Zamawiaj łatwo i przyjemnie

Tylko kilka kroków !

Oferta

Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie

W naszym katalogu znajdziesz wiele różnych gadżetów reklamowych, które są posegregowane według kategorii, więc na pewno się nie pogubisz. Wszystkie gadżety są szczegółowo opisane. Zastanów się ile jednostek każdego gadżetu potrzebujesz i co chcesz na nich umieścić. Ostateczna cena gadżetu zależy od metody znakowania i ilości zamawianych jednostek. Im więcej zamawiasz, tym lepsza jest cena.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj szybką wycenę.

Szczegóły każdego zamówienia omawiamy indywidualnie. Zadzwoń do nas pod numer +48 7 333 888 44/55 lub wyślij wiadomość z zapytaniem na maila: [email protected]. Tego samego dnia nasz konsultant przygotuje szybką wycenę i chętnie odpowie na wszystkie pytania, a także doradzi z wyborem metody nadruku. Zero ukrytych kosztów i jakichkolwiek niespodzianek!

Zamówienie

Zapoznaj się z przygotowaną dla Ciebie wizualizacją.

Następnie nasz grafik przygotuje wizualizacje wybranego gadżetu z logo. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, więc w razie potrzeby poprawiamy wizualizację gadżetu, aż do skutku beż żadnych dodatkowych kosztów.

Akceptacja wizualizacji i finalizacja zamówienia.

Na tym etapie załatwiamy wszystkie formalności związane z terminem realizacji i dostawy zamówienia. Po uregulowaniu spraw biznesowych nasi pracownicy rozpoczynają realizację zamówienia.

Realizacja

Znakowanie gadżetów.

Na ostatnim etapie produkcyjnym na wybranych gadżetach reklamowych umieszczany jest przekaz zgodnie z zaakceptowanym projektem. Jest to najtrudniejszy etap w procesie realizacji zamówienia i wymaga szczegółowej uwagi ze strony naszych profesjonalistów. Czas realizacji zależy od ilości zamówionych gadżetów oraz wybranej metody znakowania.

Wysyłka zamówienia.

Po oznakowaniu wszystkich gadżetów wysyłamy zamówienie do Klienta. Przed wysyłką zawsze upewniamy się czy towar jest dobrze zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem. Każda paczka jest ubezpieczona i w razie jakichkolwiek utrudnień służymy pomocą.