Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe Bydgoszcz

Dane kontaktowe

Grupa Gadżety.pl

GadżetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa

Oddział Bydgoszcz

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji
  Kontakt z zespołem gadżety reklamowe
  Gwarantujemy pełną satysfakcję i indywidualne podejście do każdego klienta!

  Firma z Bydgoszczy? Odezwij się i chętnie pomożemy dobrać gadżet reklamowy do profilu działalności.

  To kupują Klienci z Bydgoszczy

  Gadżety reklamowe Bydgoszcz wykorzystuje wspierając swoje Centrum Kongresowe

  Ze względu na swoją świetną lokalizację czyli praktycznie środek Polski Bydgoszcz zajęła istotne miejsce na mapie największych wydarzeń biznesowych w kraju. W Bydgoszczy odbywa się rocznie około 14 imprez targowych i wystawienniczych. Największe to: Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan” (400 wystawców z Polski i Europy) organizowane przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”. Na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w 2012 r. powstało Centrum Targowo-Wystawiennicze, dla którego w 2015 wzniesiono nową halę wystawienniczą w Myślęcinku. To tu każdego dnia kilka tysięcy osób przyjeżdża chcąc skorzystać z organizowanych tu konferencji w jednym z największych w Polsce sal konferencyjnych i kongresowych znajdujących się w Centrum Kongresowym, które z kolei zajmuje jeden z kręgów budynku Opera Nova – charakterystycznego gmachu o kształcie trójlistnej koniczyny. Według Katalogu Usług Konferencyjnych, wydawanego przez Meetings Management bydgoskie centrum znalazło się w czołówce największych tego typu obiektów w kraju a Bydgoszcz zostało jako miasto okrzyknięte mianem dużego ośrodka gospodarczego, miejscem szkoleń oraz turystyki biznesowej. To zaszczytny tytuł, który wymaga pewnych działań marketingowych. Między innymi promocji zarówno samego miasta, jak i wspomnianego Centrum Kongresowego. Najlepszym ku temu narzędziem, który wesprze te działania są gadżety reklamowe Bydgoszcz. Ciekawe, nowoczesne, atrakcyjne i co najważniejsze funkcjonalne produkty z logo lokalnych firm lub herbu miasta. Ich znaczenie i potencjał dostrzegły inne miasta jak chociażby Chorzów czy Toruń ale o tym za moment. Do najważniejszych gadżetów reklamowych Bydgoszcz należą te związane z organizowanymi tu konferencjami. To wielkie wydarzenia więc potrzebują wielkich (nie rozmiarem) i istotnych produktów by podkreślić renomę i rangę wydarzenia oraz odpowiednie przygotowanie i znajomość rynku organizatora. Zacznijmy zatem od podstaw. Do najważniejszych gadżetów reklamowych Bydgoszcz należą zatem torby konferencyjne, w których uczestnicy będą mogli schować otrzymane materiały. Ponadto bezwzględnym must have są smycze reklamowe i identyfikatory, które później wierzcie nam – uczestnik będzie używał przez wiele lat. Czymś bez czego konferencja nie ma racji bytu są notatniki – na ogół notatniki A4 i długopis reklamowy z nadrukiem logo wydarzenia. Całość dopełnia coś co zyskała w ostatnich latach na znaczeniu czyli pendrive lub powerbank reklamowy również z logo. Taki set jest najbardziej pożądanym zestawem przez organizatora. Wszystko jednak zależy od jego inwencji oraz budżetu.

  Gadżety reklamowe Bydgoszcz – na to stawiają lokalne firmy

  Do największych bydgoskich firm, które każdego dnia korzystają z innowacyjnych i wyjątkowych gadżetów reklamowych Bydgoszcz są: Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz, Atos IT Services, Poczta Polska, iQor Global Services, PKP Cargo, Enea, MZK Bydgoszcz, Stomil Bydgoszcz, Alcatel-Lucent, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2, Bank Pocztowy, Tyco Electronics i wiele innych. Ale nie tylko one dostrzegły potencjał narzędzi reklamowych jakimi są gadżety reklamowe Bydgoszcz. Dużymi odbiorcami naszych produktów są również podmioty sfery społecznej takie jak bydgoskie szpitale, szkoły, uczelnie oraz urzędy. Wszystkie te organizacje korzystają z dostępnych gadżetów reklamowych Bydgoszcz osiągając wraz z ich pomocą wysokie miejsca w rankingach 500 Polityki, Teraz Polska, Dobre bo Polskie czy Medal Europejski oraz Gazele Biznesu czy Złota Setka.  Wiele lokalnych działalności otrzymało tytuł Firmy Fair Play a w 2015 roku ponad 120 firm z regionu zostało wyróżnionych jako Diamenty Forbesa, z czego jedna trzecia to firmy z Bydgoszczy.  Podobne wyniki uzyskuje Toruń wraz ze swoimi produktami z grupy gadżety reklamowe Toruń wspinając się dzięki nim na szczyty biznesowych rankingów. Ale o jakim produktach wspominamy? Oczywiście o spersonalizowanych. To jest kluczowe z punktu widzenia budowania świadomości istnienia marki. Gadżet reklamowy bez nadruku jest tylko produktem. Jednym  tysiąca na rynku, który bez właściwego oznakowania zginie pośród innych, które oferuje konkurencją a i oni też nie próżnują zamawiają swoje gadżety reklamowe Bydgoszcz z nadrukiem. Wśród cieszących się popularnością są przede wszystkim wizytowniki zwłaszcza ich ekologiczne wersje. Dodatkowo powodzeniem cieszą się maty nabiurkowe i notatniki reklamowe. Firmy uwielbiają w ostatnich latach zamawiać słodkie gadżety – hitem są krówki w opakowaniu z logo firmy. Ale wiadomo lokalna firma Jutrzenka promuje własne produkty więc tu kładzie nacisk na własne słodycze ale również oznakowane. Podobnie jak na produkty motoryzacyjne kładzie nacisk działająca w Bydgoszczy firma Oponeo.pl

  Oznakowanie gadżetów reklamowych Bydgoszcz

  Przykładem Chorzowa, który nanosi nadruk na wielu swoich pamiątkach i produktach gadżety reklamowe Chorzów logo klubu piłkarskiego, tutejsza firma oponiarska korzysta z oznakowanych gadżetów reklamowych Bydgoszcz wykorzystując produkty motoryzacyjne. Breloczki z miarką, miarka do pomiaru bieżnika, zestawy narzędzi, zasłonki samochodowe, komplety odblaskowe, nawet apteczka samochodowa, karta parkingowa, uchwyty do telefonów. Artykułów motoryzacyjnych jest ogromna ilość. Każdym z nich zdobędziesz nowych klientów lub utrzymasz dotychczasowych. Obdarowując takimi produktami jak gadżety reklamowe Bydgoszcz zyskasz w oczach swoich partnerów biznesowych nawiązując długotrwałą relację. To cały urok gadżetów. Są fajne, przydatne i funkcjonalne a jeśli umieścić na nich swoje logo z wykorzystaniem nowoczesnych technik znakowania, których używamy my gadztyreklamowe.pl, tak jak zrobiło to Oponeo zyskasz nowe rynki zbytu i nowych odbiorców i z pewnością znajdziesz się w którymś ze wspomnianych rankingów.

  Bydgoszcz – tu też działamy. Dostarczamy gadżety z logo do Bydgoszczy w 24h

  Planuje konferencję w Bydgoszczy, jakie produkty powinnam wykorzystać dla uczestników aby ich zaskoczyć?

  Jest kilka evergreenów konferencyjnych – torby, smycze, długopisy ale jeśli zdecydujesz się na naprawdę coś innego a zarazem funkcjonalnego to będą to powerbanki reklamowe. To hit ostatnich lat. Bo wraz z częstotliwością używania naszych smartfonów, tabletów czy laptopów zapotrzebowania na energie wzrasta, szczególnie podczas konferencji. I wtedy z pomocą przychodzisz Ty i Twoje powerbanki z nadrukowanym logo wydarzenia.

  Czy mogę u Państwa zamówić ekologiczne gadżety reklamowe z herbem miasta Bydgoszcz?

  Oczywiście. Mamy w swojej ofercie świetne ekologiczne gadżety reklamowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, z biodegradowalnych komponentów, z bio pszenicy , korka i drewna. Są to długopisy, notatniki, pendrive’y, smycze, wizytowniki i wiele, wiele innych. Chcąc w pełni zachować ich ekologiczny charakter zachęcamy do znakowania ich z wykorzystaniem ekologicznych farb.

  Jak mogę gadżety reklamowe by promować firmę w Bydgoszczy?

  Najważniejsze to znać swoją grupę docelową oraz dopasować gadżety reklamowe do profilu swojej działalności. Gadżety reklamowe powinny po pierwsze kojarzyć się z Twoją marką ale też powinny być adekwatne do osób obdarowanych. Trudno o zadowolenie Pani kiedy dostanie komplet narzędzi albo Panów jak otrzymają gustowną różową kosmetyczkę. To w przypadku firm motoryzacyjnych czy kosmetycznych. Produkt zawsze musi budować pozytywną relację i relacje z Twoją marką. Chętnie podpowiemy jakie gadżety reklamowe dopasować do Twojej branży i najlepiej gdyby to były produkty uniwersalne i ponadczasowe.

  Kategorie

  Menu

  Zamknij
  Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!