Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Biały
Czarny

ANISTON. Zestaw 6 płatków do paznokci

1.16 1.42 
Różowy
Srebrny
złoty

Epson – pomadka/balsam do ust

2.83 3.45 
Czarny
Czerwony

Missy – zestaw do manikiuru

7.79 9.50 
Biały
Różowy

NADIA. Zestaw do manicure

5.79 7.06 
Biały
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Zielony
+1
Żółty

Nirox – pomadka/balsam do ust

1.53 1.86 
Jasnoniebieski
Różowy
Transparentny

RASPERA. Pilnik do paznokci

2.86 3.49 
Czarny

VILMA. Zestaw do manicure

32.76 39.95 
Biały
Czarny
Szary

7-częściowy zestaw kosmetyczny Groomsby

14.69 18.41 
Biały

DIAZ. Zestaw do manicure

12.03 14.67 
Transparentny

LOPEZ. Zestaw do manicure

3.85 4.70 
Czerwony
Fuksja
Niebieski
Żółty

Silton – zestaw do manicure

4.32 5.27 
Czarny
Żółty

Zalotka do rzęs Erez

4.99 6.08 

Zestawy kosmetyczne z nadrukiem reklamowym

Każda prawdziwa kobieta powinna mieć w torebce kilka podstawowych produktów – chusteczki higieniczne, balsam do ust, tusz do rzęs, puder, najlepiej zapasowe pończochy, ale też podręczny zestaw do manicure. Takie przybory zapewniają nam komfort i spokój w wielu niespodziewanych sytuacjach. Dostępne na rynku produkty są coraz mniejsze aby zmieściły się i by łatwo było je zapakować do niewielkiej torby nawet do walizki podręcznej. Takie zestawy do manicure wyposażone w najbardziej przydatne akcesoria jak pilniczek, cążki czy nożyczki, zapakowane w oryginalne i stosunkowo nieduże etui wykonane z eleganckiej skóry, trwałego nylonu lub też w ekologicznych kosmetyczkach z pewnością będą z powodzeniem towarzyszyć nam w codziennych aktywnościach.

Szeroki wybór reklamowych zestawów kosmetycznych

Te bardziej rozbudowane zestawy do manicure z logo zawierające dodatkowe lusterko, pęsetę, a nawet zalotkę to przydatny gadżet podróżny zarówno na wyjazd wakacyjny, jak i służbowy. Akcesoria i przybory znajdujące się w zestawach są wykonane z wysokiej jakości materiałów ułatwiających pielęgnację skórek i paznokci. W końcu zadbane dłonie to najlepsza wizytówka zwłaszcza kiedy nimi pracujemy często gestykulując, wskazując, podając czy serwując.
Zestawy do manicure to jedno z kreatywniejszych rozwiązań w aktywnościach marketingowych. Zwłaszcza w branży beauty. Takie zestawy oznakowane logo lub nazwą marki, które można kupić lub otrzymać w formie upominku reklamowego w ulubionym SPA czy salonie kosmetycznym z pewnością posłuży klientkom, jak i klientom przez długi czas. Z zestawów do manicure coraz częściej korzystają również mężczyźni, którzy z większą atencją dbają o swój wygląd równając do swoich pięknych partnerek. Z pewnością użyją takiego zestawu przyborów, które ukryte w subtelnym breloczku nie będą ich krępować. Zadbane paznokcie, w których pielęgnacji pomagają zestawy do manicure to pokazanie otoczeniu, że zdrowie, wygląd i higiena to priorytet.

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 19 ocen