Gadżety reklamowe z dostawą do klientów.

Oferujemy dostawę gadżetów bezpośrednio do Waszych klientów

To najnowsze rozwiązanie w branży gadżetów reklamowych.

dropshipping

Masz klientów, a nie masz magazynu? Żaden problem! Przechowamy Twój towar na naszym magazynie, a także zorganizujemy wysyłkę gadżetów do Twoich klientów.
Po Twojej stronie leży tylko obsługa klienta. Zobacz jak to wygląda w kilku krokach.

Wszystkie zapytania proszę przesyłać na adres mailowy [email protected]

Jak działa direct shipping ?

Zapoznaj się z ofertą na stronie www

Na naszej stronie znajdziesz dużo rozmaitych gadżetów reklamowych wśród których zdecydowanie znajdziesz ten, który odpowiada Ci najbardziej. W przypadku gdy czegoś Ci zabraknie – poinformuj nas i zaproponujemy rozwiązanie.

Wyślij zapytanie, a my przygotujemy wycenę.

Daj nam znać jakie gadżety byś chciał zamówić podając numery artykułów, ilość sztuk, kolor oraz rozmiar. Prosimy także od razu o podesłanie logo w wersji wektorowej. Znacznie przyspieszy to proces przygotowania wyceny i wizualizacji.

Zamówienie

Jeśli nie masz projektu ? - pomożemy !

W przypadku gdy nie masz projektu logo lub pomysłu, nasz grafik może przygotować dla Ciebie kilka ciekawych propozycji nadruku.

Zapoznaj się z przygotowanym projektem nadruku.

Sprawdź projekt i daj znać czy wszystko Ci pasuje. Ewentualnie poinformuj nas o swoich uwagach. Wszystkie projekty poprawiamy aż do skutku bez dodatkowych kosztów.

Akceptacja projektu i finalizacja zamówienia.

Po akceptacji projektu z Twojej strony omawiamy wszystkie szczegóły co do terminu realizacji i dostawy. Tu się kończą kwestie formalne i przechodzimy bezpośrednio do realizacji Twojego zamówienia.

Realizacja

Nadruk na gadżetach.

Oznakujemy Twoje gadżety reklamowe zgodnie z projektem i wybraną metodą nadruku. Jest to zdecydowanie najtrudniejszy i najbardziej czasochłonny etap realizacji zamówienia.

Gadżety przechowamy na naszym magazynie.

Oznakowane gadżety bezpiecznie trzymamy na naszym magazynie dopóki nie będziesz miał potrzeby wysłać ich do klienta.

Przeprowadzimy bezpośrednią wysyłkę do Twoich klientów.

Przygotowane gadżety reklamowe wysyłamy do Twoich klientów. W razie potrzeby bez problemu możemy zapakować gadżety w Twoje własne opakowania lub opakowania z Twoim logo.