Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Biały

Bolings – zestaw zakreślaczy

10.90 13.29 
Niebieski
Pomarańczowy
Żółty

Calippo – zakreślacz

1.12 1.37 
Mix

Hindal – zakreślacz

3.25 3.96 
Pomarańczowy
Różowy
Zielony
Żółty

Mały zakreślacz Bitty

0.98 1.19 
Jasnoniebieski
Pomarańczowy
Różowy
Żółty

MEMORY FLASH. Zakreślacz CARIOCA®

1.36 1.66 
Biały

Nadol – zakreślacz

2.03 2.48 
Fuksja
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Rankap – zakreślacz

0.79 0.96 
Granatowy
Zielony
Żółty

SPARK. Zakreślacz

1.30 1.58 
Biały

TRIAN. Zakreślacz

1.57 1.92 
Biały

Trico – zakreślacz

1.59 1.94 
Pomarańczowy
Różowy
Zielony
Żółty

Zakreślacz Mondo

1.34 1.64 
Różowy
Zielony
Żółty

Zakreślacz wysuwany Beatz

1.40 2.27 
Biały
Niebieski

Zakreślacz z recyklingu Vancouver

1.81 2.21 
Fuksja
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Zoldak – zakreślacz, ołówek

0.56 0.68 
Fuksja
Zielony
Żółty

Bunny – zakreślacz

1.16 1.41 

Zakreślacze z logo firmy, markery reklamowe

Sukces projektu bazuje się przede wszystkim na odpowiednim projektowaniu, przedstawieniu, przedyskutowaniu i akceptacji ze strony kierownictwa. Dla osób, które nie orientują się za bardzo w szczegółach projektu, ale mają na jego los istotny wpływ i podejmują kluczowe decyzje, muszą otrzymywać informacje w sposób łatwy i przejrzysty. Kluczowe informacje w dokumentacji projektowej muszą być wyróżnione, by można było w nich łatwo się zorientować. I tu idealnie się sprawdzą różnokolorowe markery i zakreślacze. Dzięki nim można łatwo oznakować najważniejszą informację w dokumentacji, tym samym ułatwiając codzienną pracę i identyfikacje kluczowej treści. Jest to gadżet reklamowy niezbędny w każdym biurze. Można na nim łatwo umieścić logo firmy przy pomocy różnych metod znakowania.

Czytaj dalej

Markery i zakreślacze z logo idealnym prezentem w zestawie

Osoby zajmujące się marketingiem chętnie wykorzystują markery i zakreślacze z logo podczas różnych konferencji i targów, tym samym zwiększając rozpoznawalność marki. Jest to świetny gadżet do rozdania potencjalnym klientom, z którego oni chętnie skorzystają. Oprócz tego, zakreślacze z logo można zawsze wykorzystać jako część zestawu z artykułami piśmienniczymi. Idealny komplet może zawierać długopis z logo firmy, ołówek, mały breloczek z logo, smycz z nadrukiem oraz zakreślacz reklamowy. Taki zestaw na pewno się przyda każdemu pracownikowi w biurze, jak również podczas szkolenia lub targów.

Dla konsultantów banków, biur ubezpieczeniowych, pracowników firm edukacyjnych jest to gadżet reklamowy z kategorii „must have”. W oczach klienta firma będzie wyglądała poważnie i solidnie, jeśli będzie posiadała standaryzowane gadżety oznakowane własnym logo. Wręczenie gadżetów z logo podczas spotkania biznesowego na pewno ociepli atmosferę i będzie pamiętana przez klienta przez dłuższy czas. Zapoznaj się z naszą całą ofertą gadżetów reklamowych.

Szczególnie polecamy do zestawu ołówki reklamowe i smycze z nadrukiem.