Wyświetlanie 1–24 z 140 wyników

Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Fioletowy
+4
Niebieski
Pomarańczowy
Szary
Zielony

Americano Espresso® 250 ml tumbler with spill-proof lid

17.58 28.07 
Biały
Brazowy
Czarny
Niebieski
Pomarańczowy
Szary

Americano Grande 350 ml mug with spill-proof lid

27.95 34.08 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Americano® 350 ml tumbler with grip & spill-proof lid

20.02 31.98 
Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Fioletowy
+5
Niebieski
Pomarańczowy
Szary
Zielony
Żółty

Americano® 350 ml tumbler with spill-proof lid

25.02 30.51 
Brazowy
Czarny

Arnoux – kubek termiczny   

24.48 29.85 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony
Żółty

Bastic – kubek metalowy

11.76 14.34 
Czarny

Bidon Always On Line 850 ml

20.42 24.90 
Czerwony
Niebieski
Szary

Bidon Facile 900 ml

20.42 24.90 
Biały
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
+2
Szary
Zielony

Bidon Frutello 700 ml

20.42 34.90 
Niebieski

Bidon Spy 550 ml

19.60 23.90 
Czerwony
Niebieski

Bidon Whizzie 600 ml

21.24 25.90 
Biały
Czarny
Srebrny
złoty

Blur – kubek termiczny z miedz

35.65 43.47 
Biały
Czarny
Granatowy

Butelka próżniowa Inuvik 700 ml

36.00 43.90 
Czarny

Butelka próżniowa Kenora 500 ml

32.72 39.90 
Granatowy

Butelka próżniowa Moncton 800 ml

38.46 46.90 
Srebrny

Cabot – kubek samochodowy

20.73 25.28 
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony

Carson – kubek termiczny

17.33 21.14 

Kubki termiczne z nadrukiem HOT produkt wśród gadżetów

Kubki termiczne z nadrukiem to HOT gadżet. Dosłownie. Takiego wyboru produktu reklamowego jak kubki nie ma żaden inny gadżet w naszej ofercie. Jeśli wymyślisz sobie najbardziej designerski, oryginalny i nieprzeciętny kubek – bądź pewien – MAMY GO! W naszym sklepie występuje ponad 50 fantastycznych kubków, wśród których jest ten jeden jedyny. Twój.

W związku z pędzącym trybem życia, który wiedziemy kubki reklamowe, w tym kubki termiczne z nadrukiem, zyskują coraz większą popularność. Każdego ranka szykując się do pracy, ogarniając poranny rozgardiasz, planując kolejne godziny nadchodzącego dnia zdarza się nam zapomnieć o rozbudzającej aromatycznej kawie, esencjonalnej herbacie czy zdrowym smoothie. Nic zatem prostszego. Mając pod ręką funkcjonalny a do tego piękny kubek termiczny, po prostu weź je ze sobą. Wypijesz swój gorący lub zimny napój ciesząc się jego smakiem w drodze – w samochodzie, metrze czy pociągu. A im bardziej unikalny kubek masz ze sobą, tym większą przykujesz uwagę. Dlatego kubki wybierane są na atrakcyjne gadżety do promocji Twoich usług.

Postaw na oryginalny kubek termiczny z nadrukiem

Różnorodność kubków termicznych jest jak duża, że trudno byłoby wskazać ten najlepszy. Dla nasz każdy jest wyjątkowy. Każdy ma coś, co sprawi, że nie przejdziesz obok niego obojętnie. Bez względu na rozmiar, pojemność – od 250ml do 500ml, kolor w jakim występują – a występują praktycznie we wszystkich kolorach tęczy, przydadzą się każdego dnia, utrzymując długo temperaturę napojów. Wykonane z:

tworzywa sztucznego – kubek Americano Grande lub kubek Torino,
stali nierdzewnej – kubek Elwood lub kubek Zissou,
ze słomy – kubek Oka,
z recyklingu w wersji ekologicznej – kubek Bambus,

staną się modnym elementem Twojego image’u. Jeśli szukasz oryginalnego i unikalnego gadżetu, który możesz użyć w akcjach promocyjnych swojej marki warto przyjrzeć się rozwiązaniom jakie dają kubki termiczne z nadrukiem – kubek z podwójnymi ściankami z zakręcanym wieczkiem z przesuwanym zamknięciem, z niezwykłym designem mogący służyć za mały termos, z silikonowym uchwytem, kompaktowe i składane, z niekapiącą pokrywką, z dodatkową izolacją lub z silikonową elastyczną rurka. Większość kubków mieści się pod dostępne ekspresy, nadaje się do zmywania z zmywarce i do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, co znacznie ułatwia korzystanie z nich. Część z proponowanych kubków termicznych z nadrukiem zapakowane są w indywidualne opakowanie upominkowe, które również z przyjemnością oznaczymy Twoim logo.
Inny wymiar reklamy z użyciem kubków termicznych z nadrukiem
Kubki termiczne z nadrukiem to chyba jeden z praktyczniejszych upominków jakie możemy przygotować dla Twoich klientów. Tak spersonalizowany prezent zapakowany w gustowny kartonik z logo, który od Ciebie otrzymają z pewnością wywrze na nich duże wrażenie. Będziesz kojarzył im się pozytywnie z nowoczesną, praktyczną i przyjazną marką. Bez wątpienia taka reklama zwiększy Twoje dochody, zyskasz w oczach branży a jednocześnie obdarowanym sprawisz radość. Zapoznaj się z całą ofertą kubków reklamowych!

Czy nadruk kubków termicznych jest dodatkowo płatny?

Nadruk na wszystkich dostępnych w naszej ofercie gadżetach reklamowych, w tym na kubkach termicznych jest dodatkowo płatny. Jego finalna wartość cena uzależniona od kilku czynników: ilości produktów, które będą spersonalizowane, wybranej metody oznakowania oraz od stopnia skomplikowania nadruku i jego wielkości. Szczegółową wycenę do akceptacji wyślemy Ci niezwłocznie, zaraz przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.

Jakie są metody znakowania kubków termicznych?

Wszystko zależy od powierzchni danego kubka. Metoda znakowana jest dopasowana do materiału, z którego został on wykonany. Do najpopularniejszych metod personalizacji kubków termicznych należy między innymi: tampodruk, kalkomania, sitodruk oraz sitodruk 360o oraz sublimacja. Opis szczegółowy poszczególnych sposobów znajdziesz na naszej stronie w zakładce metody znakowania.

W jakich kolorach występują kubki termiczne?

Kubki termiczne występują praktycznie we wszystkich możliwych kolorach począwszy od podstawowego białego, poprzez żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, zielony, niebieski, fioletowy, brązowy i na czarnym kończąc. Są te unikatowe kubki w kolorze srebrzystym i złocistym oraz w opcji multikolor. W naszej ofercie są dostępne również kubki termiczne transparentne z kolorowymi elementami jak przykrywka, rączka czy uchwyt czy wieczko.

Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 21 ocen