Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe Katowice

Dane kontaktowe

Grupa Gadżety.pl

GadżetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa

Biuro handlowe w Katowicach
Mariacka 18A
40-015 Katowice

Email:katowice@gadzetyreklamowe.pl

Centrala
Telefon: +48 7 333 888 44
Telefon: +48 7 333 888 55

Katowice
Telefon : +48 795 695 627

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji
  Kontakt z zespołem gadżety reklamowe
  Gwarantujemy pełną satysfakcję i indywidualne podejście do każdego klienta!

  Firma z Katowic? Odezwij się i chętnie pomożemy dobrać gadżet reklamowy do profilu działalności

  To kupują Klienci z miast Katowice, Gliwice, Sosnowiec – Gadżety reklamowe Śląsk

  Gadżety reklamowe Katowice – czyli jak Śląsk wykorzystuje potencjał gadżetów w biznesie

  Większość biznesu na Śląsku skoncentrowana jest na przemyśle wydobywczym i górniczym. W rejonie działa ponad 50 kopalni z czego w samych Katowicach 18, w Bytomiu 12 i na trzecim miejscu pod względem ilość zakładów plasuje się ze swoimi 10 kopalniami Ruda Śląska. Od ponad 200 lat kopalnie węgla są miejscem, wokół którego organizuje się życie górnośląsko-zagłębiowskiej społeczności. Oprócz wydobycia i obróbki węgla nowoczesne kopalnie dają zatrudnienie mieszkańcom i zapewniają rozwój Śląska a część starych postindustrialnych staje się zabytkiem przekształconym w regionalne muzea ( Muzeum Śląskie ) czy galerie handlowo-usługowe z restauracjami, siecią markowych sklepów i punktami usług. Taka infrastruktura i stale rozbudowujące się zaplecze biurowców przyciąga do Katowic nowych inwestorów chętnych inwestować w lokalny przemysł. Przyciągają go też gadżety reklamowe Katowice, z których korzystają śląscy przedsiębiorcy chcący promować swoje produkty i usługi.

  Ekologiczne gadżety reklamowe Katowice – ulubione wśród śląskich przedsiębiorców

  Myślenie, że śląscy przedsiębiorcy korzystają głównie z gadżetów reklamowych nawiązujących do węgla i kopalni jest bardzo mylne. Oczywiście wykorzystują z powodzeniem ten motyw dla podkreślenia charakteru i swojego pochodzenia. Dla nich to powód do dumy i nieoceniona wartość. Właśnie z myślą o nich powstały liczne gadżety reklamowe wykonane z włókna węglowego, które nawiązują do rejonu i lokalnego przemysłu. Ekskluzywne, niezwykle trwałe i unikatowe produkty to elita wśród produktów reklamowych. Z pewnością te wyróżniają się na tle innych, konkurencyjnych. Oprócz gadżetów reklamowych Katowice wykonanych z karbonu jest cała grupa akcesoriów promocyjnych, wykorzystywanych w działaniach marketingowych przez lokalne firmy. Ślązacy w wyborze odpowiednich gadżetów reklamowych kładą nacisk na ich funkcjonalność i długość użytkowania. Ale przede wszystkim kluczowe jest dla nich by były zdrowe i ekologiczne. Węgiel brunatny stanowi główne źródło produkcji energii elektrycznej na całym świecie i jednocześnie jest  głównym źródłem zanieczyszczenia powietrza. Dla równowagi aby zrekompensować naturze swój negatywny wpływ śląscy przedsiębiorcy wybierają produkty, które dodatkowo nie niszą naszej planety a wręcz chronią środowisko naturalne. Firmy w Katowicach podkreślają często swoją ideologię i szerzą ją wśród swoich pracowników i partnerów biznesowych wykorzystując w tym celu ekologiczne gadżety reklamowe Katowice dostępne na rynku. Podobną ideologią charakteryzują się gadżety reklamowe Łódź, również podkreślając swoje wsparcie dla ruchów chroniących naszą planetę.

  Najpopularniejsze przykłady gadżetów reklamowych Katowice 

  Do najpopularniejszych gadżetów reklamowych Katowice chętnie zamawianych przez śląskie firmy należą długopisy ekologiczne wykonane materiałów pochodzących z recyklingu, często z papieru, z drewna lub nawet ze wspomnianego włókna węglowego. To mały ale znaczący gadżet jeśli tylko zostanie odpowiednio oznakowany logo lub grafiką lokalnej marki czy kopalni. Mile widziane są sprezentowane przy okazji spotkań biznesowych zróżnicowane formatem i kolorem notatniki reklamowe i kalendarze wykonane z ekologicznej skóry lub płótna. Wraz z długopisem, pendrive’em, breloczkiem reklamowym czy powerbankiem reklamowym mogą, zapakowane w torbę na ramię z nadrukiem lub oznakowaną logo torbę konferencyjną, stanowić wymarzony spersonalizowany zestaw upominkowy, który otrzyma kontrahent czy klient. Wszystkie gadżety nawiązujące do ciężkiego przemysłu jakim jest przemysł wydobywczy – spersonalizowane narzędzia wielofunkcyjnezestawy narzędziscyzoryki i nożelatarki reklamowe oraz artykuły odblaskowe a nawet apteczki reklamowe czy kompresy ciepłe i zimne z odpowiednim logotypem naniesionym na jego powierzchnię przykują uwagę osób obdarowanych. Docenią oni nie tylko sam prezent ale również jego funkcjonalność i możliwość praktycznego codziennego wykorzystania w domu i w pracy. Idealnym gadżetem reklamowym Katowice są również wszystkie produkty z grupy odzież reklamowa. Wszelkiego rodzaju, w modnych krojach, kolorach i fasonach bezrękawnikiczapkikamizelki odblaskowekurtki czy polary reklamowe z odpowiednim oznakowaniem bez wątpienia spotkają się z miłą reakcją odbiorców.

  Kiedy wykorzystywać potencjał gadżetów reklamowych Katowice?

  Przede wszystkim wtedy, kiedy zależy danej firmie na utrzymaniu aktualnej relacji biznesowej ale też na pozyskaniu przyszłej, potencjalnej. Czasem jest ona w zasięgu ręki i wystarczy drobny, miły gest wyrażony za pomocą gadżetu reklamowego Katowice by przyciągnąć uwagę, zdobyć zaufanie i co ważne nowe zlecenie, umowę czy kontrakt. Bez względu na profil działalności odpowiednio dopasowany produkt, dobra jakość materiału, z którego jest wykonany, nowoczesny design, ciekawe funkcje i rozwiązania z pewnością spotkają się z pozytywnym odbiorem. Spersonalizowane gadżety reklamowe Katowice nadrukowane popularnymi metodami oznakowania przyciągną wzrok i zapadną na długo w pamięci branży, jeśli ich potencjał zostanie we właściwy sposób wykorzystany przy okazji między innymi targów i konferencji. Odpowiednio dobrany do gadżet reklamowy niezależnie czy to atrakcyjny kubek, smycz reklamowa czy parasol z nadrukiem logo lub grafiki stanie się mobilną wizytówką firm z Katowic i okolic, która wraz z zadowolonym klientem będzie utrwalać istnienie marki.

  Spersonalizowanie gadżetów reklamowych Katowice – dodana wartość produktów marketingowych

  Nawet najbardziej oryginalny, pomysłowy, nowoczesny i unikalny produkt marketingowy nie będzie miał takiej siły oddziaływania jak spersonalizowany miejski gadżet reklamowy oznakowany logo firmy, charakterystyczną grafiką, sloganem motywującym lub innym zabawnym cytatem. Dobry przykład to gadżety reklamowe Wrocław. Właściwe dopasowanie metody oznakowania może wpłynąć nie tylko na funkcje produktu ale również na jego finalną rolę. Zbyt małe lub zbyt duże logo, niedobrana kolorystyka do profilu firmy lub co gorsza zła technika nadruku może zepsuć cały efekt, który dany gadżet ma wywołać. Z przyjemnością pomożemy, zarówno w wyborze chwytliwego i wartościowego gadżetu reklamowego Katowice, jak i adekwatnej do nośnika reklamowego metody oznakowania – haftgrawersublimacjatampodruk czy druk cyfrowy. Wiemy bowiem jak znaczącą i nieocenioną rolę odgrywają gadżety reklamowe w działaniach marketingowych wielu firm. Więc nic nie zostawiamy tu przypadkowi. 

  Katowice – tu też działamy. Dostarczamy gadżety z logo do Katowic w 24h. Obsługujemy cały Śląsk.

  Czy w Katowicach mogę zamówić ekologiczne gadżety reklamowe?

  Oczywiście. Gadżety ekologiczne cieszą się w Katowicach dużą popularnością. Wynika to z faktu, że Zagłębie należy do najmocniej zanieczyszczonych regionów. W ramach rekompensaty Śląscy przedsiębiorcy zamawiają najchętniej produkty pochodzące z recyklingu, z materiałów biodegradowalnych, wykonane z drewna, papieru, korka czy bawełny. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów ekologicznych, które wykorzystasz z powodzeniach w kampaniach nie tylko reklamujących Twoją marką ale także budujące eko świadomość Twoich klientów.

  Czy jest możliwe zamówienie 10 kurtek reklamowych z logo firmy w Katowicach?

  Minimalna ilość zamawianych gadżetów w przypadku kurtek reklamowych to 50 szt. Wykonanie 10 próbnych produktów z logo jest możliwe ale jego koszt będzie bardzo wysoki dlatego nie sugerujemy takiego rozwiązania.  Niemniej jednak z przyjemnością wykonamy dla Ciebie wizualizację wybranych kurtek wraz z przesłaną do nas grafiką w pliku z rozszerzeniami .eps, .ai, lub .pdf. Jeśli nie masz takiego pliku w takim formacie to nasz grafiki pomoże Ci go opracować. Możliwe jest też zamówienie jeden próbnej sztuki. Koszt zostanie zostanie przy indywidualnym zamówieniu.

  Kiedy należy zdecydować o spersonalizowaniu gadżetów reklamowych dla firmy z Katowic?

  W dowolnym momencie. Możesz zdecydować się na nadruk logo, grafiki lub danych adresowych firmy w czasie zamawiania gadżetów reklamowych, możesz potwierdzić chęć w trakcie realizacji zamówienia ale też możesz zdecydować o tym po ich produktów. My rekomendujemy zlecenie personalizacji już w pierwszym etapie. Najlepiej po dokonaniu wizualizacji produktu. Ta sama grafika będzie różnie wyglądać na małych i dużych produktach. Inaczej na jasnych i inaczej na ciemnych powierzchniach a jeszcze inaczej na gładkich czy chropowatych. Ważny jest również dobór właściwej metody znakowania. Na wykonanie nadruku na przykład metodą druku cyfrowego potrzeba mniej czasu niż na wykonanie skomplikowanego graweru. Czas determinuje w tym przypadku działania.

  Kategorie

  Menu

  Zamknij
  Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!