Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla domów i ośrodków kultury czyli z kulturą za pan brat

Gadżety reklamowe dla domów i ośrodków kultury
Czy dom kultury potrzebuje gadżetów reklamowych?

7 kulturalnych gadżetów reklamowych dla domów kultury

  • Bawełniane torby reklamowe z grafiką
  • Kubki reklamowe z logo domu kultury
  • Koszulki dla ośrodka kultury
  • Praktyczne parasole reklamowe
  • Piłki reklamowe z logo
  • Kufle reklamowe z grawerem
  • Spersonalizowane ołówki z logo
Gadżety z logo dla i ośrodków kultury i nie tylko

Gadżety reklamowe dla domów kultury czyli jak promować lokalną tradycję i kulturę

No właśnie to jest bardzo dobre pytanie, które z pewnością spędza sen z powiek dyrektorom takich placówek jak ośrodki i domy kultury, które chcą acz często nie mogą wyjść poza rynek lokalny by promować się szerzej i by dotrzeć dalej. W Polsce działa kilka tysięcy domów kultury, które dbają o to by miejscowa tradycja i kultura nie umarły. Gminne ośrodki organizują festyny, koncerty, dożynki, wykładając na ten cel spor budżety. Miejskie domy kultury tez są bardzo aktywne – nie ma znaczenia gdzie są zlokalizowane – czy to Kraków jak Ośrodek Kultury im. Norwida czy Warszawa jak Ośrodek Kultury OKO na Ochocie – ważne, że promują miejscowe dobra jak muzyka, film, taniec, strój, książki czy rzemiosło artystyczne. Większość można znaleźć na stronach rządowych: Instytucje Kultury w Polsce lub na stronie zrzeszających placówki Narodowe Centrum Kultury. Wiele cennych informacji odnośnie ich działalności można naleźć na stronie Zoom Na Domy Kultury Każde z nich specjalizuje się w innych obszarach pełniąc funkcje edukacyjne, wychowawcze, kulturalne czy artystyczne. Proponują wiele programów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych skierowane głównie do mieszkańców danej wsi, gminy czy miasteczka. Ale przede wszystkim dzięki wsparciu samorządów starają się dotrzeć do społeczności spoza najbliższej okolicy. Niestety w wielu przypadkach jest to zadanie bardzo utrudnione. Przede wszystkim ma na to wpływ ograniczony budżet bo wszelkie kapanie zwłaszcza medialne kosztują krocie. Dlatego samorządy wykorzystują do tego celu gadżety reklamowe dla domów kultury z logo.

Upominki z logo dla pracowników domów kultury!

Nietypowe i unikalne gadżety reklamowe dla ośrodków kultury

Gadżety reklamowe dla domów kultury oraz gadżety reklamowe dla ośrodków kultury są podobnie jak gadżety reklamowe dla muzeów, o których wspominaliśmy na blogu w kwietniu tego roku (11.04.2022) ciut bardziej szlachetniejsze. W końcu mają reprezentować najwyższą wartość czyli kulturę. Muszą zatem być więc dopasowane do charakteru placówki by podkreślać jej profil i być adekwatnym do jej działań. Idealnym byłoby gdyby np. dla domu kultury zajmującego się tematem książek gadżet mogła być zakładka do książki lub dla domu kultury zajmującego się rzeźbą piękny notatnik, w którym artyści mogli by szkicować. Tak jest w idealnym świecie. Dziś wszelkie gadżety reklamowe w tym gadżety reklamowe dla domów kultury czy ośrodków kultury muszą być praktyczne i funkcjonalne. To podstawa. W dobie czytników do ebooków czy tabletów, w których można szkicować powyższe przykłady są przeżytkiem. Dziś trzeba wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób obdarowywanych i trzeba iść z postępem. Zwłaszcza, że gadżety z logo dla domów kultury mają trafić do młodych ludzi, którzy będą wkrótce odpowiedzialni z utrzymanie tradycji i kultury. Więc skoro już wiadomo, że gadżety dla domów kultury muszą być praktyczne i nowoczesne to jakie one są? Które z nich są właśnie funkcjonalne i można je używać na co dzień? Które mają designerski styl i są luksusowe więc nikt nie będzie wstydził się ich użyć? Zapraszamy do świata gadżetów reklamowych dla domów kultury i ośrodków kultury.

Gadżety dla pracowników świata kultury i sztuki

Jak promować działalność domu kultury?

Dobra reklama na wydarzenia kulturalne

Postaw na funkcjonalność gadżetów reklamowych z logo dla domu kultury – ośrodka kultury

Śmiało możemy stwierdzić, że dziś wszyscy bez wyjątku stawiają na praktyczne gadżety reklamowe. Wraz ze wzrostem importu tanich towarów z Chin o niskiej wartości i jakości nastąpił przesyt rynku produktami, które psują się przy pierwszym użyciu. Co z tego, że są tanie. Co z tego, że łatwo dostępne. To już dziś nie ma znaczenia. Szukamy gadżetów reklamowych o wysokiej jakości wykonanych z najlepszym materiałów. W końcu świadczą one o wartości i znaczeniu marki, które je wykorzystuje do promocji. I tak samo powinno być z gadżetami reklamowymi dla domów kultury – one też zabiegają o to by produkty, które będą je promować były z najwyższej półki. Miały pięknie wykonane oznakowanie w postaci graweru, tłoczenia, haftu, sublimacji czy wydruku laserowego. Takie, by wręczając je swoim członkom, gościom czy odwiedzającym, nie mieli się czego wstydzić. Właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy listę gadżetów reklamowych dla domów kultury i gadżetów reklamowych dla ośrodków kultury. Tak jak wspomnieliśmy we wstępnie upominkji te charakteryzują się szacunkiem do wartości artystycznych danego regionu. Podkreślają jego walory – herby, grafiki, wzory, stroje lub dania regionalne. Właśnie te detale powinny się znaleźć się na wszystkich gadżetach dla ośrodków kultury tuż obok ich adresu i nazwy, w już w szczególności obok linku do strony www lub FB. Tak by z każdym użyciem przypominały o danej placówce. Tak by mogły być używane codziennie.

Wydarzenia kulturalne w twojej okolicy – jakie gadżety wybrać?

Przykłady najtrafniejszych gadżetów reklamowych dla domów kultury

Jednym z popularniejszych gadżetów reklamowych dla domów kultury są bawełniane torby reklamowe takie jak Pheebs. W zasadzie patrząc na to co zamawiają inni klienci z pozostałych branż torby te są nr 1 wśród wszystkich gadżetów. One oraz kubki reklamowe takie, jak klasyczne ceramiczne z uchem jak piękna Aida o subtelnie zaokrąglonych kształtach z uchwytem w formie połowy serca. Kolejnymi świetnymi gadżetami reklamowymi dla domów kultury są evergreeny czyli wszelkie artykuły piśmiennicze – takie jak długopisy Touch Top dostępne w wielu kolorach począwszy od białego, poprzez zielony, niebieski, żółty, różowy, a skończywszy na czarnym. Drugą opcją są ekologiczne ołówki w wersji mini – Miniature – w kolorze białym lub naturalny, na które można nanieść logo lub nazwę domu kultury. Bardzo ciekawymi a zarazem niespotykanymi gadżetami dla domów kultury są okolicznościowe kufle, które mogą stanowić prezent a także nagrodę w konkursie organizowanym przez dom kultury. Na kuflu można nanieść piękny grawer z herbem miasta, w którym znajduje się dom kultury. My polecamy piękny, dostojny, elegancki kufel jak Tokyo lub w charakterze bardziej bawarskim jak przeźroczysty Minden lub wykonany ze szkła mlecznego Stuttgart. Nagrodą lub pamiątką może być także szklany blok Daytona lub Louisville. Nadruk wykonany specjalną metodą znakowania będzie wyglądał na nich wyjątkowo. Teraz pora na gadżety reklamowe dla ośrodków kultury.

Kulturalne upominki i gadżety

Upominki z możliwością personalizacji dla pracowników i działaczy domu kultury

Kultura i rozrywka w gminnym lub miejskim domu kultury!

Iście rozrywkowe gadżety reklamowe dla ośrodków kultury z nadrukiem

Ośrodki kultury w gminach słynną z organizacji wielu imprez plenerowych i nie tylko. Na wszelkich imprezach jak wspomniane koncerty, festiwale, kabaretony, dożynki czy festyny potrzebne są gadżety reklamowe dla ośrodków kultury. Oczywiście można wykorzystać dokładnie te same gadżety reklamowe dla domów kultury ale my przedstawimy całkiem nowe rozwiązania. Na organizowanych wydarzeniach zwykle pracują wolontariusze. Aby łatwo znaleźć ich w tłumie muszą być ubrani w oznakowane stroje – wszelkie czapeczki z daszkiem, koszulki, smycze a nawet parasole są idealnymi gadżetami reklamowymi dla ośrodków kultury. Warto aby wszyscy organizatorzy i ich przedstawiciele wyglądali jednakowo. To pokaże spójny wizerunek i identyfikacje z ośrodkiem kultury oraz z gminą i tutejszą kulturą. Do najprzyjemniejszych w dotyku, wykonanych z wysokiej jakości bawełny o mięsistej gramaturze należą koszulki Beryl – damska taliowana z kołnierzykiem Beryl damska oraz szersza Beryl męska. Co ciekawe oba modele pochodzą z recyklingu więc są zdrowe dla naszej planety. Do koszulek polecamy czapeczki w wersji ekologicznej wykonane ze 100% bawełny dwustronne Inside Out. Łatwiejszą identyfikację zapewniają także smycze Sublimation RPet Mask Holder, które można wykorzystać jako identyfikator. Ostatnim rewelacyjnymi gadżetami reklamowymi dla ośrodków kultury są parasole reklamowe. Przydają się one zwłaszcza w brzydkie deszczowe dni a impreza musi się odbyć. Na taką aurę idealne są parasole sztormowe Bella.

Kulturalne upominki i gadżety

Upominki z możliwością personalizacji dla pracowników i działaczy domu kultury

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!