Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtruj

Zakreślacze z logo firmy, markery reklamowe

Sukces projektu bazuje się przede wszystkim na odpowiednim projektowaniu, przedstawieniu, przedyskutowaniu i akceptacji ze strony kierownictwa. Dla osób, które nie orientują się za bardzo w szczegółach projektu, ale mają na jego los istotny wpływ i podejmują kluczowe decyzje, muszą otrzymywać informacje w sposób łatwy i przejrzysty. Kluczowe informacje w dokumentacji projektowej muszą być wyróżnione, by można było w nich łatwo się zorientować. I tu idealnie się sprawdzą różnokolorowe markery i zakreślacze. Dzięki nim można łatwo oznakować najważniejszą informację w dokumentacji, tym samym ułatwiając codzienną pracę i identyfikacje kluczowej treści. Jest to gadżet reklamowy niezbędny w każdym biurze. Można na nim łatwo umieścić logo firmy przy pomocy różnych metod znakowania.

Czytaj dalej

Markery i zakreślacze z logo idealnym prezentem w zestawie

Osoby zajmujące się marketingiem chętnie wykorzystują markery i zakreślacze z logo podczas różnych konferencji i targów, tym samym zwiększając rozpoznawalność marki. Jest to świetny gadżet do rozdania potencjalnym klientom, z którego oni chętnie skorzystają. Oprócz tego, zakreślacze z logo można zawsze wykorzystać jako część zestawu z artykułami piśmienniczymi. Idealny komplet może zawierać długopis z logo firmy, ołówek, mały breloczek z logo, smycz z nadrukiem oraz zakreślacz reklamowy. Taki zestaw na pewno się przyda każdemu pracownikowi w biurze, jak również podczas szkolenia lub targów.

Dla konsultantów banków, biur ubezpieczeniowych, pracowników firm edukacyjnych jest to gadżet reklamowy z kategorii „must have”. W oczach klienta firma będzie wyglądała poważnie i solidnie, jeśli będzie posiadała standaryzowane gadżety oznakowane własnym logo. Wręczenie gadżetów z logo podczas spotkania biznesowego na pewno ociepli atmosferę i będzie pamiętana przez klienta przez dłuższy czas. Zapoznaj się z naszą całą ofertą gadżetów reklamowych.

Szczególnie polecamy do zestawu ołówki reklamowe i smycze z nadrukiem.