Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Biały
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
Pomarańczowy
+3
Różowy
Zielony
Żółty

Kubek Arena o pojemności 375 ml wykonany z tworzywa sztucznego

3.46 5.03 
Biały
Zielony

Akrylowy kubek Festus z cekinami o pojemności 470 ml

12.25 17.96 
Biały
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Kubek Drench o pojemności 300 ml wykonany z tworzywa sztucznego

3.35 4.70 
Biały
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
Pomarańczowy
+2
Różowy
Zielony

Kubek ze słomką Cyclone

8.16 11.99 
Biały
Różowy
Szary
Zielony

Kubek ze słomy pszenicznej Gila o pojemności 430 ml

4.23 5.16 
Czarny
Niebieski

Piersiówka Elixer o pojemności 175 ml

16.14 19.68 
Szary

Piersiówka Tennessee

14.65 17.87 
Czerwony
Niebieski
Różowy
Szary
Żółty

Szklanka Glimmer

8.16 14.34 

Kubki plastikowe z nadrukiem

Pod tą nazwą kategorii kryje się kilka interesujących produktów, które mają niewiele wspólnego z kubkami plastikowymi z nadrukiem. W prawdzie są kubkami ale za to jakimi! Wszystkie kubki w naszej ofercie są piękne, oryginalne i mają tak ciekawe rozwiązania, które sprawiają, że są unikalnymi produktami wykorzystywanymi coraz częściej przez firmy w ich działaniach marketingowych. Kubki oprócz podstawowej funkcji mogą być wyśmienitym gadżetem reklamowym promującym marki spożywcze, wydarzenia sportowe, czy koncerty. Z takich rozwiązań skorzystało już wielu – producenci napojów chłodzących, napoi alkoholowych, organizatorzy imprez plenerowych, zwłaszcza w okresie letnim.

Kubek plastikowy z nadrukiem kubkowi nie równy

Kubki plastikowe z nadrukiem w naszej ofercie to cały zestaw różnych rozwiązań, które z pewnością przypadną do gustu zarówno Tobie, jak i tym, dla których zamawiasz tego typu gadżet. Kubki wykonane są nie tylko z plastiku, ale również z trwałej i solidnej stali nierdzewnej, akrylu, wytrzymałego materiału Tritan, odpornego na rozbicie, plamy i zapach, a także ekologiczne wykonane w połowie z pszenicy, wyprodukowane z myślą o wszystkich dbających o środowisko. Większość z nich dostępna w ciekawych kolorach, mogących służyć za niebanalne tło dla naniesionego logo lub nazwy marki. Kubki plastikowe z nadrukiem lub te nie plastikowe również z nadrukiem posiadają zróżnicowane rozmiary oraz ekstra dodatki jak na przykład rurki do picia. Wszystkie kubki dostępna w naszej ofercie są przeznaczone do wielkokrotnego użytku dzięki czemu nie są jedynie zbędnym plastikowym odpadem a czymś co może posłużyć właścicielowi przez długi czas. Wszystko zależy od jego dbałości o produkt i czystej sympatii do tego fajnego gadżetu. Kubki plastikowe z nadrukiem dostępne w konkretnym kształcie mogą podkreślić charakter imprezy. Kubek o profilu piłki naturalnie kojarzy się z imprezą futbolową i będzie super gadżetem po zakończonym meczu dla każdego fana piłki nożnej. Opcji jest tyle ile produktów w tej kategorii.

Nie tylko kubki plastikowe z nadrukiem. Postaw na eleganckie piersiówki

Dla bardziej wyrafinowanych klientów, którym chciałbyś wręczyć taki gadżet, w dziale kubki plastikowe z nadrukiem są też gustowne i eleganckie, z wyjątkowym designem piersiówki, na których wygrawerowane logo będzie wyglądać niezwykle luksusowo. Dodatkowo piersiówki zapakowane są w indywidualne kartoniki, które również mogą zostać oznakowane logo. Tak spersoanlizowane gadżety zyskają na szlachetności, którą docenią obradowane osoby. Każdy z powyższych gadżetów wykorzystany do promocji bez wątpienia wpłynie na pozytywny odbiór Twojej marki dlatego nie warto dłużej zastanawiać się na wykorzystaniem ich w tym celu. wydarzenia sportowe, koncerty.

Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 13 ocen