Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Naturalny

BURDOCK. Bambusowe pudełko na herbatę

53.53 65.28 
Biały

COLE. Zestaw do herbaty

49.12 59.90 
Transparentny

EXPRESSO. Zestaw 2 kieliszków

32.52 39.66 
Biały

INFUSIONS. Zestaw do herbaty

38.75 47.25 
Czerwony
Zielony

Jasmin – zaparzacz do herbaty

7.13 8.69 
Transparentny

MACHIATO. Zestaw 2 kieliszków

61.68 75.22 
Niebieski

Metalowy termos Picnic 480 ml + 2 kubki

16.32 54.90 
Czarny

Termos Modern 290 ml

24.52 29.90 
Srebrny

Zestaw izotermiczny Happy Outing

49.12 59.90 
Srebrny

Insert – zaparzacz

6.54 7.97 

Zestaw do espresso Milano 4-częściowy

33.31 40.62 

Reklamowe zestawy do kawy i herbaty

Jeśli szukasz dobrego i eleganckiego prezentu dla swojego partnera biznesowego, to reklamowe zestawy do kawy i herbaty będą jednym z najlepszych rozwiązań. Zestawy do kawy i herbaty z nadrukiem są o tyle neutralnym i uniwersalnym prezentem, że mogą się spodobać niemal każdemu. Gadżety reklamowe tego typu są popularne zarówno wśród małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Łatwość wykonania i z drugiej strony niski koszt takiego zestawu sprawia, że gadżet ten jest przystępny dla każdej firmy. Na kubkach i filiżankach z tych zestawów możemy wykonać dowolny nadruk. Może to być zwykłe, różnokolorowe, logo firmy, moto, jakiś rysunek, lub nawet imię osoby, dla której jest zamawiany gadżet reklamowy. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym metodom nadruku możliwości jest bardzo dużo.

Zestawy do kawy i herbaty dla najbardziej wymagających

Filiżanki i kubki do kawy i herbaty są obecne w każdym domu, a korzystamy z nich niemal codziennie. W naszym portfolio znajdują się między innymi zestawy filiżanek z podkładkami. Na obu elementach z tego zestawu możemy nadrukować logo Twojej firmy. Zestaw do espresso, zawierający 4 różnokolorowe filiżanki o pojemności 80 ml, będzie świetnym prezentem dla miłośników kawy. Za pośrednictwem metody tampodruku możemy umieścić na nich dowolny przekaz. A jeśli prowadzisz restauracje lub bar, to zestawy filiżanek i kubków z nadrukiem będą zdecydowanie dobrym dodatkiem dla Twojej restauracji. Gości na pewno zauważą dobrej jakości kubki i Twoje logo na nich.
Reklamowe zestawy do kawy i herbaty z logo firmy i nie tylko
W naszej ofercie znajdziesz dużo różnych propozycji zestawów do kawy i herbaty, które będą pasowały do każdego profilu działalności przedsiębiorstwa. Jednakże, jeśli szukasz czegoś zaawansowanego i bardziej wyszukanego, to zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą gadżetów reklamowych. Wielki wybór gadżetów z logo zapewnia, że każdy potrafi znaleźć coś dla siebie. Jeśli nie znalazłeś czegoś w naszej ofercie, to żaden problem. Wystarczy się zgłosić i zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Średnia ocena: 5.0
Na podstawie: 10 ocen