Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zestawy kosmetyczne z nadrukiem reklamowym

Każda prawdziwa kobieta powinna mieć w torebce kilka podstawowych produktów – chusteczki higieniczne, balsam do ust, tusz do rzęs, puder, najlepiej zapasowe pończochy, ale też podręczny zestaw do manicure. Takie przybory zapewniają nam komfort i spokój w wielu niespodziewanych sytuacjach. Dostępne na rynku produkty są coraz mniejsze aby zmieściły się i by łatwo było je zapakować do niewielkiej torby nawet do walizki podręcznej. Takie zestawy do manicure wyposażone w najbardziej przydatne akcesoria jak pilniczek, cążki czy nożyczki, zapakowane w oryginalne i stosunkowo nieduże etui wykonane z eleganckiej skóry, trwałego nylonu lub też w ekologicznych kosmetyczkach z pewnością będą z powodzeniem towarzyszyć nam w codziennych aktywnościach.

Czytaj dalej

Szeroki wybór reklamowych zestawów kosmetycznych

Te bardziej rozbudowane zestawy do manicure z logo zawierające dodatkowe lusterko, pęsetę, a nawet zalotkę to przydatny gadżet podróżny zarówno na wyjazd wakacyjny, jak i służbowy. Akcesoria i przybory znajdujące się w zestawach są wykonane z wysokiej jakości materiałów ułatwiających pielęgnację skórek i paznokci. W końcu zadbane dłonie to najlepsza wizytówka zwłaszcza kiedy nimi pracujemy często gestykulując, wskazując, podając czy serwując.
Zestawy do manicure to jedno z kreatywniejszych rozwiązań w aktywnościach marketingowych. Zwłaszcza w branży beauty. Takie zestawy oznakowane logo lub nazwą marki, które można kupić lub otrzymać w formie upominku reklamowego w ulubionym SPA czy salonie kosmetycznym z pewnością posłuży klientkom, jak i klientom przez długi czas. Z zestawów do manicure coraz częściej korzystają również mężczyźni, którzy z większą atencją dbają o swój wygląd równając do swoich pięknych partnerek. Z pewnością użyją takiego zestawu przyborów, które ukryte w subtelnym breloczku nie będą ich krępować. Zadbane paznokcie, w których pielęgnacji pomagają zestawy do manicure to pokazanie otoczeniu, że zdrowie, wygląd i higiena to priorytet.