Logo gr
0
0

Jak zamawiać

Zamawiaj łatwo i przyjemnie

Jak zamawiać? Tylko kilka kroków !
Oferta

Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie

W naszym katalogu znajdziesz wiele różnych gadżetów reklamowych, które są posegregowane według kategorii, więc na pewno się nie pogubisz. Wszystkie gadżety są szczegółowo opisane. Zastanów się ile jednostek każdego gadżetu potrzebujesz i co chcesz na nich umieścić. Ostateczna cena gadżetu zależy od metody znakowania i ilości zamawianych jednostek. Im więcej zamawiasz, tym lepsza jest cena.

Jak zamawiać gadżety reklamowe z logo
Szybka wycena gadżetów z logo dla Twojego biznesu

Skontaktuj się z nami i otrzymaj szybką wycenę.

Szczegóły każdego zamówienia omawiamy indywidualnie. Zadzwoń do nas pod numer +48 7 333 888 44/55 lub wyślij wiadomość z zapytaniem na maila: info@gadzety.pl. Tego samego dnia nasz konsultant przygotuje szybką wycenę i chętnie odpowie na wszystkie pytania, a także doradzi z wyborem metody nadruku. Zero ukrytych kosztów i jakichkolwiek niespodzianek!

Zamówienie

Zapoznaj się z przygotowaną dla Ciebie wizualizacją

Następnie nasz grafik przygotuje wizualizacje wybranego gadżetu z logo. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, więc w razie potrzeby poprawiamy wizualizację gadżetu, aż do skutku beż żadnych dodatkowych kosztów.

Biały kubek z nadrukiem logo
Oferta gadżetów reklamowych dla Twojej firmy

Akceptacja wizualizacji i finalizacja zamówienia

Na tym etapie załatwiamy wszystkie formalności związane z terminem realizacji i dostawy zamówienia. Po uregulowaniu spraw biznesowych nasi pracownicy rozpoczynają realizację zamówienia.

Realizacja

Znakowanie gadżetów

Na ostatnim etapie produkcyjnym na wybranych gadżetach reklamowych umieszczany jest przekaz zgodnie z zaakceptowanym projektem. Jest to najtrudniejszy etap w procesie realizacji zamówienia i wymaga szczegółowej uwagi ze strony naszych profesjonalistów. Czas realizacji zależy od ilości zamówionych gadżetów oraz wybranej metody znakowania.

Nadruki logo na gadżetach reklamowych
Wysyłka gadżetów reklamowych z logo firmowym direct shipping

Wysyłka zamówienia

Po oznakowaniu wszystkich gadżetów wysyłamy zamówienie do Klienta. Przed wysyłką zawsze upewniamy się czy towar jest dobrze zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem. Każda paczka jest ubezpieczona i w razie jakichkolwiek utrudnień służymy pomocą.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!