Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+1
Żółty

Magno – piłka plażowa (ø40 cm)

5.66 6.90 
Biały
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
+1
Żółty

Navagio – piłka plażowa (ø26 cm)

2.77 3.38 
Biały

Piłka do rugby Stadium

36.01 43.91 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
+1
Żółty

Piłka nożna Curve

24.01 29.28 
Biały

Piłka nożna Hunter rozmiar 4

41.06 50.07 
Biały

Piłka nożna Impact

25.44 31.02 
Biały

Piłka nożna Victory rozmiar 5

32.91 40.14 
Biały
Biały matowy
Czarny
Czerwony
Niebieski
+2
Pomarańczowy
Żółty

Playo – piłka plażowa (ø28 cm)

2.71 3.30 
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Waikiki – piłka plażowa (ø23 cm)

2.57 3.14 
Żółty

Piłka nożna Balondorro z 32 panelami

44.38 54.12 
Biały

Piłka nożna Laporteria rozmiar 5

22.33 27.23 
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
+1
Żółty

Zeusty – piłka plażowa (ø28 cm)

3.29 4.01 

Piłki reklamowe z logo firmy

Nie ma lepszego prezentu dla Twoich pracowników lub partnerów biznesowych, którzy lubią uprawiać sport i preferują aktywny tryb życia, niż piłka. Piłka zawsze będzie odpowiednim i bardzo prezentem dla takich osób, szczególnie dla miłośników piłki nożnej lub siatkówki. A przy okazji na powierzchni piłki można bez problemu umieścić logo Twojej firmy, motto, życzenia i dowolne inne napisy lub nawet obrazki, czyniąc ją idealnym narzędziem marketingowym. Piłka reklamowa z logo firmy będzie Twoim małym ambasadorem, rozpowszechniając informacje o firmie dookoła. W naszej ofercie posiadamy piłki o różnych rozmiarach, kształtach i designach. Możemy zaproponować klasyczną piłkę nożną, piłkę nożną w kolorze złotym, piłkę do siatkówki plażowej i nawet piłkę do rugby.

Czytaj dalej

Piłki z logo czyli jak zdrowo spędzić czas

Często zdarza się tak, że doskonale rozumiemy przydatność sportu i pozytywne efekty wynikające z jego uprawiania, ale brakuje nam chęci czy motywacji do zmobilizowania się i przejścia do działania. Czasami potrzebujemy małego popchnięcia, by zrobić pierwszy krok. Reklamowe piłki z nadrukiem mogą być takim gadżetem, który właśnie zmotywuje osobę do zrobienia pierwszego kroku w kierunku aktywnego wypoczynku. Taki gadżet reklamowy będzie nie tylko promował Twoją markę, ale również zdrowy tryb życia, co zdecydowanie zostanie pozytywnie odebrane przez Twoich klientów czy pracowników. W danej kategorii znajdują się piłki do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz rugby. A jeśli szukasz piłki do gry na plaży i nad wodą, to wszystkie dostępne modele znajdziesz w kategorii piłki plażowe z nadrukiem.

Piłki reklamowe z dowolnym nadrukiem

Dzięki zaawansowanym technologiom nadruku jesteśmy w stanie umieścić dowolny przekaz na piłce, który będzie trwały i przez długi czas zachowa swój pierwotny wygląd. Dla oznaczenia piłek reklamowych najczęściej wykorzystujemy metodę tampodruku i sitodruku. Metody te charakteryzują się dokładnym przekazaniem kolorów, dzięki czemu logo będzie zawsze wyglądało jak oryginalne. Idealnym dodatkiem do piłki reklamowej będzie koszulka reklamowa, co będzie świetnym prezentem dla sportowca. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie doradzą w wyborze odpowiednich gadżetów reklamowych i skomponowaniu zestawu zawierającego różne gadżety reklamowe.