Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Identyfikatory imienne czli jak przełamać pierwszy lody ?

Jeśli kiedykolwiek byłeś, jesteś albo będziesz uczestnikiem konferencji, sympozjum, targów to z całą pewnością organizatorzy wręczali Ci przed ich rozpoczęciem pakiet, w którym znajdowały się cenne informacje o harmonogramie spotkania, materiały szkoleniowe, kilka gadżetów reklamowych jak przydatny długopis czy poręczny notatnik i na pewno identyfikator imienny, na którym umieszczono Twoje imię lub mogłeś wsunąć w gadżet swoją wizytówkę.

Być może byłeś, jesteś albo będzie organizatorem powyższych eventów – pamiętaj aby zaopatrzyć uczestników wydarzenia w gadżety biurowe przydatne na spotkaniu, a których często zapominają. Między innymi we wspomniane identyfikatory imienne. To nieodzowny element coraz większej ilości spotkań branżowych. Czemu właśnie on?

Przydatny i funkcjonalny gadżet skracający dystans

Zwracanie się do kogoś po imieniu skraca dystans. Stajemy się równi. To doskonale działa psychologicznie, kiedy zmieniamy tak dotąd nobliwą formę Pan/Pani na imię danej osoby. Stajemy się wówczas automatycznie kolegami. Na identyfikatorach imiennych umieszczamy swoje imię, czasem nazwisko a czasem pseudonim, którym chcemy by otoczenie się do nas zwracało. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku i z zachowaniem szacunku względem drugiej osoby. Identyfikatory imienne umieszczone na popularnych agrafkach coraz częściej spotykane. To jest relikt przeszłości.  Aktualnie coraz częściej spotykane są w formie etui ze smyczą reklamową z logo firmy, organizatora, sponsora lub nazwą konferencji. Takie rozwiązanie pozwala nadrukować logo dodatkowo, poza oznakowaniem podstawowego identyfikatora. Alternatywą takiego rozwiązania są zawieszki z klipsem lub zatrzaską albo ze zwijaczem, na które można nanieść grafikę firmową lub danego wydarzenia. Tak przygotowany gadżet nie musi być tylko prostym identyfikatorem imiennym, przeznaczonym do zawieszenia karteczki z imieniem. Możesz w wykonanym z wysokiej jakości plastiku przeźroczystym uchwycie na plakietkę umieścić wizytówkę, kartę do pokoju hotelowego czy wejściówkę do VIP lounge. Taki identyfikator jest wymarzonym i niezbędnym gadżetem reklamowym na wszystkich stokach narciarskich, kiedy musisz skorzystać z funkcjonalnego zwijacza.

Ciekawe rozwiązania identyfikatorów imiennych

Dostępność wielu kolorów czy różnorodność form i rozwiązań oraz nadruk logo pozwoli dobrać odpowiedni gadżet do Twoich potrzeb i profilu działalności. Nie tylko szata zdobi człowieka ale też to, jakimi gadżetami się otacza. Nieestetyczny identyfikator z niedbało włożoną karteczką popsuje Twój najlepszy image. Podobnie Twoich pracowników. Jeśli ich identyfikatory będą przemyślane, będą dopasowane do kolorów Twojej firmy, będą schludne, czyste i zawieszone na ładnej smyczy staną się wizytówką Twojej działalności, której nie przeoczą i docenią Twoi klienci. Tak niewielki gadżet pracuje również na Twój sukces. Zainwestuj w jego wygląd i staranne wykonanie z nadrukiem grafiki Twojej marki, który podniesie jego wartość.

Czy identyfikatory imienne są wyłącznie poziomie?
Identyfikatory imienne występują zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Do każdego modelu, w każdym dostępnym kolorze czy to pionowego czy poziomego można dopasować idealną kolorową smycz reklamową, dzięki której Twoi goście czy klienci będą mogli zawiesić sobie na szyi bez konieczności trzymania identyfikatora w ręku. To pozwoli im uniknąć zgubienia takiego gadżetu.

Czy smycze są zawsze w komplecie z identyfikatorem czy mogę zamówić samo etui?

W naszej ofercie mamy zarówno etui w zestawie ze smyczą, oba produkty w kolorze czarnym. Jednak większość identyfikatorów występuje bez smyczy. To pozwala dopasować jej charakter to Twoich wymagań i potrzeb. Przeźroczyste etui można skompletować ze smyczą w dowolnej szerokości, regulowaną, dopinaną na klips czy sznurek w dowolnym wybranym przez Ciebie kolorze, adekwatnym do logo Twojej firmy czy logo wydarzenia, na którym będziesz chciał je wręczyć uczestnikom.

Czy lepiej nadrukować logo na identyfikatorze czy smyczy?

Polecamy oznakowanie i identyfikatora jeśli pozwala na to miejsce nawet niewielkim logo i smyczy również. Smycz jest gadżetem, który bardziej się rzuca w oczy. Z pewnością zostaje ona z osobą obdarowaną na dłużej przez co proces utrwalania Twojej marki w jego świadomości jest bardziej aktywny. Identyfikator jest produktem mniej trwałym niż smycz i można go szybciej zgubić. To powoduje, że smycz jest z pewnością bardziej efektywnym nośnikiem reklamy.

Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 7 ocen