Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Biały

Opaska na nadgarstek Link

1.94 2.36 
Czarny
Czerwony
Zielony

Bransoletka LED Tico

4.33 7.50 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+3
Różowy
Zielony
Żółty

Bransoletka Taggy z zamkiem bezpieczeństwa

0.84 1.02 

Opaski reklamowe na każdą okazję, dla każdej branży

Jeśli zastanawiasz się nad niebanalnym i zarazem ekonomicznymi gadżetami reklamowymi, które mają w szybki i efektywny sposób przekazać Twój slogan, ideę, logo szerszemu gronu odbiorców to wymarzonymi do tego produktami obok innych gadżetów biurowych będą popularne opaski reklamowe To nienachalna forma i prosty sposób na szybką akcję promocyjną Twojej firmy i marki. Jego rolę można docenić na wszelkiego rodzaju masowych zwłaszcza na plenerowych eventach, jak koncerty czy pikniki. Opaski reklamowe takie, jak opaska LED Tico sprawdzi się doskonale jako gadżet w branży hotelowej czy w branży fitness. W każdym z tych miejsc, gdzie w szybki sposób trzeba oznakować i potwierdzić na przykład przynależność czy uczestnictwo w danej imprezie wskazanej osobie lub konkretnej grupy użytkowników. Opaska w wersji papierowej, materiałowej, silikonowej czy gumowej. Jedno lub wielokolorowa, z nadrukiem lub bez. Wszystko zależy od Twojej inwencji i budżetu a także od celu, w jakim chcesz ja wykorzystać. Niektóre modele dodatkowo posiadają specjalny chip, który sprawia, ze z prostego gadżetu staje się funkcjonalnym kluczem do pokoju, szafki, czy innych drzwi wejściowych.

Opaska reklamowa silikonowa – moda czy gadżet?

Różnorodność i wielobarwność opasek pozwala dopasować je do profilu działalności. Dzięki czemu znajdują one wiele zastosowań w sferze biznesowej różnych branż, w tym również Twojej. Ale opaski stały się jakiś czasem temu popularnym elementem stylu i czasową modą. Jej użycie i założenie na nadgarstek w prosty sposób wyraża akceptację i poparcie dla pewnych działań lub idei. Opaski reklamowe z nadrukowanym logo czy motto organizacji często wykorzystywane są przez różne fundacje w celu wręczenia ich w formie prezentu darczyńcom szerząc publicznie daną inicjatywę otoczeniu. Ci z przyjemnością noszą je pokazując, którą idea jest bliska ich sercu, tym samym zachęcając do podobnych odruchów i gestów poparcia swoich znajomych. To też sposób by pokazać „konkurencji”, że z ich działaniami się nie zgadzamy. Opaski mogą zatem być swego rodzaju manifestem. Dlatego z powodzeniem wykorzystywane są podczas kompanii wyborczych. My osobiście zachęcamy do używania ich przez szkoły i uczelnie. Nie dość, że produkt może być narzędziem marketingowym, to jest również ozdobą i jednocześnie „wejściówką” do budynku. Model opaski Taggy z zamkiem bezpieczeństwa dostępny w naszej ofercie w wielu kolorach, które można dopasować do barw Twojej marki, nada się idealnie do tego typu działań. Najważniejsze jednak wciąż pozostaje jego oznakowanie.

Spersonalizowane opaski reklamowe

Oznakowane logo lub nazwą gadżety reklamowe, w tym również opaski reklamowe z powodzeniem wspierają aktywności marketingowe wielu firm, na wielu eventach branżowych. Najchętniej znakowane są opaski papierowe Link, które są mimo wszystko niezwykle trwałe i tanie i dlatego chętnie wybierane przez firmy. Wręczane masowo wzmacniają Twój wizerunek i budują świadomość istnienia Twojej marki, co z pewnością przy niskim nakładzie finansowym przekuje się w zwiększone zyski. Tego jesteśmy pewni. Pora abyś i Ty się o tym przekonał.

Czy opaska jest dobrym gadżetem wręczanym jako identyfikator na konferencji?

Jest na pewno dobrym dodatkiem aby rozróżnić uczestników wydarzenia od innych uczestników sąsiadującej imprezy. Naszym zdaniem oprócz opasek zamów również w tym samym kolorze smycz oraz identyfikator. Taki zestaw będzie z przyjemnością noszony przez zaproszonych gości konferencji oraz przez prelegentów.

W jakich kolorach występują opaski reklamowe?

Przykładowo model Taggy występuje aż w ośmiu kolorach: klasycznym białym i eleganckim czarnym ale także w kolorach tęczy: żółtym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Jeśli interesuje Cię inny kolor nie ma sprawy – zdobędziemy go dla Ciebie.

Jaką metodą znakuje się najczęściej opaski?

Wszystko zależy od materiału z których są wykonane. Najczęściej w przypadku gumy lub silikonu jest to tampodruk, nadruk UV lub nadruk klasyczny. Taki nadruk jest trwały, nie ulega uszkodzeniu pod wpływem tarcia, kontaktu z wodą czy rozciągania. Oczywiście inaczej zachowuje się opaska wykonana z papieru. Choć mimo wszystko jest wyjątkowo trwała i ciężko ją rozerwać.

Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 23 ocen