Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Brazowy
Czarny

Etui na dokumenty Classic

13.86 16.90 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
srebrny

Etui na kartę zbliżeniową RFID Shield

0.38 0.46 
Czarny

Etui na karty kredytowe Simple

8.12 9.90 
Czarny

Kabel USB Join

8.12 9.90 
Czarny

Podstawka na karteczki Box

7.30 8.90 
Czarny

Portfel Classic

13.86 16.90 
Czarny

Portfel skórzany Duke

65.52 79.90 
Czarny

Portfel skórzany Rich

65.52 79.90 
Czarny

Skórzany brelok Genuine

14.68 17.90 
Czarny

Teczka A4 Taormina

25.34 33.90 
Czarny

Teczka konferencyjna na zamek Siracusa

49.12 59.90 
Czarny

Teczka konferencyjna na zamek Vicenza

71.26 86.90 
Granatowy

Teczka konferencyjna Taranto

26.92 46.90 
Czerwony

Torba na wino

12.22 14.90 
Biały
Czarny
Niebieski
Zielony
Żółty

Uchwyt na plakietki Vega wykonany z tworzywa sztucznego

3.03 3.69 
Pomarańczowy
Zielony

Wizytownik Comely

8.12 9.90 
Biały
Czarny

Wizytownik Emboss

4.02 12.75 
Czarny

Wizytownik Flaxy

9.76 11.90 
Granatowy

Wizytownik Fold

7.30 8.90 
Szary

Wizytownik Highlander

14.68 17.90 
Szary

Wizytownik New York

10.38 12.66 
Szary

Wizytownik Shanghai

4.94 6.03 
Szary

Wizytownik Sigapore

10.38 12.66 
Czarny

Zestaw memo Enchant

3.20 3.90 

Etui na wizytówki – nietuzinkowy gadżet prawdziwego biznesmena

Wizytówki to od wielu lat biznesowe must have. Trudno nawiązać a następnie utrzymać relację z klientem jeśli nie wręczysz mu po spotkaniu małej, eleganckiej karteczki z zapisanymi na niej danymi swoimi jak i firmy, którą reprezentujesz. Wizytówka powinna być oryginalna, unikatowa, mieć to coś aby choć przez chwilę klient zawiesił na niej wzrok. Jej modernistyczny design nie tylko powinien odzwierciedlać profil Twojej działalności ale powinien także określać nowatorskie podejście, dobrą organizację i solidność marki, którą reprezentujesz.

Czytaj dalej

Niewielki gadżet o sporym znaczeniu

Pięknie zaprojektowana wizytówka Twojej firmy powinna być umieszczona w subtelnym i eleganckim etui na wizytówki. Bez niego nie może istnieć. Ma przyciągać uwagę podobnie, jak sama wizytówka. Jego oryginalny format bez wątpienia przykuje wzrok Twojego klienta przy wymianie biznesowych uprzejmości. Staranne wykończenie etui – skórzane, metalowe bądź niezwykle trwałe aluminiowe na przykład jak nasze wyjątkowe wizytowniki New York, Singapore czy Shanghai ale również wykonanie z ekologicznych biodegradowalnych materiałów bądź pochodzących z recyklingu doceni Twoja branża i otoczenie biznesowe. Etui z drewna czy korka będzie z pewnością świadczyło o Twoim wyczuleniu w kwestii ochrony środowiska. Taka ideologia dziś jest wyjątkowo ceniona a to może przyciągnąć do Ciebie nowych klientów, którym ideologia eko jest szczególnie bliska. Etui na wizytówki świadczy również o Twoim wyrafinowanym guście i przywiązywaniu dużej wagi do szczegółów, które naprawdę mają znaczenie. Na przykład do takich szczegółów jak delikatny i subtelny grawer Twojego logo na powierzchni gadżetu.

Grawer – idealna metoda oznakowania logo na etui na wizytówki

Możliwość nadruku na etui na wizytówki logo Twojej firmy lub grafiki nawiązującej do Twojej działalności sprawi, że będzie ono nie tylko praktycznym upominkiem, ale i doskonałą formą przekazu marketingowego, którą możesz wykorzystać podczas masowych eventów branżowych i indywidualnych spotkań z klientami. Wesprze wraz z innymi atrakcyjnymi i pożądanymi przez odbiorców gadżetami biurowymi Twoje efektywne akcje promocyjne, budując świadomość Twojej marki wśród dotychczasowych, jak i przyszłych klientów. Dostępne w wielu kolorach i formach mogą być wspaniałym prezentem wręczanym jako dodatek do skórzanego kalendarza, luksusowego długopisu czy breloczka reklamowego. Estetyczny nadruk logotypu z wykorzystaniem między innymi szlachetnej metody graweru sprawi, że tak spersonalizowany poręczny wizytownik mieszczący się w kiszeni marynarki, aktówce czy w damskiej torebce będzie czymś więcej niż tylko designerskim gadżetem ale funkcjonalnym etui, w którym bezpiecznie przechowasz wizytówki mając pewność, że żadna się nie zniszczy, nieestetycznie złamie czy nie zgubi.

Do jakich gadżetów reklamowych mogę dołączyć etui by stanowiły atrakcyjny prezent dla klienta?

Etui na wizytówki może być dołączony do kilku produktów z tej samej grupy gadżetów biurowych takich jak długopis luksusowy, notatnik reklamowy czy praktyczny pendrive reklamowy. Jeśli zdecydujesz się na zachowanie zbliżonej kolorystyki i formy oraz oznakujesz je identycznym logotypem dla Twojej marki będą stanowiły idealny komplet gadżetów reklamowych, które z pewnością doceni Twój klient.

Czy etui na wizytówki występuje zawsze w tym samym formacie?

W Polsce najbardziej popularne są etui na wizytówki w wielkości odpowiadającej standardowym wymiarom polskiej wizytówki czyli 50x90mm. Takie właśnie mamy dla Ciebie w swojej ofercie. Podstawowe etui może pomieścić do 10 wizytówek każda o gramaturze papieru do 350gr. Na specjalne zamówimy i dostarczymy Ci unikalne etui w wymiarach wizytówek obowiązujących w Europie Zachodniej tj. 55x85mm lub w krajach skandynawskich czyli 55x90mm.

Czy ekologiczne etui też może zostać oznakowane logo?

Jak najbardziej. Nowoczesne metody oznakowania umożliwiają nadruk grafiki na praktycznie wszystkie powierzchnie gadżetów reklamowych. Materiały, z którego wykonane są gadżety reklamowe determinują wybór metody oznakowania. Na ekologicznych etui na wizytówki wykonanych na przykład z drewna rekomendujemy metodę graweru, na wykonanych z korka nadruk offsetowy a na pochodzących z recyklingu tampodruk. Każda z metod jest wykonana starannie z zachowaniem najmniejszych szczegółów. jest trwała  i odporna na uszkodzenia.