Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtruj
Składana mata plażowa Sand Dune
Zamknij

Składana mata plażowa Sand Dune

7.37 8.99 
Wiaderko z łopatką Finn - niebieski
Zamknij
Biały
Czerwony
Niebieski
Zielony
Żółty

Wiaderko z łopatką Finn

16.21 19.77 

Akcesoria plażowe z nadrukiem

Wakacje i związany z nimi odpoczynek, relaks i czas wolny spędzony z najbliższymi nad wodą, w górach czy nad jeziorem, to niezapomniane chwile, które chcielibyśmy przedłużać w nieskończoność. Cieszymy się piękną pogodą, dobrym jedzeniem, książką. Korzystamy z dostępnych na miejscu atrakcji, które przyciągają i kuszą nas na każdym kroku. Jednak najchętniej spędzamy czas na plaży rozkoszując się urokami szumiących fal, wody, piasku i poddając się wszechobecnej beztrosce i zabawie. Jeśli tylko dopisuje aura spędzamy nad wodą całe dnie. By czas ten spędzony był aktywnie i by zabezpieczyć się na wszelkie nieprzewidziane sytuacje zabieramy ze sobą wiele przydatnych gadżetów i akcesoriów plażowych. To one pozwolą nam chłonąć radość z wolnego czasu bez stresujących niespodzianek.

Czytaj dalej

Udane wakacje z akcesoriami plażowymi

Planując wakacje nad wodą pamiętamy o kilku podstawowych gadżetach, które muszą znaleźć się w bagażu. Parasol plażowy, parawan czy poręczne i składane koce w zestawie z poduszkami to podstawa. Do tego dochodzą kolejne akcesoria plażowe rozbudowujące ten zestaw, jak piłka plażowa i dmuchane zabawki. To one sprawią najmłodszym plażowiczom najwięcej radości. Tym nieco starszym umili plażowanie zapakowana w trwały i solidny futerał popularna gra w boule. A ich rodzicom z pewnością przydadzą się plażowe bidony na napoje chłodzące, suche ręczniki, torby plażowe, wachlarze oraz użyteczne wentylatory czy rozpylacze wodne. Mając taką wiedzę producenci akcesoriów plażowych tworzą nowe funkcjonalne produkty, które spełnią rolę nie tylko na plaży ale przydadzą się podczas wypadów weekendowych, wycieczek za miasto, na grilla czy piknik. Wiedząc jaki akcesoria plażowe mają potencjał reklamowy z powodzeniem można wykorzystywać ich powierzchnię do nadruku logo. Taki produkt będzie bez wątpienia przykuwał uwagę wzmacniając odbiór takiej marki, jak Twoja.

Niewyczerpane możliwości reklamowe akcesoriów plażowych

Spersonalizowanie akcesoriów plażowych logo Twojej firmy sprawia, że dociera ona w szybkim czasie do dużej ilości odbiorców. Właśnie wtedy, kiedy jesteśmy zrelaksowani, oderwani od codziennych obowiązków reklama dociera do nas łatwiej i silniej. Nierozproszeni niczym innym skupiamy wzrok na danym produkcie i utrwalamy grafikę, która została na nich naniesiona. To sprawia, że akcesoria plażowe z nadrukiem należą do grupy najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych. Piękna kolorystyka, różne metody oznakowania, funkcjonalność tworzą produkt, który każdy będzie chciał mieć. Wykorzystanie akcesoriów plażowych jako formy promocji produktów i usług turystycznych to strzał w dziesiątkę. To z pewnością Twój sukces, ale przede wszystkim zadowolenie klientów.