Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Piasek pustyni

12-elementowy zestaw markerów Mexi

4.52 5.51 
Niebieski
Pomarańczowy
Żółty

Calippo – zakreślacz

1.30 1.58 
Jasnoniebieski
Pomarańczowy
Różowy
Żółty

MEMORY FLASH. Zakreślacz CARIOCA®

1.64 2.00 
Fuksja
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Rankap – zakreślacz

0.90 1.10 
Granatowy
Zielony
Żółty

SPARK. Zakreślacz

1.79 2.18 
Biały

TRIAN. Zakreślacz

2.12 2.58 
Biały

Zakreślacz gwiazda Solvig

6.19 7.55 
Biały
Niebieski

Zakreślacz z recyklingu Vancouver

1.91 2.33 
Fuksja
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Zoldak – zakreślacz, ołówek

0.61 0.74 
Fuksja
Zielony
Żółty

Bunny – zakreślacz

1.16 1.41 
Pomarańczowy
Różowy
Zielony
Żółty

Mały zakreślacz Bitty

0.53 1.26 
Biały

Nadol – zakreślacz

2.35 2.87 
Biały

Trico – zakreślacz

1.79 2.18 
Pomarańczowy
Różowy
Zielony
Żółty

Zakreślacz Mondo

0.95 1.64 
Różowy
Zielony
Żółty

Zakreślacz wysuwany Beatz

1.40 2.27 

Zakreślacze z logo firmy, markery reklamowe

Sukces projektu bazuje się przede wszystkim na odpowiednim projektowaniu, przedstawieniu, przedyskutowaniu i akceptacji ze strony kierownictwa. Dla osób, które nie orientują się za bardzo w szczegółach projektu, ale mają na jego los istotny wpływ i podejmują kluczowe decyzje, muszą otrzymywać informacje w sposób łatwy i przejrzysty. Kluczowe informacje w dokumentacji projektowej muszą być wyróżnione, by można było w nich łatwo się zorientować. I tu idealnie się sprawdzą różnokolorowe markery i zakreślacze. Dzięki nim można łatwo oznakować najważniejszą informację w dokumentacji, tym samym ułatwiając codzienną pracę i identyfikacje kluczowej treści. Jest to gadżet reklamowy niezbędny w każdym biurze. Można na nim łatwo umieścić logo firmy przy pomocy różnych metod znakowania.

Markery i zakreślacze z logo idealnym prezentem

Osoby zajmujące się marketingiem chętnie wykorzystują markery i zakreślacze z logo podczas różnych konferencji i targów, tym samym zwiększając rozpoznawalność marki. Jest to świetny gadżet do rozdania potencjalnym klientom, z którego oni chętnie skorzystają. Oprócz tego, zakreślacze z logo można zawsze wykorzystać jako część zestawu z artykułami piśmienniczymi. Idealny komplet może zawierać długopis z logo firmy, ołówek, mały breloczek z logo, smycz z nadrukiem oraz zakreślacz reklamowy. Taki zestaw na pewno się przyda każdemu pracownikowi w biurze, jak również podczas szkolenia lub targów.

Dla konsultantów banków, biur ubezpieczeniowych, pracowników firm edukacyjnych jest to gadżet reklamowy z kategorii „must have”. W oczach klienta firma będzie wyglądała poważnie i solidnie, jeśli będzie posiadała standaryzowane gadżety oznakowane własnym logo. Wręczenie gadżetów z logo podczas spotkania biznesowego na pewno ociepli atmosferę i będzie pamiętana przez klienta przez dłuższy czas. Zapoznaj się z naszą całą ofertą gadżetów reklamowych.

Szczególnie polecamy do zestawu ołówki reklamowe i smycze z nadrukiem.

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 7 ocen