Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Szary
Zielony

Damska kurtka mikropolarowa Brossard

72.69 156.42 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Damska kurtka polarowa Mani power fleece

218.45 266.40 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Szary
+1
Zielony

Damski mikropolar Rixford

29.46 129.38 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Szary
Zielony

Kurtka mikropolarowa Brossard

73.74 156.42 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Kurtka polarowa Mani power fleece

194.43 266.40 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Szary
+1
Zielony

Mikropolar Rixford

29.46 129.38 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Bluza mikropolarowa Drop shot

55.91 136.26 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Damska bluza mikropolarowa Drop

54.69 136.26 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Damska kurtka mikropolarowa Pitch

55.91 149.40 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Pitch – kurtka z mikrofibry

55.91 149.40 

Polary reklamowe

 Jest wiele miejsc i sytuacji, w których można użyć polarów reklamowych. Ale nam przychodzą do głowy dwa, gdzie używane są najczęściej – sporty zimowe lub praca w zimnie i niesprzyjających warunkach. W obu tych sytuacjach polary są bardziej niż niezbędne. W okresie jesienno-zimowym kiedy potrzebujemy szybko się ogrzać lub nie doprowadzić do wyziębienia organizmu wówczas okrycie się miękkim, ciepłym i przyjemnym w dotyku polarem to prawdziwa przyjemność dla ciała. Polary świetnie sprawdzają się w chłodne dni kiedy sporą część dnia spędzamy na powietrzu – uprawiając sport czy pracując poza ogrzewanymi pomieszczeniami. Taka odzież ochronna przydaje się pracującym w halach targowych, w centrach logistycznych lub kurierom. Wysokojakościowe polary reklamowe są również niezbędne dla wszystkich fanów sportów w plenerze.

Polary reklamowe idealne dla Pań i Panów

Polary reklamowe jako odzież ochronna i reklamowa występuje w wersji damskiej i męskiej. Damskie są bardziej dopasowane, subtelniejsze, taliowane. Męskie szersze, luźniejsze, mogące pasować na największych siłaczy. Zarówno wersja damska, jak i męska występuje w zróżnicowanej gramaturze, kroju i gamie kolorystycznej dzięki czemu można nie tylko dopasować je do profilu marki, gustu ale także do spójnej identyfikacji z barwami firmy. Wykonane z wysokiej jakości lekkiego poliestru doskonale sprawdzą się w podróży, nie obciążając dodatkowo naszego bagażu. Atrakcyjne polary reklamowe wyposażone dla wygody użytkownika w wiele praktycznych udogodnień jak metka wdrukowana transferem, blokada chroniąca przed przycięciem podbródka, przednie kieszenie, kieszenie na rękawach, uchwyty na kciuki pomagające przy wykonywaniu prac ręcznych, antypoślizgowe suwaki, dodatkowe taśmy, lamówki, płaskie przeszycia czy odwrócony zamek błyskawiczny, przydatne i komfortowe w użytkowaniu w pracy i w sporcie. Zakładane przez głowę, zapisane na suwak gwarantują nowoczesny i uniwersalny wygląd a oznakowane logo firmy mogą stanowić spore wsparcie w działaniach promocyjnych marki.

Do wyboru, do koloru – wyhaftowane logo na służbowych polarach reklamowych

Do najbardziej popularnych metod znakowania polarów reklamowych zalicza się haft komputerowy. Jedno lub wielobarwne subtelne i trwałe logo wyhaftowane na froncie polarów reklamowych zachowa wysoką jakość produktu ale przede wszystkim podkreśli charakter i renomę Twojej firmy. Pomoże budować relację z otoczeniem. Spersonalizowane polary reklamowe będą świetnie prezentować się wraz z koszulami reklamowymi lub kurtkami reklamowymi oznaczonymi tą samą grafiką. Zestawy takiej odzieży dla pracowników będą świetną wizytówką Twojej firmy. Polary reklamowe mogą być również wręczane jako upominek dla klientów zwłaszcza w branży sportowej lub turystycznej. Obdarowany nim klient nie zakończy swoich aktywności sportowych wraz z pierwszym chłodem. Dzięki Twoim termicznym polarom reklamowym będzie mógł kontynuować swoje outdoorowe aktywności będąc przy tym wdzięcznym za taki gadżet.

Średnia ocena: 5.0
Na podstawie: 20 ocen