Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Zielony

BamStraw – słomka / zestaw słomek

0.85 1.04 
Beżowy
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
+1
Zielony

Blok z karteczkami

2.27 6.95 
naturalny

BooSip – słomka / zestaw słomek bambusowych

4.43 5.40 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Długopis bambusowy Chavez

0.92 1.12 
Niebieski
Szary
Zielony

Długopis bambusowy Evora

1.21 1.48 
Beżowy
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+1
Zielony

Długopis Eco-written

0.62 0.75 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Długopis Enviro

0.64 0.78 
Beżowy
Niebieski
Zielony

Długopis Envirostyle

0.81 0.99 
Brazowy

Długopis Vizela w bambusowym etui

18.78 22.90 
Beżowy

Drewniana skarbonka Housy

8.12 9.90 
Beżowy

Drewniane klocki Animal World

10.58 12.90 
Czarny
Zielony

Dwuściankowy Kubek Eco Wheaty 350ml

13.08 15.95 
transparentny

GlasSip – słomka/zestaw słomek

3.98 4.85 
srebrny

Kalux – słomka / zestaw słomek

3.56 4.34 
Beżowy

Korkowa torba na zakupy Almada

11.40 13.90 
Beżowy

Kosmetyczka jutowa Natural Tripper

5.66 6.90 
Bordowy
Brazowy
Granatowy
srebrny

Krótki ołówek

0.15 0.18 
Biały
Jasnozielony
Niebieski

Kubek bambusowy Manila 350 ml

6.52 7.95 
Czerwony
Niebieski
Zielony

Notatnik 145×210/80k kratka Lisboa

6.48 7.90 
Czerwony
Niebieski
Zielony

Notatnik 90×140/80k kratka Lisboa Mini

3.53 4.30 
Szary

Notes 87×97/50k linia Farfalla

2.01 2.45 
Zielony

Notes 87×97/50k linia Funny Cow

2.01 2.45 
Biały
Ciemnozielony
Czarny
Czerwony
Ecru
+4
Granatowy
Niebieski
srebrny
Zielony

Ołówek drewniany

0.20 0.85 
Beżowy

Ołówek z linijką – zestaw Simple

1.60 1.95 

Ekologiczne gadżety dla naszej planety!

Ostatnie lata przyniosły znaczący wzrost naszej świadomości ekologicznej. Każdego dnia w mniejszym lub większym stopniu staramy się dbać o środowisko, z coraz większą trwogą słuchając w mediach o ginących gatunkach zwierząt, pożarach lasów, braku dostępu do wody, ociepleniu klimatu. To my jako populacja staliśmy się największym zagrożeniem dla samych siebie. Czy mamy szansę temu zapobiec? Zahamować postępującą katastrofę ekologiczną? Czy jako jednostki mamy na to wpływ? Mamy. Zacznijmy od siebie.

Bądź eko z kubkami ekologicznymi z nadrukiem

Różnorodność kubków ekologicznych z nadrukiem sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie ich w swoich akcjach promocyjnych. Takie gadżety reklamowe mogą z powodzeniem budować wizerunek firmy przyjaznej środowisku a jednocześnie wzmacniać eko świadomość jej klientów. Wykorzystanie do produkcji kubków ekologicznych z nadrukiem materiałów jak pszenica, drewno czy materiały pochodzące z recyklingu pozwalają na gustowne oznakowanie gadżetów logo Twojej firmy wraz z nazwą. Beż, czerń i biały to podstawowe kolory kubków ekologicznych kojarzących się z naturalnymi kolorami. Jednak jeśli zamarzysz by Twój unikalny kubek był w kolorze adekwatnym do barw Twojej firmy, nie ma problemu – zrobimy go dla Ciebie.

Czytaj dalej

Kubki ekologiczne z nadrukiem

Zwiedzając świat podziwiamy jego piękno. Zachwycamy się zapierającymi dech w piersiach widokami, jedziemy na fascynujące bezkrwawe safari, nurkujemy z delfinami. Chłoniemy to co daje nam natura. Chcemy zatrzymać te emocje z nią związane na długo. Ale na ile bez wyrzutów sumienia ingerujemy w środowisko naturalne? Na ile zawłaszczamy go zabierając zwierzętom? Na ile to co robimy jest ekologiczne? Na ile sami we własnym domu ochraniamy planetę na której żyjemy? Często zapominamy, że wystarczą małe zmiany, drobne innowacje, które prowadzimy do naszej codzienności aby chronić nasz wspólny dom. W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o ograniczeniu użycia plastiku. Ilość reklamówek, rurek do picia, plastikowych naczyń i kubków przekroczyła dopuszczalne granice. Dlatego postanowiono z tym walczyć. Jednym z takich sposobów i narzędzi to zastąpienie plastikowych produktów ich ekologicznymi odpowiednikami jak na przykład kubki ekologiczne z nadrukiem, wykonane z biodegradowalnych komponentów lub materiałów pochodzących z recyklingu.

Wykorzystaj kubki ekologiczne z nadrukiem do promocji swojej marki.

Kubki ekologiczne z nadrukiem z pewnością będą miłym upominkiem, które wzmocnią Twoją pozycję i poszanowanie Twojej marki w oczach Twoich kontrahentów. Dodatkowe można również oznakować logo indywidualne pudełko, w które zapakowane są kubki ekologiczne. To tylko potwierdzi Twoją atencję do szczegółów. Decydując się na ekologiczną wersję kubków będziesz przykuwać uwagę niebanalnym gadżetem, który Twój klient bez wątpienia wykorzysta w domu, jak i w pracy. A subtelne logo na kubkach ekologicznych utrwali mu się w pamięci na dłużej. A takich rozwiązaniach powinni z pewnością pomyśleć właścicieli kawiarni, cukierni czy agroturystyki nastawionej na usługi ekologiczne. Wręczając kubki ekologiczne z własną grafiką swoim najwierniejszym Gościom zaproszą tym sposobem ich na kolejny pobyt czy wizytę.

Jakie gadżety ekologiczne zamawiają firmy by się promować?

Największą popularnością wśród firm cieszą się gadżety ekologiczne związane z biurem. Począwszy od klasycznych drewnianych ołówków, poprzez długopisy wykonane z papieru, drewna czy korka, notesy ekologiczne, ładowarki ekologiczne czy butelki pochodzące z recyklingu lub z biodegradowalnych materiałów a skończywszy na pendrive’ach przyjaznych środowisku. Wszystkie nie dość, że nie zanieczyszczają naszej planety to jeszcze są niezwykle praktyczne i funkcjonalne a do tego mają piękny i unikalny design. To sprawia, że firmy sięgają właśnie po takie ekologiczne rozwiązania oznaczając je swoim logo, szczycąc się z bycia trendy a jednocześnie budując świadomość ekologiczną.

Które gadżety z naszej oferty są najbardziej ekologiczne?

Jeśli mielibyśmy wskazać TOP 5 gadżetów ekologicznych z naszej oferty to z pewnością był by to długopis z papieru, który nie zaśmiecają naszej planety, notes „zero waste” przydatny w każdym domu i biurze, super eko pszenny kubek w wersji z łyżeczką lub bez, składana torba bawełniane z nadrukiem logo firmy oraz coraz popularniejsze gadżety takie jak słomka do picia wielkokrotnego użytku w formie breloczka, które zawsze można mieć pod ręką. Oferta produktów ekologicznych stale się poszerza. Stosowane są nowe techniki, ciekawe rozwiązania i materiały, z których powstają gadżety ekologiczne, które z czasem mogą wyprzeć z rynku ich nieekologiczne odpowiedniki.

Czy gadżety ekologiczne są droższe niż pozostałe?

Absolutnie nie. Cena gadżetów ekologicznych w przypadku wielu produktów może być nawet niższa niż standardowych. Wszystkim nam, również producentom gadżetów ekologicznych, zależy na ochronie środowiska i planety, na której wszyscy żyjemy. Zarówno oni, jak i my namawiamy firmy na inwestycję w ekologiczne produkty, które będą wykorzystywać przy okazji swoich działań promocyjnych. Logo marki umieszczone na gadżecie ekologicznym wzmacnia przekaz oraz podnosi wartość produkty.