DANE KONTAKTOWE

Grupa Gadzety.pl

GadzetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa

Oddział Opole

Email: [email protected]
Telefon: +48 7 333 888 44
Telefon: +48 7 333 888 55

  JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

  Gwarantujemy pełną satysfakcję i indywidualne podejście do każdego klienta!

  Firma z Opola ? Odezwij się i chętnie pomożemy dobrać gadżet reklamowy do profilu działalności.

  To kupują Klienci z Opola

  Biały
  Czarny
  Czerwony
  Niebieski
  Pomarańczowy
  +2
  Zielony
  Żółty

  Boxter – bidon

  2.68 3.50 
  Naturalny

  Bulty – piórnik

  5.85 7.14 
  Biały
  Czarny
  Czerwony
  Niebieski

  Kioto – notes antybakteryjny

  8.33 10.16 
  Czarny
  Żółty

  Miarka zwijana 5 m Skill

  13.04 15.90 
  Czarny
  Czerwony
  Niebieski
  Srebrny
  Zielony

  Peterby – otwieracz / brelok

  1.33 1.62 
  Pomarańczowy

  Samba – parasol automatyczny

  6.67 8.13 
  Naturalny

  Sunbus – okulary przeciwsłoneczne

  14.31 17.45 
  Biały
  Czarny
  Czerwony
  Fuksja
  Niebieski
  +3
  Pomarańczowy
  Zielony
  Żółty

  Tecnic Rox – koszulka sportowa/t-shirt

  11.73 14.30 

  Gadżety reklamowe Opole wykorzystuje do aktywnej promocji miasta i słynnego krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu.

  Opole – jedno z najstarszych miasta w Polsce , położone na Nizinie Śląskiej nad rzeką Odrą słynie z wielu ciekawych atrakcji, do której między innymi zalicza się znany młodszemu i starszemu pokoleniu Festiwal Piosenki w Opolu, który od 1963 roku wypromował największe polskie gwiazdy, które śpiewały na deskach tutejszego Amfiteatru, w którym zostało utworzone Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. To między innymi one przyciągają do Opola rzesze turystów każdego roku. I to właśnie na to wydarzenie organizatorzy nie szczędzą pieniędzy i wydają je na gadżety reklamowe Opole, by uaktywnić dodatkowo lokalną turystykę nie tylko miasta ale i całego regionu.

  Ale jakich gadżetów reklamowych Opole używa by zaistnieć szerzej w świadomości swoich przyszłych odwiedzających? Możemy zdradzić, że dość podobnych do produktów takich jak gadżety reklamowe Częstochowa czyli dobrą gatunkowo odzież reklamowąkoszulki reklamowe z nadrukiem charakterystycznych budynków, atrakcji i oczywiście nazwą miasta, czapki reklamowe z daszkiem dla dzieci i dorosłych, wszelkie smycze reklamowe – te zwłaszcza przydają się na wszystkiego rodzaju wydarzenia opanowane w obu miastach. Do tego kubki reklamowe oraz parasole reklamowe, tak często wykorzystywane przy okazji złej i deszczowej pogody podczas Festiwalu. Ale to samym Festiwalem Opole żyje. To też miasta, które stale się rozwija i daje wiele możliwości biznesowych.

  Opolski biznes czyli jakimi gadżetami reklamowym Opole się posługuje.

  Ogólny światowy rozwój ekonomiczny i technologiczny sprzyja powstawaniu nowych centr handlowych, biurowych i logistycznych w każdym zakątku świata. Nic więc dziwnego, że tu w Opolu powstało kilka znaczących w województwie biurowców – Biurowiec Familia, Ozimska Business Park, Biurowiec Nowe Chabry czy Atlantis Office. W nich mają siedziby największe firmy z polskiej i światowej czołówki, które zauważymy ogromny potencjał w tej części Polski. To one czyli:

  Grupa VELUX w NamysłowieCoroplast w Strzelcach OpolskichMarcegaglia Poland w KluczborkuNutricia Grupa Danone Polska w OpoluMultiserwis Sp. z o.o. w KrapkowicachZott Polska w OpoluGrupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn Spółka Akcyjna w Kędzierzynie-KoźluDiehl Controls Polska w NamysłowieSpółki Grupy Górażdże w Choruli

  zatrudniające minimum ponad 1000 os. ściągają do miasta swoich klientów a także potencjalnych inwestorów, oprócz swoich korowych działalności także wykorzystaniem w niej gadżetów reklamowych Opole. Podobną zasadą kieruje się Olsztyn. On też w swoich aktywnościach z powodzeniem używa siły oddziaływania upominków jakimi są gadżety reklamowe Olsztyn, podnosząc tym samym atrakcyjność miasta. Włodarze każdego miasta wiedzą, że gadżety reklamowe Opole, Olsztyn, Częstochowa i każdego innego w Polsce są najlepszym i najbardziej efektywnym narzędziem reklamowym, które można, a wręcz należy użyć do własnej promocji.

  10 TOPOWYCH gadżetów reklamowych Opole.

  Opole nie ma stricte charakterystycznych dla siebie produktów. Tak, jak na przykład ma dewocjonalia reklamowe  – czyli produkty związane z ruchem Maryjnym. Niemniej jednak Opole ma czym się chwalić i wszystko to skutecznie wykorzystuje na wszystkich swoich gadżetach reklamowych Opole. Do najpopularniejszych gadżetów reklamowych w Opolu należą te, z których korzysta między innymi Urząd Miasta a są to przede wszystkim breloczki reklamowe, długopisy reklamowe i kalendarze. Nie wyliczając już wspomnianych kubków czy parasoli. Oprócz tego firmy zamawiają również wszelkiego rodzaju notesy i notatniki reklamowe. Tutejsze szpitale korzystają z masek reklamowych z logo a kancelarie prawne z skórzanych teczek czy torby na laptopa. W Opolu ma siedzibę też kilka fundacji, które w swojej działalności używa takich gadżetów reklamowych jak identyfikatory reklamowe dla swoich wolontariuszy. Ciekawym rozwiązaniem są torby ekologiczne wykonane z bawełny, które można złożyć i zabrać ze sobą wszędzie. Na przykład na Uniwersytet Opolski.

  Gadżety reklamowe dla firm z Opola.

  Uniwersytet Opolski powstał w 1994 roku z połączenia czołowej uczelni pedagogicznej w Polsce - Wyższej Szkoły Pedagogicznej z opolską filią Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Na ponad 80 kierunkach Uczelnia gwarantuje kompleksowe i gruntowne wykształcenie kilku tysiącom studentów. Każdego roku młodzież przybyła do kampusu potrzebuje kilku podstawowych gadżetów reklamowych Opole by rozpocząć i w sposób bezstresowy kontynuować naukę. Uniwersytet Opolski z sukcesem korzysta z tych najlepszych narzędzie marketingowych wyposażając swoich uczniów w pomoce dydaktyczne z własną grafiką lub logo Uczelni. Oprócz pomocy jest to też odzież reklamowa sygnowała herbem Uniwersytetu. Każdy student bez wyjątku założy ciepłą, komfortową i spersonalizowaną bluzę z kapturem, do tego świetne trampki bądź klapki reklamowe oraz czapeczka z daszkiem również z logo Uczelni. Oprócz tego Uczelnia może pochwalić się rewelacyjnymi torbami na laptopa na dokumenty, notatki i podręczniki. Każda torba jest oczywiście spersonalizowana. Torby na laptopa ze swoją kolorystyką wyśmienicie dopasowały się do barw Uczelni. Z punktu widzenia zarówno studentów jak i samego Uniwersytetu ma to istotna znaczenie marketingowe. Z daleka można odróżnić studenta tej właśnie szkoły od innych co jest najlepszą kampanią reklamową. Oczywiście zaraz po doskonałej renomie jaką cieszy się Uczelnia.

  Personalizacja gadżetów reklamowych w Opolu.

  Kluczową kwestią w przypadku każdych gadżetów reklamowych Opole, Warszawa czy Radom jest nadruk grafiki na powierzchni produktów promocyjnych. To one budują więź z dana firmą, szkołą, przychodnią czy nawet przedszkolem. Dlatego też my proponując gadżety reklamowe proponujemy oznakowanie przedmiotów piękną grafiką, która od razu przywołuje na myśl konkretną organizacje. A współczesne metody znakowania, z których korzystamy pozwalają na nadruk najmniejszych szczegółów z zachowaniem nasycenia kolorów, nawet kilku na raz. Tak przygotowanie gadżety reklamowe Opole z sukcesem wykorzystuje budując potęgę swego miasta w regionie.

  Opole - tu też działamy. Dostarczamy gadżety z logo do Opola w 24h

  Czy mogę zamówić u Państwa fartuchy z logo dla mojej restauracji w Opolu?

  Oczywiście. Z przyjemnością je dla Ciebie wykonamy. Mamy w naszej ofercie eleganckie czarne i piękne białe fartuchy ale jeśli potrzebujesz w innym kolorze – daj nam tylko znać. Zgodnie z Twoją sugestią naniesiemy na nie nadruk grafiki , którą nam wyślesz. Zapraszamy do kontaktu

  Czy dostarczycie mi Państwa ołówki do firmy w Opolu?

  Nasze gadżety reklamowe dostarczamy na terenie całego kraju, tak więc nie ma żadnego problemu abyśmy dostarczyli Ci wybrany model ołówków do Opola. Jeśli tylko produkt jest w naszym magazynie i zamówisz do go godziny 12:00 będziesz go miał u siebie już następnego dnia. Pamiętaj jednak, ze gdybyś potrzebował nadruk logo czy napis na ołówkach dostawa będzie nieco później. Ma to związek z czasem znakowania gadżetów.

  Czy dostawa gadżetów reklamowych do Opola jest w cenie gadżetów?

  Tak, jeśli Twoje zamówienie będzie opiewało na kwotę wyższą niż 5000 pln netto. Jeśli będzie to mniej to po konkurencyjnych, specjalnie przez nas wynegocjowanych stawkach otrzymasz swoje zamówienie praktycznie z dnia na dzień od momentu wysyłki z naszego magazynu. Pracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce, które gwarantują bezpieczeństwo Twojego zamówienia i brak opóźnień w dostawach.