Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Biały
Czarny
Czerwony
Granatowy

CELERY. Fartuch non-woven

3.87 4.72 
Czerwony
Granatowy
Naturalny
Pomarańczowy

CHILLI. Fartuch, 100% bawełna

10.96 13.36 
Biały
Czarny
Czerwony
Granatowy

CHIVES. Fartuch, bawełna i poliester

15.37 18.74 
Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Granatowy
+3
Jasnozielony
Pomarańczowy
Różowy

CURRY. Fartuch, bawełna i poliester

14.10 17.20 
Bordowy
Jasnozielony

Fartuch barowy

5.33 6.50 
Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Niebieski
+3
Różowy
Szary
Zielony

Fartuch bawełniany Reeva z wiązaniem z tyłu, 100% bawełna

13.23 18.98 
Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Niebieski
+2
Szary
Zielony

Fartuch regulowany Zora

15.29 32.40 
Biały
Brazowy
Czarny
Czerwony
Niebieski
+6
Piasek pustyni
Pomarańczowy
Różowy
Szary
Zielony
Żółty

Fartuch Viera z 2 kieszeniami

18.25 31.16 
Biały
Czarny
Szary

Fartuch w serek Verona

8.21 10.01 
Biały
Czerwony
Granatowy

GINGER. Fartuch, bawełna i poliester

19.70 24.03 
Czerwony
Jasnoniebieski

LAVENDER. Dziecięcy fartuch

4.44 5.41 
Biały
Czarny

Asymetryczny fartuch Andria

14.70 17.93 
Biały
Czerwony

Bawełniany fartuch dla dzieci Giada

8.66 11.52 
Granatowy

Fartuch

1.71 2.08 
Czarny

Fartuch barmański

28.85 35.18 
Czarny

Fartuch krótki Lega

20.05 24.45 

Fartuchy z nadrukiem

Prowadząc mała gastronomię, znaną restaurację czy popularny hotel schludne ubrania Twoich pracowników są Twoją wizytówką. Czymś, na co Twoi Goście zwrócą uwagę zaraz po przyjeździe lub zasiadając do stołu. Dopasowanie, modny styl oraz czystość odzieży firmowej świadczą o Twojej firmie. O jej nowoczesności, dbałości o szczegóły a przed wszystkim o trosce o klienta. Spójna identyfikacja ubrań służbowych czy uniformów począwszy od pracowników niższego szczebla a skończywszy na kluczowym managemencie budują wizerunek Twojej marki. Pokazują gościom i klientom, że Twój personel identyfikuje się z Tobą i firmą, w której pracują. Z jej jakością i prezentowanymi wartościami. Aby być liderem na rynku nie wystarczy już dobrze skrojona marynarka, żakiet, garsonka czy dobrany krawat – wszystkie z subtelnym logo. Trzeba czegoś więcej. Trzeba nawiązujących do kolorystyki obiektu i logo uniformów dla służby pięter, kelnerów, barmanów ale także kucharzy. Dla tych ostatnich grup wymarzonym produktem są fartuchy z nadrukiem.

Wyróżnij swoją markę modnymi fartuchami z nadrukiem

Współczesne fartuchy z nadrukiem w niczym nie przypominają znanych dotychczas staromodnych fartuchów Pań kucharek z szkolnych stołówek, jadłodajni czy barów mlecznych. Tamte białe – do czasu…, proste były narzędziem kuchennym z jedną oczywistą funkcją – miały chronić ubranie przed zabrudzeniem. Natomiast te dzisiejsze oprócz modnego fasonu, oryginalnych kolorów są elementem stroju Twojego pracownika i Twoją wizytówką. Czymś, co jak wystrój wnętrza, designerska zastawa czy wyszukane dania odgrywa znaczącą rolę w odbiorze przez gościa Twojej restauracji czy hotelu. Elegancka ponadczasowa czerń lub delikatna, subtelna biel świadczą bez wątpienia o profesjonalizmie. Różniące się długością i przeznaczeniem fartuchy z dodatkowymi kieszeniami czy możliwością zawieszenia ich na szyi nie tylko wyglądają ekskluzywnie, jak wnętrze Twojej restauracji czy hotelu ale świadczą o zachowaniu ochrony i higieny. Czysty fartuch jest gwarancją czystości w kuchni, za barem czy na zapleczu. A to najlepsza ocena dla Twojego obiektu.

Fartuchy z nadrukiem logo idealną wizytówką Twojej restauracji czy hotelu

Aby fartuchy reklamowe spełniły swoją funkcję reklamową powinny zostać oznakowane logo Twojej firmy. Idealną metodą aby fartuch przykuwał uwagę jest elegancki i szlachetny haft. To jedna z metod oznakowania możliwa do wykonania na fartuchach z nadrukiem. Metoda ta pozwala na użycie między innymi takich kolorów, jak złoto czy srebro, co doda zwykłemu fartuchowi prestiżu i klasy, godnie prezentując się na białym czy czarnym kolorze trwałej tkaniny, z jakiej jest wykonany. Tak spersonalizowane fartuchy z nadrukiem dzięki solidnemu haftowi będą zawsze wyglądał atrakcyjnie i zadbają we właściwy sposób o reklamę Twojej marki.

Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 6 ocen