Wyświetlanie 1–24 z 35 wyników

Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
+1
Zielony

Alexon – parasol

31.44 38.34 
Czarny
Niebieski
Zielony

Automatyczny parasol Gisele 21”

29.78 36.32 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Szary
Zielony

Automatyczny parasol składany 21,5″ Alex

13.63 32.87 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Różowy
+1
Zielony

Automatyczny parasol składany Wali 21″

10.90 33.90 
Czarny

Avignon – parasolka

25.51 31.11 
Ciemnoniebieski
Czarny
Czerwony
Niebieski

Brosian – parasol RPET

21.81 26.60 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Brosmon – parasol

30.99 37.79 
Bordowy
Czarny
Niebieski

Elmer – parasol

30.05 36.65 
Szary

Fisherman – zestaw

7.08 8.63 
Biały

Flumber – pokrowiec na parasol

6.42 7.83 
Biały

Flumber RPET – personalizowany pokrowiec na składaną parasolkę

7.38 9.00 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony

Mint – parasol

10.23 12.48 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Nubila – parasol

23.85 29.09 
Czarny

Orage – parasol

28.40 34.64 
Czarny

Palais – parasol

27.18 33.15 
Czarny

Parasol Luminous 27” z automatycznym otwieraniem/zamykaniem i podświetleniem LED

82.04 100.05 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
+1
Zielony

Parasol składany Ida 21,5″

7.06 15.54 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Zielony
Żółty

Parasol składany Oho 20″

11.22 13.68 
Biały
Czarny
Niebieski
Szary

Parasol składany Trav 21,5″

38.27 64.10 
Niebieski

Resob – Mini parasol automatyczny

8.29 10.11 
Czarny

Składany automatyczny parasol Argon o średnicy 30″

47.03 57.35 
Czarny

Składany automatyczny parasol Blue-skies o średnicy 21″

36.53 44.55 
Czarny
Niebieski

Składany automatyczny parasol dwustronny Callao 23″

32.00 39.03 
Czarny

Składany automatyczny parasol Scottsdale 21″

41.72 50.88 

Parasole składane czyli reklamowa „Deszczowa Piosenka”

Nie wiemy dlaczego ale przynajmniej nam pierwszą rzeczą jaka przychodzi do głowy słysząc o parasolach jest kultowy film „Deszczowa piosenka”. Być może wynika to z faktu, że chcemy odczarować złe skojarzenia związane z nimi a co za tym idzie z deszczem. Zastępując je miłymi i pozytywnymi emocjami związanymi z tym filmem. Bo kto z nas nie chciałby beztrosko zatańczyć w ciepłych kroplach deszczu trzymając w ręku piękny parasol? Daj się ponieść emocjom i odczarujmy wspólnie ten deszcz, najlepiej zamawiając parasole reklamowe, w tym parasole składane dla Twoich ulubionych klientów i wręcz je z liścikiem, na którym oprócz logo Twojej marki napiszesz „I am singing in the rain…” wywołując uśmiech na ich twarzach.

Czytaj dalej

Piękne parasole składane jako marketingowy talizman na deszcz

Skoro już wraz z nami zatańczyłeś w deszczu to pora na wybór oryginalnych, eleganckich i poręcznych parasoli składanych. Te wyjątkowe produkty powinny znaleźć się w damskich torebkach, męskich aktówkach, dziecięcych plecakach lub po prostu w samochodzie aby żaden z Twoich klientów nie został zaskoczony nagłą zmianą aury. Tak przygotowani na ewentualny deszcz bez wątpienia będą Ci wdzięczni za sprezentowanie im tak przydatnego i funkcjonalnego prezentu. Piękna kolorystyka materiałów wykorzystanych w parasolu Stark Mini, solidne drewniane, aluminiowe czy plastikowe uchwyty lub wiatroodporna funkcja jak w przypadku parasola Kaia oraz z ułatwiającą na przykład wychodzenie z samochodu opcją otwierania na lewą stronę parasola Callao stanowią o wyjątkowości produktów, które na potrzeby planowanych kampanii marketingowych mogą zostać oznakowane subtelnym logo i stać się unikalnymi gadżetami reklamowymi. Eleganckie parasole składane z naniesionym na powierzchni lub na uchwycie logo z wykorzystaniem metody sitodruku, sublimacji lub termotransferu będą wspierały Twoje akcje promocyjne. Co więcej klient bez wątpienia użyje taki spersonalizowanych parasoli składanych niejednokrotnie a to wpłynie na aktywny przekaz Twojej reklamy i zwiększenie świadomości istnienia Twojego brand’u.

Parasole składane odpowiedzialne za sukces marketingowy Twojej firmy

Gustowne oznakowanie naniesione na parasole składane mogą uaktywnić i ożywić marketingowo Twoją działalność oraz podjęte działania promocyjne Twojej firmy. Dodając logo na gadżety reklamowe takie jak prezentowane różnokolorowe parasole składane oraz wręczając je wraz z oryginalnym kalendarzem, torbą czy portfelem z logo zaufanym i rzetelnym kontrahentom sprawisz, że poczują się oni wyjątkowo. Takie drobne gesty budują relacje biznesowe, na których z pewnością Ci zależy. Sporą powierzchnię reklamową parasoli można również wykorzystać przy okazji masowych imprez plenerowych. Wówczas logo powinno być „krzykliwe” aby rzucać się w oczy z daleka. Parasole składane Między innymi wręczone na imprezach branżowych czy bezpośrednich spotkaniach z partnerami biznesowymi z pewnością zwiększą Twoje obroty, wpłyną na sprzedaż i podpisanie lukratywnych kontraktów. Słowem na Twój sukces.

W jakich kolorach dostępne są parasole składane?

Parasole składane są przede wszystkim dostępne w praktycznym acz eleganckich i ponadczasowym kolorze czarnym, co nie oznacza, że nie przygotowaliśmy oferty parasoli we wszystkim możliwych podstawowych kolorach: białym, czerwonym, żółtym, zielonym czy niebieskim. Dodatkowo niektóre modele występują również w kolorze różowym i pomarańczowym. Kilka parasoli z naszej oferty jest również dostępna z wewnętrznym motywem kosmosu, błękitnego nieba z chmurami czy lasu deszczowego.

Czy wszystkie parasole składane zawierają pokrowiec?

99% naszych parasoli składanych posiada pokrowiec. Ale są też takie, które mają nowoczesny i praktyczny pasek zabezpieczający, do których nie ma już dodatkowych etui. Pokrowce lub etui dopasowane są kolorystycznie do parasola. Zarówno parasol jak i jego opakowanie może zostać spersonalizowane na Twoje potrzeby i Twoich działań marketingowych z zastosowaniem nowoczesnych metod oznakowania.

Czy logotyp może zostać nadrukowany tylko na uchwyt?

Tak. Oczywiście. Nadruk dowolnej grafiki lub nazwy Twojej marki może zostać umieszczony tylko na uchwycie, jeśli takie jest Twoje życzenie. Będzie to subtelne i eleganckie rozwiązanie, które docenią Twoi klienci ceniący klasyczny styl i minimalizm. Rekomendujemy w tym przypadku drewniane uchwyty oraz użycie popularnej i idealnej do oznakowania drewnianych powierzchni metody graweru.