Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe Gdynia

Dane kontaktowe

Grupa Gadżety.pl

GadżetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa
Oddział Gdynia

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji
  Kontakt z zespołem gadżety reklamowe
  Gwarantujemy pełną satysfakcję i indywidualne podejście do każdego klienta!

  Firma z Gdyni? Rumi, Redy czy Wejherowa ? Chętnie pomożemy dobrać gadżet reklamowy do profilu działalności

  To kupują Klienci z Gdyni

  Gadżet reklamowe Gdynia – miasto portowe, miasto festiwalowe, miasto przyszłości?

  Gdynia, tuż obok pozostałych miast trójmiasta i innych pięknych na Pomorzu, może pochwalić się nie tylko pięknymi, wielokilometrowymi, piaszczystymi plażami, które co roku przyciągają rzesze turystów ale również wieloma atrakcjami turystycznymi, dla których warto zatrzymać się tu na dłużej. Przede wszystkim warto wspomnieć o pięknym nadbrzeżu, na którym stoi zacumowany ORP „Błyskawica, Muzeum Marynarki Wojennej, Akwarium Morskiej, słynna Świętojańska z wieloma sklepami i butikami oraz skwer Kościuszki z licznymi restauracjami. Jednak prawdziwe życie social’owe i kulturalne toczy się w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej, gdzie rokrocznie odbywa się słynny Festiwal Filmów Fabularnych. Kinomaniacy przybywają tu nie tylko z całej Polski ale z całego świata, zwłaszcza z Europy gdyż festiwal należy do najstarszych tego typu imprez na starym kontynencie. Spacerując bulwarami nadmorskimi i gdyńskimi uliczkami trudno wyobrazić sobie, że jeszcze 100 lat temu była to mała nadmorska wieś rybacka a dziś mieszka tu prawie 250 tys. mieszkańców, co pozwala Gdyni uplasować się na dwunastym miejscu w Polsce i być najludniejszym miastem niewojewódzkim. Ponadto warto wspomnieć, że na terenie Gdyni znajduje się baza morska NATO, ogromny port pasażerski trójmiasta oraz drugi pod względem ilości przeładunków port w Polsce, który specjalizuje się w przeładunku kontenerów. Gdynia zaprasza kibiców piłki nożnej na mecze swoich własnych drużyn Arki Gdynia i Bałtyk Gdynia a dodatkowo do Centrum Nauki Experyment, które funkcjonuje tu od 2007 roku i popularyzuje nauki ścisłe poprzez zabawę za pomocą interaktywnych instalacji. Odwiedza go rocznie ponad 300 tys. odwiedzających. Najważniejszą jednak kwestią według nas jest fakt, że Gdynia jako pierwsze miasto w Polsce znalazło się na planszy Monopoly Świat! Ha!

  Kiedy i dlaczego wykorzystywać gadżety reklamowe w Gdyni?

  Oprócz atrakcji turystycznych Gdynia przyciąga też wielu inwestorów i firmy, dla których przygotowała ogromne powierzchnie biurowe między innymi w biurowcach Wiecha, 3T Office Park, Twin Office, Marina Office czy Xenon Business Park. Tam swoje siedziby mają takie firmy jak Portman Light Sp. z o.o., Grupa Nokaut, Hartwig Gdynia S.A., Hossa, Assecco Poland S.A., Vectra, Enamor Sp. z o.o. czy Biovico Sp. z o.o. Wszyscy oni korzystają każdego dnia z gadżetów reklamowych Gdynia, które dostarczamy im między innymi my. Gadżety reklamowe Gdynia potrzebuje by wybić się spośród takich miast, jak sąsiadujący Gdańsk czy Sopot, z którymi konkuruje od lat. Idealnym narzędziem są tu właśnie produkty promocyjne z oznakowaniem logo. Wszystkie nowoczesne kubki reklamowe, klasyczne długopisy, praktyczne notatniki, atrakcyjne smyczetu w Gdyni trzeba wykorzystać. Firmy używają ich by zaznaczyć swoja pozycję na rynku oraz by pozyskać nowe oraz by pozyskać nowych potencjalnych klientów. Każdego dnia gdy spotykają się z partnerami biznesowymi, kontrahentami czy odbiorcami mają możliwość wręczyć im poręczne gadżety reklamowe Gdynia. Podobna sytuacja ma miejsce podczas organizowanych w Gdyni lub okolicy targów, wystaw czy konferencji. To doskonały moment by wykorzystać potencjał gadżetów reklamowych Gdynia na swoim stoisku, podobnie jak wykorzystują go gliwickie firmy gadżety reklamowe Gliwice na wydarzeniach branżowych.

  Jakie gadżety reklamowe na pomorskie targi w Gdyni?

  Odpowiedź mogłaby wydawać się prosta. Wszystkich. Wszystkich  dostępnych w naszym sklepie gadżetów reklamowych Gdynia mogła by używać wystawiając się oraz swoje firmy lokalne na targach krajowych i międzynarodowych. Ale czy nie jest to najlepsza okazja by pokazać się od jak najlepszej strony czyli właśnie od strony morza? To w końcu nasze dobro narodowe i mamy się czym chwalić. Warto zatem pomyśleć chwilę, które z naszych produktów podkreślą z dumą swoje pochodzenie właśnie z Gdyni. A może warto wziąć pod uwagę uniwersalne i ponadczasowe gadżetowe evergreeny i nanieść na nie nadruk ciekawej, zabawnej morskiej grafiki a może po prostu herbu Gdyni? Możliwości jest wiele. Tak wiele jak gadżetów reklamowych Gdynia potrzebuje. Zastanawiając się przez moment, sugerujemy rozważyć dopasowanie gadżetów reklamowych Gdynia do specyfiki targów. Jeśli są to targi turystyczne to niekoniecznie sprawdzą się na nich gadżety biurowe bo turystyka kojarzy się z wakacjami, wolnym czasem, zabawą i sportem a nie koniecznie z kalkulatorem czy pendrive’em. Więc uznajmy, że to zasada numer jeden – tematyka targów. Następie warto pomyśleć o odpowiedniej kolorystyce, rozmiarze i grypie docelowej. Bo jeśli są to targi kosmetyczne skierowane głównie do Pań to gadżetami reklamowymi Gdynia nie powinny być miarki lub latarki samochodowe. Nie sugerujemy takiego rozwiązania… Jednak to, co sugerujemy najbardziej to oznakowanie gadżetów reklamowych. By nikt nie miał wątpliwości o jaką markę chodzi. Tą samą zasadą kieruje się Kraków planując swoje własne gadżety reklamowe Kraków do promocji miasta i swoich firm.

  Gadżety reklamowe Gdynia – festiwal filmowy!

  Festiwal to prestiżowe wydarzenie, na które zjeżdżają do Gdyni najwięksi fani kina z całego świata. Przez te kilka dni Gdynia jako miasto i jako organizator ma szansę pokazać się od jak najlepszej strony. W końcu to na nią będą skierowane oczy całego filmowego świata, do której przyjadą największe gwiazdy kina z Polski i nie tylko. Festiwal to nie tylko czas projekcji filmów, to również czas spotkań, prelekcji, dyskusji, prezentacji i reklamy. To przysłowiowe 5 minut, kiedy można wykorzystać chociażby gadżety reklamowe Gdynia z logo wydarzenia by móc zaistnieć szerzej poza granicami Europy. Warto wówczas postawić na eleganckie i klasyczne produkty. Świetnym rozwiązaniem będą z pewnością parasole automatyczne z logo festiwalu, do tego kubki reklamowe z nadrukiem, karafki ze szklankami na wodę, smycze z identyfikatorami czy akredytacjami. To też przydatne długopisy i notatniki z grafiką festiwalu. W naszym sklepie mamy również piękne szklane rzeźby, które mogłyby stanowić niezapomnianą pamiątkę dla fanów wydarzenia. Do tego atrakcyjne teczki na dokumenty, czapki z daszkiem czy koszulki dla wolontariuszy czy pracowników zatrudnionych na czas festiwalu. O tym wszystkim powinni zawczasu pomyśleć organizatorzy. My chętnie wesprzemy ich w tych działaniach przedstawiając unikalne rozwiązania gadżetów reklamowych Gdynia obok, których nikt nie przejdzie obojętnie.

  Gadżety reklamowe Gdynia – personalizować czy też nie?

  Aktualnie już mało kto nie decyduje się na nadruk logo na gadżetach reklamowych Gdynia, jeśli ma przynajmniej minimalną wiedzę na temat ich siły oddziaływania. Każdy najmniejszy produkt promocyjny musi mieć grafikę oznaczoną na swojej powierzchni by pełnił swoją rolę w działaniach marketingowych. Współczesne metody znakowania pozwalają nanieść nadruk na dowolną powierzchnię, zachowując walory, szczegóły i barwy logo bez uszczerbku dla funkcjonalności produktu. Taki produkt zostaje później z osobą obdarowaną na dłużej przez co dłużej działa siła reklamy. Można go wręczać w formie prezentu, jako upominek w podziękowaniu za udaną transakcję, jako zachętę do nawiązania współpracy. Można je również sprzedawać np. fanom klubu piłkarskiego. Gadżety reklamowe Gdynia to poniekąd wizytówka, którą można przekazać z rąk do rąk, budując w ten sposób relacje biznesowe. Często długotrwałe.

  Gdynia – tu też działamy. Dostarczamy gadżety z logo do Gdyni, Redy, Rumi, Wejherowa w 24h

  Czy dostarczacie Państwo firmowe kalendarze do firm w Gdyni?

  Do wielu firm w Gdyni dostarczamy gadżety reklamowe, które wspierają ich działania marketingowe. A to oznacza, że kalendarze reklamowe z przyjemnością dostarczymy również i do Twojej. Oczywiście najpierw wyślemy Ci nasze propozycje, projekty oznakowania i możliwe terminy dostaw. Klienci cenią to, że pracujemy w jasny i przejrzysty sposób, na wspólnie wypracowanych warunkach, spełniając życzenia naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do kontaktu z którymś z naszych biur a niezwłocznie dostarczymy Tobie najpiękniejsze kalendarze, które uprzyjemnią kolejny, nowy rok.

  Jak szybko dostarczacie gadżety do Gdyni?

  Gadżety reklamowe dostarczamy tak szybko jak to tylko możliwe. Wiemy – to mówią wszyscy – ale my od pierwszego kontaktu gwarantujemy dostarczenie produktów w terminie, który uzgodnimy po sprawdzeniu ilości danego gadżetu w magazynie, terminu nadruku na gadżetach logo i transportu do Twojej firmy. Średnio zajmuje to od 24h (bez oznakowania) do maksymalnie 7 dni roboczych z oznakowaniem. Jeśli zależy Ci na czasie, dzwoń już dziś. Nasi konsultanci czekają na Twój kontakt i od razu zaczynają działać. Twój cenny czas, jest też naszym czasem, z którego nas rozliczysz.

  Jak najszybciej zamówić 1000 kubków reklamowych do Gdyni?

  Bardzo nas cieszy tak duże zamówienie. Najpierw sprawdzimy dostępność w naszym magazynie. Jeśli mamy taką ilość, zaraz po otrzymaniu od Ciebie logo w pliku z rozszerzeniami .eps, .ai, lub .pdf., przystępujemy do pracy. Otrzymasz od nas wizualizację projektu GRATIS(!) Wskażemy Ci najlepszą metodę znakowania. Produkt otrzymasz nie później niż 7 dni roboczych od zamówienia.

  Kategorie

  Menu

  Zamknij
  Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!