Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

16-elementowy podarunkowy zestaw narzędziowy Dundee

31.97 38.99 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony
Żółty

Clark – karabińczyk

1.62 1.98 
Szary

Lornetka 4 x 30 Todd

18.44 22.49 
Czarny

Lornetka 8 x 21 Warren

34.86 42.51 
Szary

Lornetka 8 x 32 Bruno

68.36 83.36 
Szary

Luneta Kain 10×25

38.27 46.67 
Biały

Magellan – brelok z kompasem

1.45 1.77 
srebrny

Nansen – kompas

2.63 3.21 
Czarny

Sailor – lornetka

12.66 15.44 
Biały
Czarny

Składana lornetka 3 x 33 Hunter

10.89 13.28 
Czarny

Wanderer – lornetka

5.60 6.83 

Lornetki reklamowe z nadrukiem

Coraz bardziej popularne są wśród ludzi jest uprawianie ekstremalnych dyscyplin sportowych, nietypowe hobby, oryginalne aktywności w wolnym czasie. Szukamy nowych wrażeń i emocji. To wszystko wiąże się z dodatkowym sprzętem i gadżetami. Bez nich ciężko wspiąć się na szczyt, wziąć udział w regatach czy wyruszyć na bezkrwawe łowy. Bliskość natury daje wytchnienie po wielogodzinnych naradach, konferencjach i spotkaniach. Zamknięci w biurach po kilka godzin dziennie marzymy by uciec na łono natury. Zaopatrzeni w odpowiednią odzież i obuwie, plecak, koc, śpiwór, ruszamy w nieznane. W naszym bagażu powinno znaleźć się kilka przydatnych gadżetów – apteczka, latarka, kompresy ale również lornetka.

Czytaj dalej

Z lornetkami reklamowymi na podbicie świata

Lornetki reklamowe są bardziej trafnym gadżetem, którego potrzebują wszyscy miłośnicy dalekich wypraw. Czy to afrykańskie safari czy też „polowanie” na wieloryby. Wszędzie tam gdzie musimy dostrzec coś z daleka przydadzą się lornetki reklamowe. Na rynku dostępne są funkcjonalne modele z przeznaczeniem dla myśliwych, wojskowych ale także w formie zabawki dla dzieci. Wykonane najlepszej jakości tytanu, gumy, plastiku. Z dodatkowym poliestrowym etui lub futerałem, który zabezpiecza lornetkę przed zniszczeniem. Lornetki reklamowe mogą występować w formie lunety, w wersji kompaktowej lub jako składany gadżet, z łatwością mieszczący się w niewielkim bagażu. Najważniejszą cechą dobrej lornetki jest jej 8-, 10- i kilkunastokrotny zoom. W zależności od potrzeb z pewnością znajdziesz dla siebie wymarzony produkt.

Lornetki reklamowe – idealny prezent dla podróżników

Na powierzchni lornetek reklamowych można umieścić logo, nazwę lub slogan marketingowy Twojej firmy. Jeśli Twoja działalność związana jest z organizacją wyjazdów lub też prowadzisz sklep survivalowy z gadżetami podróżnymi warto abyś w swojej ofercie miał tak przemyślany gadżet jak lornetki reklamowe z własnym logo. Występujące w zestawach ze ściereczką, regulowanym paskiem, zatyczkami lub w komplecie z latarką i 14-funkcyjną kartą z narzędziami lornetki reklamowe mogą być dla Ciebie idealną formą promocji. Tak oznakowany gadżet umieszczony w spersonalizowanym pudełku z nadrukowanym logo będzie też z pewnością idealnym prezentem dla zapalonych podróżników.