Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Biały

Głośnik z przyssawką Watertight

17.96 21.90 
Szary

Kosmetyczka Dover

12.22 14.90 
Czarny

Kosmetyczka Global

25.43 31.01 
Czarny
Niebieski

Kosmetyczka Passage

9.40 12.26 
Biały
Czarny
Czerwony

Kosmetyczka Transit

11.54 14.07 
Jasnozielony
Niebieski

Kosmetyczka Travel Companion

21.24 25.90 
Biały
Czarny
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy

Kosmetyczka Travel Pal

2.83 3.45 
Czarny

Kosmetyczka Travelmate

18.78 22.90 
Niebieski
Srebrny

Lusterko Dazzly

8.12 9.90 
Biały
Niebieski

Mydełko w listkach Tripclean

2.45 2.99 
Biały
Czarny
Jasnozielony
Niebieski

Ręcznik chłodzący w butelce Feel cool

9.76 12.90 
Biały
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
+2
Pomarańczowy
Szary

Ręcznik sportowy Frisky

11.40 13.90 
Biały

Skompresowane ręczniki Magico

3.08 3.76 
Granatowy

Kosmetyczka Smart Tripper

7.30 8.90 
Czarny

Kosmetyczka Suite

15.69 19.13 
Grafitowy

Kosmetyczka Travelfit

24.52 29.90 
Czerwony
Pomarańczowy
Różowy

Przeźroczysta kosmetyczka Paulo z PVC

1.34 1.71 

Kosmetyczki reklamowe

Wybierając się w podróż, bez względu na jej cel i długość, kosmetyczka reklamowa musi się znaleźć w Twoim bagażu. Wychodząc do pracy pamiętaj zapakowuj ją do torebki. To użyteczny gadżet naszej codzienności. W zależności od kosmetyków, jakich używamy i do tego ile czasu będziemy poza domem dopasowujemy jej wielkości i funkcjonalność. W dobie dbałości o zdrowie i urodę to co zmieści się w poszczególnych kieszonkach gadżetu ma znaczenie. Dlatego dobra kosmetyczka powinna mieć dużo kieszonek i zakamarków by zmieściły się w niej wszystkie akcesoria kosmetyczne, słoiczki, buteleczki, pudełeczka czy tubki. Kosmetyczki reklamowe zwłaszcza te podróżne muszą być w związku z tym trwałe i solidne.

Kosmetyczki reklamowe to gwarancja udanego wyjazdu

Dobra jakość materiału, z którego wykonane są kosmetyczki reklamowe sprawdzi się nie tylko podczas ekstremalnych wyjazdów. Praktyczne wieszaki, dzięki którym można powiesić gadżet w szafie czy w łazience wzmocnią jej wartość. Małe rozmiarem idealnie zmieszczą się w torbie, z którą idziesz do pracy a do bagażu podręcznego idealnie pasują te wykonane z przeźroczystego materiału z małymi pojemniczkami na kosmetyki. Kosmetyczki reklamowe z nadrukiem występujące w różnych żywych i oryginalnych kolorach, z ciekawymi rozwiązaniami jak dodatkowe poręczny i pakowny worek, kieszonki, skrytki, suwaczki, mogą idealnie dopasować się do Twoim potrzeb i upodobań. Ich funkcjonalności z pewnością zaskoczy Cię w niejednej sytuacji. A jeśli oznaczona będzie logo znanej i popularnej marki to będzie atrakcyjnym bonusowym upominkiem dołączonym do ulubionych kosmetyków.
Marketingowy sukces ukryty w kosmetyczce reklamowej
Kosmetyczki reklamowe mogą być wspaniałym upominkiem dla wszystkich dbających nie tylko o wygląd, ale i o środowisko. Zwłaszcza jeśli gadżet wykonany będzie z ekologicznego jutowego worka czy z materiałów pochodzących z recyklingu. Takie rozwiązanie przyczynia się do budowania eko świadomości otoczenia właścicielki lub właściciela kosmetyczki. Każda z kosmetyczek reklamowych oznaczonych logo i nazwą firmy jest doskonałym nośnikiem reklamy, która podróżuje ze swoim właścicielem. Subtelny nadruk, różnorodność gadżetu, oryginalne kolory oraz pojemności sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kosmetyczki mogą być wspaniałym prezentem dla lojalnych klientów gabinetów kosmetycznych, hoteli, salonów SPA a także upominkiem świątecznym do zestawu akcesoriów kosmetycznych.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen