Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Czarny
Szary

Sztormowy parasol automatyczny Noon 23″

61.71 75.26 
Czerwony
Niebieski
Różowy
Zielony
Żółty

Wiatroodporny parasol Nina 17” dla dzieci

24.33 30.26 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Wiatroodporny, automatyczny parasol Bella 23”

32.45 39.57 

Parasole sztormowe

Parasole sztormowe to coś więcej niż popularne i standardowe parasole przeciwdeszczowe. Wie to każdy, kto doświadczył niespodziewanego załamania pogody w najmniej oczekiwanym momencie. I nie chodzi tu o sztorm na morzu ale o spotykane w miastach od czasu do czasu gradobicie, ulewę, zawieje i zamiecie, zarówno deszczu, jak i śniegu. A to w związku ze zmianami klimatycznymi zdarza się coraz częściej. W ciągu jednej doby krajobraz potrafi zmienić się z letniego w zimowy. Wtedy właśnie powinniśmy mieć pod ręką nasze zabezpieczenie w postaci parasoli sztormowych, mogących pomóc nam ukryć się przez opadami i wiatrem.

Parasole sztormowe – nasz ratunek na załamanie pogody

Parasole sztormowe mimo, że można je wizualnie pomylić z przeciwdeszczowymi parasolami klasycznymi lub składanymi, to z pewnością nimi nie są. Ich specjalistyczna budowa, większy rozmiar zadaszenia – nawet do 23-cali, wytrzymała metalowa rurka, wzmocniona tkanina, rama wykonana z elastycznego włókna szklanego wytrzymają największe wichury jednocześnie zapewniając Ci zabezpieczenie. Parasole sztormowe dzięki automatycznej funkcji otwierania z Twoją pomocą zareagują niezwłocznie na każdy podmuch wiatru czy deszcz. Dodatkowo niektóre z nich wyposażone z pokrowce, miękkie w dotyku zakrzywione uchwyty oraz niklowane końcówki i nasadki. Czasze parasoli sztormowych występują w klasycznym czarnym kolorze ale także w wersji nieco bardziej kobiecej tęczowej. Wszystkie wykonane z wiatroodpornego poliestru Pongee, w niektórych przypadkach obszytego odblaskową lamówką, dzięki czemu osobę skrytą pod parasolem widać z daleka mimo złej widoczności.

Spersonalizowane parasole sztormowe z logo, nazwą lub grafiką Twojej firmy

Większa niż standardowa powierzchnia parasoli sztormowych daje możliwości oznakowania jej logo, nazwą lub przyciągającą uwagę grafiką. Tak spersonalizowane parasole mogą posłużyć jako wyśmienity upominek reklamowy wręczany klientom. Logo może być nadrukowane na każdy z paneli parasola, co w przypadku imprez plenerowych, których organizatorzy muszą przedstawić kilku sponsorów na jednym gadżecie będzie świetnym rozwiązaniem. Ich reklama umieszczona na czaszach parasoli sztormowych dotrze do odbiorców w szybszy sposób. Grafikę można również nadrukować na pokrowce dołączone do wiatroodpornych parasoli sztormowych, co będzie stanowiło oryginalny komplet. Taki gadżet reklamowy zostanie z pewnością przyjęty z entuzjazmem przez każdą z obdarowanych osób. Przede wszystkim dlatego, że jest to coś niestandardowego i funkcjonalnego, z czego każdy może korzystać wielokrotnie.

Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 6 ocen