Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Filtruj
2-dniowa lodówka podróżna Titan ThermaFlect® - Biały
Zamknij
Biały
Niebieski

2-dniowa lodówka podróżna Titan ThermaFlect®

15.98 19.49 
Składana torba izotermiczna Cool Down
Zamknij

Składana torba izotermiczna Cool Down

12.98 15.83 
Torba termoizolacyjna Beach-side Event - niebieski
Zamknij
Czerwony
Niebieski

Torba termoizolacyjna Beach-side Event

31.97 38.99 
Torba termoizolacyjna Dual
Zamknij

Torba termoizolacyjna Dual

26.54 32.37 
Torba termoizolacyjna Larvik - Czerwony
Zamknij
Biały
Czerwony
Niebieski

Torba termoizolacyjna Larvik

26.04 31.76 
Torba termoizolacyjna na 12 puszek Polluck
Zamknij

Torba termoizolacyjna na 12 puszek Polluck

28.28 34.49 
Torba termoizolacyjna na lunch Lapua
Zamknij

Torba termoizolacyjna na lunch Lapua

3.68 4.49 
Torba termoizolacyjna na lunch Sporty - niebieski
Zamknij
Czarny
Czerwony
Niebieski

Torba termoizolacyjna na lunch Sporty

17.21 28.56 
Torba termoizolacyjna Triangle - Piasek pustyni
Zamknij
Czarny
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
Piasek pustyni

Torba termoizolacyjna Triangle

10.11 12.33 

Torby termiczne z nadrukiem – praktyczny prezent dla każdego

Zastanawiasz się jaki prezent można zrobić stałemu klientowi w podziękowaniu za współpracę? Albo co będzie nagrodą w konkursie wśród pracowników? Odpowiedź jest dość prosta. Nie ma lepszego prezentu i upominku niż spersonalizowany gadżet reklamowy. Jednym z takich gadżetów są solidne torby termiczne, które pozwalają przechowywać produkty żywnościowe i napoje w odpowiedniej temperaturze w upalne dni. Nie ma lepszego gadżetu na lato. Dzięki swojej praktyczności torby termiczne cieszą się stałym popytem wśród klientów, co gwarantuje, że obdarowana osoba będzie chętnie korzystała z gadżetu, zawsze pamiętając o darczyńcy i będąc prywatnym ambasadorem Twojej marki.

Czytaj dalej

Reklamowe torby termiczne idealne na piknik

Możemy jednoznacznie stwierdzić, że żaden piknik czy grill się nie obejdzie bez odpowiedniej torby termicznej, która zagwarantuje, że napoje pozostaną zimne przez bardzo długi czas. Torba piknikowa z umieszczonym na niej logo będzie dobrym narzędziem marketingowym, rozpowszechniając informacje o firmie. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli torb termoizolacyjnych. Każda jest inna pod względem pojemności, ilości kieszeń oraz materiałów, z których została wykonana. Duża torba termoizolacyjna na kółkach będzie idealna dla dużej ekipy, a mniejsza torba izotermiczna dobrze się sprawdzi na dwuosobowy piknik. Niektóre torby termiczne są wykonane w style retro z solidnych materiałów, co czyni je świetnym prezentem dla partnera biznesowego lub wybitnego pracownika.

Szeroki wybór gadżetów w sklepie gadzetyreklamowe.pl

Możemy się pochwalić dostępnością nie tylko torb termoizolacyjnych z logo, ale również wieloma innymi gadżetami reklamowymi. W kategorii „torby reklamowe” znajdziesz m.in. plecaki reklamowe, które są jednym z najbardziej uniwersalnych gadżetów reklamowych, oraz różnego rodzaju torby na zakupy, które obecnie też są dość popularne. Indywidualne podejście do współpracy z każdym klientem gwarantuje pełną satysfakcję. Co więcej, prowadzimy elastyczną politykę cenową. Przy większych zamówieniach zawsze staramy się zaproponować korzystniejszą cenę. Wszystkie gadżety mogą być oznaczone logo firmowym, a w przypadku braku projektu nasz grafik będzie służył pomocą.