Wyświetlanie 1–24 z 941 wyników

Biały
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
+1
Żółty

2-częściowe nadmuchiwane pałki do kibicowania Cheer

1.06 1.29 
Srebrny

Alabama – BBQ multi tool

39.28 47.90 
Czerwony
Jasnoniebieski

ALDAN. Wiaderko plażowe

9.10 11.10 
Biały
Czerwony

Amaranth. Kubek do sałatek

4.35 5.31 
Biały
Czarny

Anukin – butelka sportowa

30.59 37.31 
Czerwony
Niebieski

Apteczka turystyczna Basic

5.33 6.50 
Brazowy
Czarny

Arnoux – kubek termiczny   

24.15 29.45 
Biały

Artemis – porcelanowy kubek

11.46 13.97 
Biały
Czerwony
Jasnoniebieski
Jasnozielony
Niebieski

ARTX PLUS. Ręcznik sportowy z butelką

14.50 17.68 
Biały
Czerwony
Jasnoniebieski
Jasnozielony
Niebieski

ARTX. Odświeżający ręcznik sportowy

9.14 11.15 
Biały

Athena – kubek porcelanowy

23.19 28.28 
Czerwony

Austin. Koc

24.65 30.06 
Czarny

Bafy – kubek

16.06 19.58 
Bordowy
Czarny

BAIRD. Etui na butelkę wina

2.67 3.26 
Czerwony
Granatowy

BALADE. Dozownik worków sanitarnych

4.70 5.73 
Naturalny

BANON. Deska do serów

19.30 23.54 
Naturalny

Barboo – zestaw do grilla

100.91 123.06 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Srebrny

BARLEY. Aluminiowy otwieracz do butelek

1.66 2.03 
Czerwony
Niebieski
Żółty

Baron – samolot

2.34 2.85 
Naturalny

BASIL. Podkładki

9.58 11.68 

Personalizowane gadżety do domu służą pomocą

Domowe gadżety reklamowe – to świetny sposób na utrzymanie bliskiego kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. Gadżety domowe są praktycznymi i przydatnymi w życiu codziennym produktami, które często znajdują zastosowanie podczas załatwienia codziennych spraw, a następnie służą jako delikatne przypomnienie o firmie darczyńcy i jego postawie. Ponadto, produkty z tej kategorii katalogu, ze względu na swoją funkcjonalność, nadają się również do promocji. Takie produkty są zawsze aktualne i poszukiwane, dlatego każdy prezentowany koc z logo, markowa świeca czy zestaw domowych tekstyliów jest wyceniany przez odbiorcę takiego gadżetu według jego prawdziwej wartości. Gadżety dla domu przyczyniają się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery ciepła i przytulności, dzięki czemu u posiadacza gadżetu marka zaczyna kojarzyć się z pozytywnymi emocjami, zwiększając jego lojalność i zaufanie do firmy.

Tak mała rzecz jak piłka z logo Twojej firmy dla pupila klienta będzie tanim i jednocześnie miłym wkładem w długoterminową współpracę. Za pomocą gadżetów domowych można stworzyć rodzinną lub nawet domową atmosferę w firmie, zaopatrując się w przydatne gadżety domowe z logo firmy. Pozwoli to stworzyć pozytywny nastrój psychologiczny i zwiększy lojalność zarówno pracowników, jak i klientów wobec firmy.

Zastanawiasz się nad wyborem stylowego, a nie banalnego prezentu dla Twojego partnera biznesowego? Lodówka do wina zadowoli najbardziej wymagającego klienta lub przyszłego inwestora. Praktyka prowadzenia biznesu pokazuje, że nie należy lekceważyć relacji międzyludzkich w świecie biznesu. W końcu może to być potężna przewaga konkurencyjna dla Twojej firmy. Dbałość o szczegóły jest siłą i potencjałem, którego nie należy zaniedbywać, jeśli chcesz zwiększyć zysk z prowadzonej działalności i zbudować udany biznes.

Gadżety dla domu z własnym logo

W naszej ofercie gadżetów domowych znajdziesz oryginalne i bardzo przydatne gadżety w absolutnie różnych okolicznościach. Na każdym z oferowanych gadżetów możemy nadrukować logo Twojej firmy, co pozwala Ci wykorzystać dowolne gadżety z tej kategorii dla kampanii reklamowej. Nasz katalog obejmuję m.in. akcesoria do serwowania, fartuchy kuchenne, koce domowe, korkociągi i otwieracze, minutniki kuchenne, dobrej jakości noże, deski do krojenia, torby papierowe, torby do segregacji, świeczki, a także rozmaite zestawy do wina itd. Oferta gadżetów domowych jest tak obszerna, że każdy potrafi dobrać odpowiedni gadżet do swoich potrzeb. A jeśli nie wiesz jaki gadżet wybrać – skontaktuj się z nami i chętnie doradzimy, jak również odpowiemy na wszystkie interesujące pytania.

Czy można oznakować małe otwieracze do butelek?

Tak, otwieracze oznakujemy za pomocą grawerowania laserowego. Dzięki temu nadruk jest trwały i pozostaje w pierwotnym stanie przez bardzo długi czas. Jako alternatywę możemy zaproponować nadruk za pomocą tampodruku.

Czy mogę zamówić pudełka śniadaniowe bez nadruku?

Tak, oczywiście. Wszystkie oferowane produkty dostępne również bez oznakowania. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania oferty.

Czy można zamówić jedną sztukę jakiegoś gadżetu?

Niestety realizujemy tylko zamówienia hurtowe i nie zajmujemy się obsługą klientów detalicznych.

Średnia ocena: 5.0
Na podstawie: 12 ocen