Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Biały

Etui na identyfikator Lorenzo

0.48 0.59 
Biały

Hadi badge holder

3.12 3.81 
Biały
Czarny
Niebieski
Zielony
Żółty

Przeźroczysty uchwyt na plakietkę Pierre

3.80 4.64 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Zawieszka na identyfikator Lech

1.97 2.54 

Identyfikatory imienne czli jak przełamać pierwszy lody ?

Jeśli kiedykolwiek byłeś, jesteś albo będziesz uczestnikiem konferencji, sympozjum, targów to z całą pewnością organizatorzy wręczali Ci przed ich rozpoczęciem pakiet, w którym znajdowały się cenne informacje o harmonogramie spotkania, materiały szkoleniowe, kilka gadżetów reklamowych jak przydatny długopis czy poręczny notatnik i na pewno identyfikator imienny, na którym umieszczono Twoje imię lub mogłeś wsunąć w gadżet swoją wizytówkę.

Być może byłeś, jesteś albo będzie organizatorem powyższych eventów – pamiętaj aby zaopatrzyć uczestników wydarzenia w gadżety biurowe przydatne na spotkaniu, a których często zapominają. Między innymi we wspomniane identyfikatory imienne. To nieodzowny element coraz większej ilości spotkań branżowych. Czemu właśnie on?

Przydatny i funkcjonalny gadżet skracający dystans

Zwracanie się do kogoś po imieniu skraca dystans. Stajemy się równi. To doskonale działa psychologicznie, kiedy zmieniamy tak dotąd nobliwą formę Pan/Pani na imię danej osoby. Stajemy się wówczas automatycznie kolegami. Na identyfikatorach imiennych umieszczamy swoje imię, czasem nazwisko a czasem pseudonim, którym chcemy by otoczenie się do nas zwracało. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku i z zachowaniem szacunku względem drugiej osoby. Identyfikatory imienne umieszczone na popularnych agrafkach coraz częściej spotykane. To jest relikt przeszłości.  Aktualnie coraz częściej spotykane są w formie etui ze smyczą reklamową z logo firmy, organizatora, sponsora lub nazwą konferencji. Takie rozwiązanie pozwala nadrukować logo dodatkowo, poza oznakowaniem podstawowego identyfikatora. Alternatywą takiego rozwiązania są zawieszki z klipsem lub zatrzaską albo ze zwijaczem, na które można nanieść grafikę firmową lub danego wydarzenia. Tak przygotowany gadżet nie musi być tylko prostym identyfikatorem imiennym, przeznaczonym do zawieszenia karteczki z imieniem. Możesz w wykonanym z wysokiej jakości plastiku przeźroczystym uchwycie na plakietkę umieścić wizytówkę, kartę do pokoju hotelowego czy wejściówkę do VIP lounge. Taki identyfikator jest wymarzonym i niezbędnym gadżetem reklamowym na wszystkich stokach narciarskich, kiedy musisz skorzystać z funkcjonalnego zwijacza.

Ciekawe rozwiązania identyfikatorów imiennych

Dostępność wielu kolorów czy różnorodność form i rozwiązań oraz nadruk logo pozwoli dobrać odpowiedni gadżet do Twoich potrzeb i profilu działalności. Nie tylko szata zdobi człowieka ale też to, jakimi gadżetami się otacza. Nieestetyczny identyfikator z niedbało włożoną karteczką popsuje Twój najlepszy image. Podobnie Twoich pracowników. Jeśli ich identyfikatory będą przemyślane, będą dopasowane do kolorów Twojej firmy, będą schludne, czyste i zawieszone na ładnej smyczy staną się wizytówką Twojej działalności, której nie przeoczą i docenią Twoi klienci. Tak niewielki gadżet pracuje również na Twój sukces. Zainwestuj w jego wygląd i staranne wykonanie z nadrukiem grafiki Twojej marki, który podniesie jego wartość.

Czy identyfikatory imienne są wyłącznie poziomie?
Identyfikatory imienne występują zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Do każdego modelu, w każdym dostępnym kolorze czy to pionowego czy poziomego można dopasować idealną kolorową smycz reklamową, dzięki której Twoi goście czy klienci będą mogli zawiesić sobie na szyi bez konieczności trzymania identyfikatora w ręku. To pozwoli im uniknąć zgubienia takiego gadżetu.

Czy smycze są zawsze w komplecie z identyfikatorem czy mogę zamówić samo etui?

W naszej ofercie mamy zarówno etui w zestawie ze smyczą, oba produkty w kolorze czarnym. Jednak większość identyfikatorów występuje bez smyczy. To pozwala dopasować jej charakter to Twoich wymagań i potrzeb. Przeźroczyste etui można skompletować ze smyczą w dowolnej szerokości, regulowaną, dopinaną na klips czy sznurek w dowolnym wybranym przez Ciebie kolorze, adekwatnym do logo Twojej firmy czy logo wydarzenia, na którym będziesz chciał je wręczyć uczestnikom.

Czy lepiej nadrukować logo na identyfikatorze czy smyczy?

Polecamy oznakowanie i identyfikatora jeśli pozwala na to miejsce nawet niewielkim logo i smyczy również. Smycz jest gadżetem, który bardziej się rzuca w oczy. Z pewnością zostaje ona z osobą obdarowaną na dłużej przez co proces utrwalania Twojej marki w jego świadomości jest bardziej aktywny. Identyfikator jest produktem mniej trwałym niż smycz i można go szybciej zgubić. To powoduje, że smycz jest z pewnością bardziej efektywnym nośnikiem reklamy.

Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 7 ocen