Wyświetlanie 1–24 z 57 wyników

Czarny

Arcus – parasol

20.39 24.87 
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Zielony

Asperit – parasol RPET

20.19 24.62 
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Niebieski

Bonaf – parasol RPET

30.14 36.75 
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Cardin – parasol

12.49 15.23 
Czarny

Elegancki parasol Basel

40.92 49.90 
Czarny
Granatowy

Elegancki parasol Lausanne

36.00 43.90 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Halrum – parasol

28.82 35.15 
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Hamfrek – odwrócony parasol

43.95 53.60 
Biały
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Pomarańczowy
+1
Zielony

Henderson – parasol automatyczny

15.59 19.01 
Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Fioletowy
+3
Niebieski
Szary
Zielony

Klasyczny parasol automatyczny Kyle 23”

8.16 25.47 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Klasyczny parasol Jova 23”

10.90 25.77 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Korlet – parasol

15.34 18.71 
Czerwony
Niebieski
Srebrny
Zielony

Magnific – parasol XL

22.30 27.20 
Czarny
Niebieski

Monaco – parasol

30.33 36.99 
Czarny
Czerwony
Niebieski

Nimbos – parasol

26.91 32.82 
Biały
Czerwony
Niebieski
Zielony

Odwrotnie barwiony prosty parasol Yoon 23”

59.11 72.08 
Biały
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Fuksja
+4
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Panan XL – parasol

25.24 30.78 
Czarny

Parasol 16 panelowy Thun

31.08 37.90 
Czarny
Szary

Parasol automatyczny Arch 23”

64.59 78.77 

Parasole klasyczne – Twoje codzienne wsparcie w działaniach marketingowych

Gdyby tak przez chwilę zastanowić się z jakich produktów korzystasz w ciągu dnia, z pewnością jest kilka kluczowych, bez których nie wyobrażasz sobie wielu czynności. Bez wątpienia korzystasz z kubków, portfela, telefonu. Szykując się do wyjścia lub na wyjazd zapewne zabierasz przedmioty, które mogą ułatwić Ci nadchodzący dzień – komputer, kalendarz, pendrive, teczkę czy parasol – na wypadek nagłego załamania pogody. Otóż to. Tak popularne i niedocenione parasole reklamowe są z nami praktycznie zawsze. Mały składany zmieści się w damskiej torebce, klasyczny duży może stanowić element ubioru. Parasol jest produktem pierwszej potrzeby, który w natłoku codziennych zajęć jest często niezauważalny. Nie doceniamy jego potencjału. Ile razy ochronił Twoje nowe ubranie czy piękną fryzurę ułożoną przez fryzjera przed deszczem? Ile razy pomógł Ci bez uszczerbku odprowadzić dzieci do szkoły czy zapakować zakupy do samochodu, kiedy nastąpiło urwanie chmury? Kiedy skryłeś się w jego cieniu podczas upalnego lata? Zastanów się jak często skorzystałeś z tego funkcjonalnego i użytecznego gadżetu?

Czytaj dalej

Zbuduj nowoczesną markę z pomocą parasoli klasycznych

Parasole klasyczne to niezbędny produkt wykorzystywany nie tylko przy okazji zmiany aury ale także na imprezach plenerowych jako efektywny nośnik reklamy. Parasole klasyczne ze względu na swoją dużo powierzchnię, na którym możliwy jest sporych rozmiarów nadruku często wybierane są jako gadżet reklamowy. Parasole klasyczne dostępne w pięknych i żywych kolorach zwrócą uwagę otoczenia. A umieszczenie na nich logo Twojej marki przyczyni się z pewnością do pozyskania nowych klientów, zainteresowanych Twoją firmą, produktami i usługami. Parasole klasyczne z pewnością przypadną go gustu nawet najbardziej wybrednym. Są ponadczasowe i funkcjonalne a do tego eleganckie i praktyczne. Taki produkt każdy klient chciałby otrzymać w prezencie. Parasole klasyczne wykonane z trwałych, wysokiej jakości tkanin, z pięknie wykonaną rączką jak na przykład parasol Kyle 23 czy parasol Java 23 będą stanowiły unikalny prezent, który niezobowiązująco wręczysz swoim VIPowskim klientom. Taki prezent na długo zapadnie w pamięci przy czym jednocześnie będzie dyskretnie przypominał im o Tobie.

Szeroki wybór eleganckich parasoli klasycznych

Szeroki wybór parasoli klasycznych pozwala dopasować ich kolor, wielkość oraz wykończenie do Twoich preferencji oraz formy działalności. Każdy kolor parasola klasycznego czy odwrotnie barwionego jak parasol Yoon 23 a nawet przeźroczysty parasol Kate 23 można oznakować wybranym logo co sprawi, że tak spersonalizowany upominek będzie unikalny i oryginalny, noszony z dumą przez osobę obdarowaną. To przyczyni się do tego, że reklama na nim naniesiona będzie widoczna dla wielu odbiorców w krótkim czasie. Zatem jego potencjał reklamowy zostanie w pełni wykorzystany. Atrakcyjny design, klasyka i ponadczasowość to cechy parasoli klasycznych z nadrukowanym logo, w które inwestycja z pewnością przyniesie Ci długofalowe korzyści.

Czy znajdę u Państwa w ofercie nietypowe parasole trójkątne lub kwadratowe?

Jak najbardziej. Parasole w nietypowych i unikalnych kształtach cieszą się coraz większą popularnością bo bardziej niż klasyczne przykuwają wzrok. A w końcu to powinien robić efektywny gadżet reklamowy – zwracać uwagę otoczenia. To ich największa siła oddziaływania. Polecamy uwadze parasol klasyczny Square 23 w kolorze czarno-niebieskim lub czarno-popielatym.

Czy jeśli zamówię 1000 parasoli to dostawa zamówienia będzie darmowa?

Dostawa wszystkich modeli naszych parasoli w liczbie 1000 szt. z pewnością będzie gratis. Wszystkie jednorazowe zamówienia, który kwota przekracza kwotę 5000 pln netto dostarczymy Ci bezpłatnie na wskazany adres na terenie Polski.  Dostawę zapewnia jedna z poniższych firm:

  • DPD,
  • UPS,
  • INPOST,
  • FEDEX,
  • TNT

Czy nadruk można nanieść na każdy panel parasola?

Tak. Nadruk jest możliwy na każdym panelu parasola. Choć jeśli chcesz przykuć uwagę otoczenia proponujemy przeskalowane logo na całym panelu. Tak duży nadruk rzuca się w oczy z daleka, dzięki czemu Twoja reklama będzie widoczna dla szerszego grona odbiorców niż kilka mniejszych logotypów nadrukowanych na poszczególnych panelach. Niemniej jednak zgodnie z zasadą „nasz klient, nasz Pan” to Ty decydujesz jak ma ostatecznie wyglądać Twój gadżet. My tylko sugerujemy 🙂