Logo gr
0
0

O nas

Od ponad 20 lat jesteśmy zakręceni na punkcie gadżetów

Parę słów o nas – grupa Gadzety.pl

Grupa gadżety informacje o nas

Jesteśmy grupą pozytywnie myślących przyjaciół.

Od ponad 20 lat budujemy firmę  starając się być najlepszymi dla naszych Klientów, bo ich zadowolenie i zaufanie jest naszym priorytetem. To właśnie dla nich wciąż dynamicznie rozwijamy się szukając nowych produktów i rozwiązań. Nie śpimy w nocy bo świat gadżetów reklamowych też nie śpi. Miliony akcesoriów powstających na świecie każdego dnia pomaga firmom zaznaczać swoją obecność na rynku, zbudować wizerunek i przyciągnąć nowych odbiorców. Nadążamy za trendami, ekscytujemy się nowościami, wyprzedamy oczekiwania.

Nasze flagowe serwisy www to: Gadzety.pl i Gadzetyreklamowe.pl

Miażdzymy konkurencję. Dyskretnie.

Oryginalny design, wysokiej jakości materiały, innowacyjność , zróżnicowane metod personalizowania twojego logo to główne cechy naszych ponad 25.000 gadżetów, które mamy dla Twojej firmy. Zaufaj nam, jak zaufały setki największych polskich firm.

Wykorzystujemy produkty z całego świata oraz wspieramy dobrych polskich producentów. Realizujemy zamówienia na podstawowe artykuły biurowe jak na przykład długopisy reklamowe, elektronikę użytkową: pamięci USB czy powerbanki, akcesoria podróżne: torby, plecaki, parasole, gadżety dla dzieci, gadżety sportowe, odzież reklamową, kalendarze… – moglibyśmy tak długo. Jesteśmy zarówno producentem i jak i importerem upominków reklamowych.

Nie ograniczamy się tylko do standartów – naniesiemy logo na Pałac Kultury i Nauki jak będzie taka potrzeba !

Wykorzystujemy metody tampodruku, sitodruku, transferu, grawerowania laserowego, haftu komputerowego, nadruku na ceramice, sublimacji oraz tłoczenia. To tylko przykłady. Zrealizujemy najbardziej wyszukane zamówienie bo Twoja inwencja jest naszym wyzwaniem.

Kreatywność, rzetelność, indywidualne podejście do najbardziej wymyślnych projektów to coś co ma nas wyróżniać. Tak promują się wszyscy ale my chcemy więcej. Chcemy budować relację z Tobą. Chcemy abyś wiedział, że my czuwamy. Bo Twój sukces jest naszym sukcesem.

Od nas możesz oczekiwać więcej. Sztab specjalistów od reklamy produktu, marketingu, grafiki, oznakowania oraz logistyki dostaw Twojego wybranego gadżetu reklamowego czeka na Twój sygnał by wspomóc Twoje kampanie promocyjne. Zarządzamy najlepszymi stronami internetowymi w branży reklamy BTL  – jesteś na jednej z nich. Jedyne co Ci pozostało to przekonać się, że jesteśmy najlepsi.

Pan z kubkiem z logo gadżety reklamowe

Chcemy być gotowi na największe marketingowe wyzwania, które możesz przed nami postawić. Bo chcemy stać się Twoim najbardziej zaufanym partnerem, który wspomoże Cię w często trudnym procesie wyboru Twojego idealnego gadżetu. To niełatwe, bo do wyboru masz ich miliony. Wierzymy, że gadżety reklamowe mają wpływ na wiele biznesów, bo stale obserwujemy to w swojej pracy. Nie trać więc czasu, zacznij zadawać nam pytania, a sam się o tym wkrótce przekonasz. Pamiętaj: nie inspiruj się tym, co robi Twoja konkurencja, razem sprawimy, że to ona będzie inspirowała się Tobą. Jesteś w najlepszym do tego miejscu.

Zastanawiałeś się kiedyś jak powstają gadżety reklamowe? Kto odpowiada za ich design, kto tworzy a kto pomaga Tobie w ich wyborze? Kto dopasowuje je do profilu Twojej działalności, opracowuje z grafikiem logo a następnie z dumą i satysfakcją dostarcza Ci idealny produkt? To właśnie my.

Sztab fachowców od ponad 20 lat jest do Twojej dyspozycji pomagając Ci w tworzeniu efektywnych akcji promocyjnych i działań marketingowych z użyciem gadżetów reklamowych.

Kim jesteśmy

Dla Ciebie korzystamy z usług najlepszych lokalnych i światowych dostawców. Graficy współpracujący z naszą firmą troszczą się odpowiedni wzór, dobór kolorów i czcionki, dopasowując je do niestandardowej powierzchni. Znakowanie przekazujemy wyselekcjonowanym przez nas specjalistom, którzy dbają o właściwy nadruk z zachowaniem kolorystki oraz przydatności spersonalizowanych gadżetu. A my dostarczamy Ci finalny produkt, którego szukasz. Tu nic nie pozostaje kwestią przypadku.

Każdy etap skoncentrowany jest na Tobie i Twoim sukcesie. Z naszych kompetencji i sposobu pracy skorzystało już wiele firm. Bez względu na profil działalności wykorzystali atrakcyjność zasugerowanych przez nas gadżetów reklamowych umacniając swoją pozycję na rynku. Ich sukces był naszym sukcesem. Teraz czas na Ciebie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, pozwól nam odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania, daj nam możliwość stworzenia wyjątkowego gadżetu, o którym będzie się mówiło latami.

Wysoko postawiona poprzeczka tylko motywuje nas do kreatywnych działań, dynamicznego rozwoju, uatrakcyjniania oferty dopasowując ją do Twoich potrzeb. Unikalne rozwiązania, funkcjonalność, różnorodność i design gadżetów oraz metody ich znakowania to nasza pasja, którą chcemy podzielić się z Tobą. Być może tak jak my znajdziesz w tym ujście dla swoich zainteresowań i hobby.

Wierzymy w relacje

Wierzymy w naszą długotrwałą relację. Zbudujemy ją razem. Ty obdarzysz nas zaufaniem, dając szansę na współpracę a w zamian z naszej strony otrzymasz gwarancję zaangażowania, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Od zawsze byłeś dla nas wyjątkowy, od dziś jesteś jedyny. 

Zespół GadzetyReklamowe.pl | Gadzety.pl

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!