattyr – torba na zakupy

2.29 2.79 
Biały

Chicane – torba

1.92 2.34 
Biały
Czarny
Czerwony
fuksji
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Conel – torba na zakupy

3.76 4.59 
Niebieski

Coral – Torba

3.44 4.20 
Czerwony
Fioletowy
Jasnozielony
Pomarańczowy
Zielony

Corni – torba na zakupy

4.05 4.94 
Pomarańczowy
Zielony

Crane – torba na plażę

2.44 2.97 

CreaShop H – torba na zakupu własnego projektu, pozioma

CreaShop L – torba na zakupu własnego projektu, duża

CreaShop M – torba na zakupu własnego projektu, średnia

CreaShop S – torba na zakupu własnego projektu, mała

CreaShop W – torba własnego projektu do wina

naturalny

Curiel – papierowa torba na zakupy

6.13 7.47 
Biały
Czarny
Czerwony
fuksji
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Dayfan – torba

3.61 4.40 
Beżowy
Bordowy
Ciemnozielony
Czarny

Daypok – torba bawełniana

11.68 14.24 
Biały

Decal – torba na zakupy

3.99 4.86 
naturalny

Dylan – składana torba na zakupy

10.97 13.38 
Beżowy

EcoShop – torba / worek

2.97 3.62 
Biały
Czarny
Czerwony
fuksji
Jasnoniebieski
+4
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Fair – torba na zakupy

1.38 1.68 

Torby na ramię – użyteczny gadżet zawsze pod ręką

Żyjemy w czasach kiedy dzień pędzi za dniem, obowiązki gonią obowiązki. Nie wiemy kiedy ucieka nam czas. Jesteśmy trybikiem w ogromnej maszynie życia. Ogarniamy coraz większą ilość aktywności, robiąc kilka rzeczy na raz. Odbieramy telefon czy prowadzimy samochód, popijając już zimną poranną kawę a w międzyczasie notujemy ważną informację by nam nie umknęła. Jesteśmy coraz bardziej multifunkcyjni a jednocześnie przygnieceni ciężarem codzienności. Aby jej sprostać wspomagamy się przydatnymi gadżetami, które ułatwiają nam pokonywanie problemów i trudności, zarówno w domu, jak i w pracy. Korzystamy z myślących za nas smartfonów, podręcznych kalendarzy, elektronicznych pogodynek, krokomierzy ale i funkcjonalnych toreb na ramię dzięki, którym mamy wolne ręce zdolne do wykonania jeszcze jednego telefonu czy kolejnej notatki.

Czytaj dalej

Torby na ramię ratunek dla Twoich rąk

Praktyczne i użyteczne wszelkie torby z nadrukiem, w tym także torby na ramię stanowią wymarzony gadżet, który może pomóc Tobie ale też Twoim pracownikom czy partnerom w organizacji dokumentów, sprzętu elektronicznego jak laptop oraz segregowaniu notatek, które musisz być zawsze przy sobie. Ich uniwersalny kształt i wielowymiarowość mogą z powodzeniem dopasować się do Twoich potrzeb i rozmiarów komputera czy tableta, który towarzyszy Ci w ciągu dnia. Pionowe jak torba San Diego czy poziome jak torba Vermont, z klapą jaką posiada torba Malibu lub na suwak jak w przypadku torby New York, z dodatkowymi kieszeniami i skrytkami posłużą Ci w transporcie i przemieszczaniu się z uczelni do biblioteki, z pracy do domu czy na spotkanie służbowe lub też jako element stroju dzięki swojemu nowoczesnemu designowi. Bo torby na ramię są nie tylko wielofunkcyjne ale są też modne. Regulowany pasek pasujący kolorem do trwałego materiału, z którego wykonane są torby na ramię z pewnością ułatwi dopasowanie ich do indywidualnego wzrostu. Wspomniane kolory toreb na ramię jak ognista czerwień, czysta biel, ponadczasowa czerń, żywa zieleń będą stanowiły piękne tło dla logo, które może być naniesione na torby.

Torby na ramię z logo Twojej firmy

Oznakowanie toreb na ramię może być wymarzoną formą reklamy dla branży edukacyjnej. Jeśli zarządzasz szkołą, liceum czy uczelnią wyższą a Twoje logo lub emblemat placówki znajdzie się na torbach na ramię dzieci i nauczycieli to z pewnością przykuje to uwagę przyszłych uczniów i ich rodziców. To dobrze świadczy o Twojej szkole i jej renomie. To, Utożsamiając się z szkołą uczniowie chętnie noszą torby na ramię z logo eksponując je otoczeniu. Podobnie jeśli prowadzisz firmę z branży IT lub każdą inną, w której Twoi pracownicy lub klienci często muszą mieć pod ręką laptopa i dokumenty. Takie torby na ramię z pewnością ułatwią im pracę a logo na nich będzie przemieszczać się wraz z właścicielem budując świadomość istnienia Twojej marki. Torby na ramię z grafiką dopasowaną do ich koloru mogą być też wyjątkowym prezentem, który wręczysz klientom zacieśniając z nimi relację biznesową.

Czy wszystkie torby na ramię mogą być torbami konferencyjnymi?

Jak najbardziej. Wszystko zależy od tematyki konferencji. Wówczas kolor torby możesz dopasować do profilu spotkania. Idealnym przykładem mogą być wydarzenia medyczne wówczas sugerujemy torby białe lub niebieskie, na spotkania o tematyce ekologicznej zielone a na konferencje budowlane czarne. Ilości dodatkowych materiałów konferencyjnych, które wręczasz uczestnikom podczas rejestracji a także gadżety, które od Ciebie dostaną determinują wielkość torby Torby na ramię są bardzo pojemne i oprócz dokumentów mogą również pomieścić laptopa, kalkulator, teczkę, a nawet koszulkę.

W jakich kolorach występują torby na ramię?

Większość dostępnych toreb na ramię, które znajdziesz w naszej ofercie jest w najpopularniejszych i tym samym najbardziej praktycznych ciemnych kolorach – czarnym, szarym i grafitowym. Co nie oznacza, że nie znajdziesz u nas toreb w kolorze białym, czerwonym, niebieskim a także zielonym. Kolor torby dobrze jest dopasować do logo, które chciałbyś na jej powierzchnię nadrukować.

Czy nadruk można nanieść wyłącznie na samą torbę czy można również oznakować jej pasek?

Nadruk dowolnej grafiki, którą przekażesz nam w formacie pliku w tzw. „krzywych” z rozszerzeniem .eps, .ai, lub .pdf. możemy nanieść na dowolny wskazany przez Ciebie element torby bez względu na to czy jest to wnętrze torby, materiał zewnętrzny, na klapie a także na pasku. Dostępne metody personalizacji pozwalają na wiele ciekawych i nietypowych rozwiązań.