Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Czerwony
Granatowy

BALADE. Dozownik worków sanitarnych

4.70 5.73 
Biały
Czerwony
Żółty

Belka – światełko dla zwierzaka

4.27 5.21 
Biały
Czerwony
Niebieski

Flybit – frisbee dla psa

6.17 7.52 
Biały
Czerwony
Niebieski
Zielony
Żółty

Muller – pojemnik na psie odchody

8.36 10.20 
Czerwony
Niebieski
Żółty

Puppy – miska

5.98 7.29 
Biały
Czerwony
Niebieski

Roco – obroża dla psa

6.13 7.47 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Zielony
Żółty

Rucin – woreczki na psie odchody

2.60 3.17 
Biały
Czerwony
Jasnoniebieski

TROTTE. Dozownik worków sanitarnych

2.98 3.63 
Czerwony
Niebieski
Zielony

Yoan – pojemnik na odchody

2.14 2.61 
Czerwony
Niebieski

Flux – miska dla psa

6.49 7.92 
Naturalny

Tomtit – domek dla ptaków

11.68 14.24 

Gadżety dla zwierząt czyli jak przypodobać się własnemu pupilowi

Chyba każdy z nas kocha zwierzaki. I nie trzeba ich mieć by darzyć ich uczuciem i sympatią. Mniejszą lub większą. Raz bardziej do kotów, raz bardziej do psiaków a czasem do tarantuli czy gekona. O gustach jednak nie będziemy dyskutować. Ważne, że zwierzaki trafiając pod nasz dach stając się równoprawnym członkiem rodziny – kochamy je i dbamy o ich zdrowie, komfort, bezpieczeństwo. Są jak małe dzieci, które od pierwszego momentu kiedy przekraczają próg naszego domu chcemy rozpieszczać. Są naszymi powiernikami i przyjaciółmi. Ich ciepłe futerko, wilgotny nos i te wierne oczy, które wpatrują się w nas obdarzając miłością bezwarunkową są lekiem na całe zło. I za to wszystko chcemy im się odwdzięczyć dalej im to co najlepsze – wygodne posłanie, terrarium, świeżą wodę, zbilansowaną karmę, przegryzki oraz tonę gryzaków i zabawek. To oczywiście standard. Ale jest jeszcze cała gama gadżetów do domu, jak na przykład gadżety do wina lub gry i zabawki dla dzieci, które nie tylko umilą czas twoim pupilom ale także będą promować Twoje usługi jeśli Twoja działalność związana jest ze zwierzakami.

Zoo gadżety dla zwierząt i nie tylko

Prowadzisz klinikę weterynaryjną, sklep zoologiczny, a może gabinet SPA dla zwierzaków lub zajmujesz się tresurą zwierząt albo jesteś behawiorystą zwierzęcym to z pewnością musisz każdego dnia budować swoją pozycję na rynku i ścigać się z rosnącą konkurencją. Robi to każdy przedsiębiorca więc w swych działaniach nie jesteś osamotniony. To przyczyniło się do stworzenia całej kolekcji gadżetów reklamowych, których funkcjonalność skupiona jest na zwierzakach. Tych małych i tych dużych. Produkty zostały podzielone na dwie grupy – zabawki i praktyczne gadżety dla zwierząt. Wśród praktycznych prym wiodą ok kilku lat opakowania na psie odchody. To bardzo poręczny gadżet, który w dyskretny sposób chowa worki, które przydadzą się na spacerze. Chociaż powinien być to powód do dumy, że sprzątamy po swoich pupilach. Zabawne kształty zachęcają do używania ich a jeśli naniesiemy na to nadruk Twojej działalności z pewnością przysporzy Ci to dodatkowych klientów. Kolejnym świetnym gadżetem reklamowych jest miska – jedna w standardowa a druga podróżna – składana. Innym ciekawym rozwiązaniem jest gadżet zapewniający bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela – obroża z odblaskową chustą lub światełko, które możesz przyczepić do jego obroży, dzięki którym będzie lepiej widoczny z daleka.

Oznakowanie gadżetów reklamowych dla zwierząt

Wszystkie produkty z tego działu można oznakować logo Twojej marki. Tak przygotowany produkt będzie wspierał Twoje działania marketingowe przez długi czas. Wszystkie dostępne metody znakowania możemy odpowiednio dobrać zarówno do powierzchni produkty jak i do Twojego logo. Całość ma być estetyczna i trwała. Takie gadżety reklamowe można również sprzedawać jako dodatek do na przykład wykonywanych usług. Dawać jako bonus czy po prostu jako element reklamy. Bez wątpienia przyczynią się do zwiększenia Twoich zysków i pozyskania nowych klientów. Ale, ale pamiętajmy, że to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest tu zadowolenie naszych pupili. To oni wystawią nam ocenę jeśli dany produkt się sprawdzi. „Testujemy” produkty na naszych gadżetowych psiakach i kocurkach. Dlatego produkty są specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze jakie możemy Wam zaproponować. Robimy to z czystym sumieniem. Podpisujemy się pod tym my oraz Marilyn, Pablo i Kicia. Łapa!

Czy mogę zamówić mniejszą ilość gadżetów dla zwierząt?

Jak najbardziej. Sugerowana minimalna ilość 50 szt. wynika z faktu, że jest to najbardziej optymalna ilość względem ceny. Mniejsza ilość jest możliwa ale cena będzie wyższa. Sugerujemy minimalną ilość bo będzie to po prostu bardziej korzystne cenowo dla Ciebie a my gwarantujemy, że będzie zadowolony – Ty i Twoje czworonogi J

Czy pojemniki na woreczki na psie odchody są w różnych kolorach?

Oczywiście. Zarówno Joan, jak i Rucin występują w wielu kolorach. Na przykład białym, czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym i pomarańczowym. Kolory będą stanowiły idealne tło do Twojego logo, które sądzimy powinno znaleźć się na gadżecie.

Czy któryś z gadżetów dla zwierząt jest ekologiczny?

Tak. Oczywiście. My uwielbiamy gadżety ekologiczne. Polecamy Twojej uwadze pojemnik na psie odchody w wersji eko. Bocin wykonany z plastiku pochodzącego ze słomy pszenicznej. W komplecie występuje z biodegradowalnymi woreczkami. Gadżet ma zabawny kształt kości więc idealnie będzie pasował dla stylowych psiaków.

Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 15 ocen