Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Niebieski
Pomarańczowy

BUSAN. Torba sportowa

47.93 58.45 
Czarny

Duża torba podróżna Vancouver

92.59 112.92 
Czerwony
Jasnoniebieski
Jasnozielony

FIT. Torba sportowa, 600D

48.11 58.67 
Czarny

Torba Boomerang

14.73 37.08 
Czarny

Torba Energy

28.77 35.09 
Szary

Torba Field & co.® Campster 22″

143.44 174.93 
Czarny

Torba Irvine

32.72 39.90 
Czarny

Torba na garnitur Fontana

32.72 39.90 
Czarny

Torba na garnitur Riverside

65.52 79.90 
Czarny

Torba podróżna Indianapolis

50.76 61.90 
Czarny
Niebieski

Torba podróżna Prescott

36.82 44.90 
Czarny

Torba sportowa Atmore

36.82 44.90 
Szary

Torba sportowa Greytone

24.52 29.90 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony
Żółty

Torba sportowa San Jose

16.73 49.80 
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy

TORONTO. Torba sportowa

17.01 20.74 
Czarny

ZIPPERS SPORT. Torba sportowa

86.03 104.91 
Żółty

Acton. Torba

23.30 28.42 
Czerwony
Niebieski
Szary

DETROIT. Torba sportowa, 300D i 1680D

79.73 97.23 
Zielony

Garrot. Torba

43.21 52.69 
Czerwony
Jasnozielony

JOSIE. Składana torba sportowa

13.37 16.30 

Torby sportowe – Twój praktyczny gadżet nie tylko na siłownię

Każdy z nas chce przedłużyć swoje życie tak długo jak to tylko możliwe. Ale też nie chce aby to życie było udręką zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich najbliższych, którzy będą musieli się Tobą opiekować. Żyjemy więc coraz zdrowiej dbając o dietę, odpowiednie nawodnienie organizmu. Kupujemy zdrową, nieprzetworzoną żywność od lokalnych sprawdzonych dostawców, dostarczamy odpowiednich mikro i makro elementów oraz uprawiamy sport. To wszystko ma zapewnić nam długowieczność w dobrej kondycji. Aby jednak tak się stało wybieramy między innymi interesującą nas dyscyplinę sportu, która nie tylko pasuje do naszego charakteru, predyspozycji fizycznych i psychicznych, ale i po prostu do upodobań. Zanim jednak zaczniemy musimy zaopatrzysz się w kilka niezbędnych sprzętów i gadżetów, ubranie, obuwie a wszystko pakujemy w praktyczne i pakowane torby z nadrukiem szukając wśród nich toreb sportowych, które od tej pory będą towarzyszyć nam na siłowni, basenie, fitnessie i czy treningu naszej drużyny.

Z torbami sportowymi na skuteczny trening

Różnorodność pod względem funkcji, kolorów oraz wielkości sprawia, że każdy można znaleźć dla siebie odpowiednią torbę. Idealne torby sportowe powinny być przede wszystkich trwałe ale też atrakcyjne. W końcu każdy z nas lubi mieć coś pięknego, coś co zwraca uwagę otoczenia. Dostępne na rynku torby sportowe zwykle wykonane są z solidnego i odpornego na zniszczenia materiału w czarnym, grafitowym lub granatowym praktycznym kolorze, które występują w torbach San Jose. Zaopatrzone w dodatkowe rączki oraz regulowany pasek jak torba sportowa Milton mogą być noszone w ręku bądź na ramieniu jak plecak Goal Soccer. Wiele skrytek i kieszeni, które posiada między innymi torba Crunch lub torba Wembley pozwala przechować w niej wiele rzeczy począwszy od małych breloczków, kluczy czy identyfikatorów aż po obszerne bluzy, buty czy cały dres. O nakryciu wierzchnim nie wspominając. Atrakcyjny i oryginalny design toreb sportowych – idealnym przykładem jest tu torba Campster nadaje mu dynamiczny charakter, bez wątpienia motywujący do wzmożonej aktywności. Ale torby sportowe ze względu na swoją pojemność mogą być naszym najlepszym i najbardziej przydatnym towarzyszem podróży a do tego w unikalnej formie jak torba Punch Barrel. Niekoniecznie o charakterze sportowym. Dlatego skoro mogą być używane w wielu sytuacjach i okolicznościach stanowią idealną formę reklamy. Ważne aby zostały odpowiednie oznakowane.

Spersonalizowane torby sportowe

Gadżety sportowe między innymi torby sportowe cieszą się ogromną popularnością. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego gadżetu reklamowego. Dlatego bardzo istotne jest odpowiednie oznakowania toreb sportowych tak by mimo długotrwałego użytkowania nie ścierało się i nie odbarwiło. Estetyczne logo lub nazwa Twojego brand’u mają przykuwać uwagę otoczenia dlatego istotne aby było ono dość spore i dopasowane do rozmiaru torby i jej kolorystki. Spersonalizowane torby sportowe to wyśmienita reklama dla branży sportowej ale również turystycznej. Nie ma znaczenia czy takie torby sportowe z nadrukowanym logo wręczysz czy sprzedaż klientom, ważne, że będą używać ich długo i z przyjemnością jednocześnie budując świadomość istnienia Twojej marki.ppp

Czy wszystkie torby sportowe są zapinane na suwak?

Tak. Wszystkie torby sportowe dostępne w naszej ofercie są zapinane na suwak. A wynika to z tej proste przyczyny, że tak jest po prostu najwygodniej i najbezpieczniej dla użytkownika. W niektórych torbach suwak jest przyszyty do klapy torby co sprawia, że jest ona jeszcze bardziej komfortowa w użytkowaniu dla jego właściciela.

W jakich kolorach dostępne są torby sportowe?

Praktycznie we wszystkich. Począwszy od bieli, czerwieni, pomarańczy, zieleni, niebieskiego a skończywszy na szarym i najbardziej popularnym czarnym. Klienci najchętniej zamawiają torby w kolorze czarnym bo jest to po prostu kolor praktyczny. Jednak przede wszystkim dopasowują kolor torby do barw swojego logo lub profilu działalności.

Jak szybko otrzymam złożone zamówienie na 100 toreb sportowych z nadrukiem? 

Jak najszybciej. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci zamówiony produkt w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia do maksymalnie 7 dni. Wszystko zależy jednak o kilku czynników, częściowo od nas zależnych a częściowo od ilości danego produktu w magazynie, od stopnia skomplikowania nadruku i czasu jego wykonania w drukarni oraz od firmy transportowej. Zanim złożysz zamówienie potwierdzimy Ci dokładny czas jego realizacji.

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 21 ocen