Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Piasek pustyni

Jutowy worek żeglarski Goa

21.97 26.79 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+3
Szary
Zielony
Żółty

Worek marynarski Idaho

10.90 31.28 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Piasek pustyni
+1
Zielony

Bawełniany worek marynarski Missouri

7.22 9.95 
Niebieski

Worek marynarski Chester

49.41 60.26 
Szary

Worek marynarski Dipp

19.11 31.26 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy

Worek marynarski Montana

9.81 12.21 

Worki żeglarskie z logo firmy

Sporty wodne w tym żeglarstwo od dobrych kilku lat wdarły się do letnich polskich aktywności. Coraz częściej wyjeżdżamy na wakacje i wolne weekendy nad wodę, nad jeziora czy morze, ciesząc się piękną pogodą, beztroską i zabawą i aktywnie spędzonym czasem z najbliższymi. Łapiąc chwilę oddechu od codziennych obowiązków dajemy się porwać spotkaniom towarzyskim przy grillu lub wypożyczamy kajaki lub łodzie by poznać nowe żeglarskie szlaki wodne. Do każdego wyjazdu musimy się odpowiednio przygotować i zabrać wszystkie potrzebne akcesoria. W przypadku wyjazdów związanych z turystyką wodną niezwykle przydatne są worki żeglarskie – pakowne, praktyczne i solidnie wykonane.

Ahoj przygodo z workiem żeglarskim na ramieniu!

Worki żeglarskie charakteryzują się przede wszystkim trwałym i solidnym wykonaniem. Mają przetrwać niejeden sztorm zabezpieczając przy tym wszystkie rzeczy, które się w nich znajdują. Ich gruby, sztywny materiał pozwala przechować w nim cenne rzeczy bez uszczerbku dla ich wyglądu i jakości. Wodoodporna tkanina zabezpieczy sprzęt, ubrania, obuwie przed zamoczeniem. Wyposażone w różnego rodzaju schowki, kiszenie, zapinane na suwaki, rzepy czy zatrzaski worki żeglarskie będą Twoim ulubionym gadżetem i towarzyszem wypraw morskich. Wykonane z juty, bawełny i poliestru, dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach przykują uwagę amatorów żeglarstwa. Poręczne i lekkie worki żeglarskie, wiązane z regulowanym paskiem będą stanowić unikalny gadżet, który idealnie nadaje się do oznakowania. Naniesienie na jego sporej powierzchni logo Twojej marki będzie punktem zwrotnym jak zwrot na boi w regatach w procesie komunikowania  Twojej firmy.

Buduj swoją markę sportową z funkcjonalnymi workami żeglarskimi

Prowadząc firmę związaną ze sportem, niekoniecznie nawet z żeglarstwem możesz z powodzeniem wykorzystać worki żeglarskie do promocji swojego brandu. Tak spersonalizowane worki mogą stać się modnym dodatkiem dla wszystkich korzystających z basenu, siłowni czy fitnessu. Piękny design i kolorystyka worków żeglarskich – czerń , granat, biel, czerwień, a nawet beż będą z pewnością współgrały z grafiką Twojego logo. Worki żeglarskie mogą być wymarzonym upominkiem dla Twoich VIP-owskich klientów, nagrodą w programie lojalnościowym, ale produktem sprzedażowym wraz z innymi sportowymi gadżetami w sklepie Twojego klubu sportowego. Worki żeglarskie z nadrukowanym logo wraz z dodatkowym oznakowanym bidonem czy ręcznikiem, a nawet czapeczką z daszkiem będą stanowić unikalny zestaw gadżetów reklamowych, które możesz wykorzystać w akcjach marketingowych swojej marki.

Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 22 ocen