Logo gr
100 255,60 
100 255,60 

Warunki dostawy

Dbamy o zamówienia naszych Klientów

Warunki dostawy i czas realizacji zamówienia

Warunki dostawy

Twoje zamówienie, dokładnie sprawdzone przez nas, starannie pakujemy i zabezpieczamy przez uszkodzeniem gadżetów reklamowych w transporcie. Gotową paczkę lub paletę wysyłamy do Ciebie bez zbędnej zwłoki. Jeśli Twoje jednorazowe zamówienie przekroczy kwotę 5000 zł netto dostarczymy Ci je GRATIS! Jeśli nie, koszt transportu będzie uzależniony od wagi i wymiarów – długości, wysokości i szerokości przesyłki. Pamiętaj, że nie realizujemy zamówień za pobraniem.

Korzystamy z usług rzetelnych i solidnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy od lat. DPD, UPS, INPOST, FEDEX, TNT do tej pory nie zawiedli naszego zaufania. Traktują Twoje gadżety reklamowe a taką samą troską jak my. Pamiętaj jednak aby przed odbiorem przesyłkę dokładnie sprawdzić.

W przypadku jakichkolwiek szkód powstałych w transporcie należy spisać w obecności dostarczającego kuriera szczegółowy protokół, który będzie podstawą do złożenia reklamacji.

24h to czas realizacji zamówienia gadżetów reklamowych bez nadruku od momentu złożenia zamówienia i potwierdzenia przez nas dostępności gadżetów reklamowych w naszym magazynie. Jeśli złożysz zamówienie do godz. 11:00 w dniu roboczym wyślemy je do Ciebie tego samego dnia.

2-7 dni roboczych to czas realizacji zamówienia gadżetów reklamowych z nadrukiem od chwili zaakceptowania projektu i dopięcia wszelkich formalności do momentu wysłania przesyłki do Ciebie. Termin realizacji uzależniony jest od dostępności gadżetów reklamowych w naszym magazynie, wybranej metody znakowania oraz ilości zamówionych produktów. W przypadku większych zamówień czas realizacji może się wydłużyć.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie sposobu pakowania, czasu realizacji i transportu – zadzwoń! Chętnie na nie odpowiemy.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupy

Kwota: 255,60 

Kup bez nadrukuWyceń z Logo