Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+3
Szary
Zielony
Żółty

Parasol golfowy Karl 30” z drewnianą rączką

13.52 39.26 
Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Niebieski
+2
Szary
Zielony

Parasol golfowy Yfke 30″ z uchwytem EVA

7.62 39.26 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
+1
Zielony

Parasol golfowy Zeke 30”

11.14 41.13 
Biały
Czarny
Szary

Parasol Halo 30”

82.28 100.34 
Biały
Zielony

Parasol Winner 30″

45.61 55.62 

Parasole golfowe z logo firmy

Warunki klimatyczne, w jakich przebywamy, sprawiają, że parasole są bardzo pożądanym upominkiem, a duża przestrzeń do wykorzystania pozwala na umieszczenie logo firmy, obrazu i jakiekolwiek inny design w dowolnych proporcjach bez żadnego problemu. Szeroki spektrum kolorystyczny pozwala skutecznie dopasować kolory parasoli golfowych do kolorów firmowych, co będzie wyglądało jeszcze lepiej. Natomiast jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanego i luksusowego parasolu, to parasole golfowe są właściwym rozwiązaniem. Szukasz upominku dla stałych klientów w ramach podziękowania za współpracę? Wysokiej jakości parasol golfowy z logo Twojej firmy będzie idealnym rozwiązaniem.  Taki prezent zawsze będzie mile widziany.

Szeroka oferta parasoli golfowych z nadrukiem

W naszym portfolio są dostępne różne modele parasoli golfowych. Są one przede wszystkim wygodne w korzystaniu, a ich wygląd przyciąga uwagę otoczenia. Funkcjonalność parasoli golfowych zapewni, że obdarowana osoba będzie stale korzystać z upominku, pamiętając o darczyńcy. Taki parasol staje się świetną formą reklamy, informując otoczenie właściciela o firmie, kreując pozytywny wizerunek. Zdecydowaną klasyką jest czarny parasol reklamowy, który bez wątpienia spodoba się każdemu. Dla bardziej wymagających posiadamy w ofercie parasol z podświetleniem LED w rączce, który będzie również podświetlał drogę po zmroku. Do każdego modelu jest dołączony specjalny etui, który ułatwi przechowywanie parasoli.

Eleganckie parasole golfowe

Warto podkreślić, że parasole golfowe mogą chronić nie tylko przed deszczem, ale również ratować w słoneczne i upalne dni. Z kolei logo firmy może być umieszczone nie tylko na samym parasolu, ale również na jego etui. Stosowane metody nadruku pozwalają wykonać bardzo trwały i odporny na słońce oraz wilgoć nadruk, który przez długi czas będzie towarzyszył właścicielowi parasolu reklamowego. Możesz mieć pewność, że oferowane parasole golfowe są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Polecamy również się zapoznać z naszą pozostałą ofertą parasoli reklamowych, która zawiera m. in. parasole klasyczne oraz peleryny reklamowe.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 10 ocen