Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Biały
Czarny

ANISTON. Zestaw 6 płatków do paznokci

1.03 1.26 
Biały

DIAZ. Zestaw do manicure

10.34 12.61 
Różowy
Srebrny
złoty

Epson – pomadka/balsam do ust

2.83 3.45 
Transparentny

LOPEZ. Zestaw do manicure

3.39 4.13 
Biały
Różowy

NADIA. Zestaw do manicure

4.24 5.17 
Biały
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Zielony
+1
Żółty

Nirox – pomadka/balsam do ust

1.53 1.86 
Jasnoniebieski
Różowy
Transparentny

RASPERA. Pilnik do paznokci

1.75 2.13 
Czarny

SONIA. Zestaw do manicure

11.68 14.24 
Czarny

VILMA. Zestaw do manicure

28.08 34.24 
Czarny
Czerwony

Missy – zestaw do manikiuru

7.79 9.50 
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Żółty

Silton – zestaw do manicure

4.32 5.27 
Czarny
Żółty

Zalotka do rzęs Erez

4.99 6.08 

Zestawy kosmetyczne z nadrukiem reklamowym
Każda prawdziwa kobieta powinna mieć w torebce kilka podstawowych produktów – chusteczki higieniczne, balsam do ust, tusz do rzęs, puder, najlepiej zapasowe pończochy, ale też podręczny zestaw do manicure. Takie przybory zapewniają nam komfort i spokój w wielu niespodziewanych sytuacjach. Dostępne na rynku produkty są coraz mniejsze aby zmieściły się i by łatwo było je zapakować do niewielkiej torby nawet do walizki podręcznej. Takie zestawy do manicure wyposażone w najbardziej przydatne akcesoria jak pilniczek, cążki czy nożyczki, zapakowane w oryginalne i stosunkowo nieduże etui wykonane z eleganckiej skóry, trwałego nylonu lub też w ekologicznych kosmetyczkach z pewnością będą z powodzeniem towarzyszyć nam w codziennych aktywnościach.

Czytaj dalej
Szeroki wybór reklamowych zestawów kosmetycznych
Te bardziej rozbudowane zestawy do manicure z logo zawierające dodatkowe lusterko, pęsetę, a nawet zalotkę to przydatny gadżet podróżny zarówno na wyjazd wakacyjny, jak i służbowy. Akcesoria i przybory znajdujące się w zestawach są wykonane z wysokiej jakości materiałów ułatwiających pielęgnację skórek i paznokci. W końcu zadbane dłonie to najlepsza wizytówka zwłaszcza kiedy nimi pracujemy często gestykulując, wskazując, podając czy serwując.
Zestawy do manicure to jedno z kreatywniejszych rozwiązań w aktywnościach marketingowych. Zwłaszcza w branży beauty. Takie zestawy oznakowane logo lub nazwą marki, które można kupić lub otrzymać w formie upominku reklamowego w ulubionym SPA czy salonie kosmetycznym z pewnością posłuży klientkom, jak i klientom przez długi czas. Z zestawów do manicure coraz częściej korzystają również mężczyźni, którzy z większą atencją dbają o swój wygląd równając do swoich pięknych partnerek. Z pewnością użyją takiego zestawu przyborów, które ukryte w subtelnym breloczku nie będą ich krępować. Zadbane paznokcie, w których pielęgnacji pomagają zestawy do manicure to pokazanie otoczeniu, że zdrowie, wygląd i higiena to priorytet.

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 19 ocen