Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Lornetki reklamowe z nadrukiem

Coraz bardziej popularne są wśród ludzi jest uprawianie ekstremalnych dyscyplin sportowych, nietypowe hobby, oryginalne aktywności w wolnym czasie. Szukamy nowych wrażeń i emocji. To wszystko wiąże się z dodatkowym sprzętem i gadżetami. Bez nich ciężko wspiąć się na szczyt, wziąć udział w regatach czy wyruszyć na bezkrwawe łowy. Bliskość natury daje wytchnienie po wielogodzinnych naradach, konferencjach i spotkaniach. Zamknięci w biurach po kilka godzin dziennie marzymy by uciec na łono natury. Zaopatrzeni w odpowiednią odzież i obuwie, plecak, koc, śpiwór, ruszamy w nieznane. W naszym bagażu powinno znaleźć się kilka przydatnych gadżetów – apteczka, latarka, kompresy ale również lornetka.

Czytaj dalej

Z lornetkami reklamowymi na podbicie świata

Lornetki reklamowe są bardziej trafnym gadżetem, którego potrzebują wszyscy miłośnicy dalekich wypraw. Czy to afrykańskie safari czy też „polowanie” na wieloryby. Wszędzie tam gdzie musimy dostrzec coś z daleka przydadzą się lornetki reklamowe. Na rynku dostępne są funkcjonalne modele z przeznaczeniem dla myśliwych, wojskowych ale także w formie zabawki dla dzieci. Wykonane najlepszej jakości tytanu, gumy, plastiku. Z dodatkowym poliestrowym etui lub futerałem, który zabezpiecza lornetkę przed zniszczeniem. Lornetki reklamowe mogą występować w formie lunety, w wersji kompaktowej lub jako składany gadżet, z łatwością mieszczący się w niewielkim bagażu. Najważniejszą cechą dobrej lornetki jest jej 8-, 10- i kilkunastokrotny zoom. W zależności od potrzeb z pewnością znajdziesz dla siebie wymarzony produkt.

Lornetki reklamowe – idealny prezent dla podróżników

Na powierzchni lornetek reklamowych można umieścić logo, nazwę lub slogan marketingowy Twojej firmy. Jeśli Twoja działalność związana jest z organizacją wyjazdów lub też prowadzisz sklep survivalowy z gadżetami podróżnymi warto abyś w swojej ofercie miał tak przemyślany gadżet jak lornetki reklamowe z własnym logo. Występujące w zestawach ze ściereczką, regulowanym paskiem, zatyczkami lub w komplecie z latarką i 14-funkcyjną kartą z narzędziami lornetki reklamowe mogą być dla Ciebie idealną formą promocji. Tak oznakowany gadżet umieszczony w spersonalizowanym pudełku z nadrukowanym logo będzie też z pewnością idealnym prezentem dla zapalonych podróżników.