DANE KONTAKTOWE - BIAŁYSTOK

Grupa Gadzety.pl

GadzetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa

Oddział Białystok

Email: [email protected]
Telefon: +48 7 333 888 44
Telefon: +48 7 333 888 55

  JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI W BIAŁYMSTOKU

  Gwarantujemy pełną satysfakcję i indywidualne podejście do każdego klienta!

  Firma z Białegostoku ? Odezwij się i chętnie pomożemy dobrać gadżet reklamowy do profilu działalności.

  To kupują Klienci z Białegostoku

  Beżowy
  Czarny
  Czerwony
  Granatowy
  Jasnoniebieski
  +5
  Jasnozielony
  Pomarańczowy
  Szary
  Zielony
  Żółty

  COMANDER. Kubek ceramiczny 370 ml

  14.87 18.13 
  Naturalny
  Zielony

  Filax – długopis

  0.64 0.78 
  Niebieski

  Głośnik Music Plunge z radiem FM

  40.92 49.90 
  Biały
  Czarny
  Niebieski
  Szary

  Miedziana izolowana próżniowo butelka Vasa z zestawem szczotek

  81.34 107.09 
  Niebieski
  Szary

  Parasol rozkładany 23”-30” z automatycznym otwieraniem Heidi

  24.58 30.65 
  Czerwony
  Niebieski

  Plecak Convert

  8.94 10.90 
  Naturalny

  Rufa – brelok / uchwyt na telefon

  1.99 2.43 
  Szary

  Zestaw podróżny Rogers

  23.70 28.90 

  Gadżety reklamowe Białystok - lokalne i folklorystyczne.

  Białystok, jak przystało na stolicę regionu, jest największym miastem województwa podlaskiego. Jest uznawane za przyjazne, komfortowe i zielone miasto. Aż 32% jego powierzchni zajmują tereny zielone – parki, skwery i ogródki jordanowskie. Ponadto miasto położone jest w bliskim sąsiedztwie dwóch rezerwatów przyrody oraz Narwiańskiego Parku Narodowego. Przez wielu nazywane jest Zielonymi Płucami Polski przez co zostało zauważone przez Światową Organizację Zdrowia. WHO uhonorowało Białystok jako jedyne miasto w Polsce zaproszeniem do projektu Sieci Zdrowych Miast. To właśnie tu w Białym stoku zlokalizowany jest wspaniały ośrodek kultury i historii Podlaskie Centrum Kultury Ludowej. To między innymi dzięki takim miejscom wciąż utrzymuje się folklor oraz wszystkie folklorystyczne gadżety reklamowe Białystok. To tu ale także w wielu innych miejscach umiejscowionych w mieście, głównie w sklepach z pamiątkami można kupić najwspanialsze produkty promocyjne regionu, produkowane przez lokalnych przedsiębiorców ale niejednokrotnie personalizowanych przez nas. Koszulki reklamowe, czapki i kapelusze oraz komfortowe i ciepłe bluzy z c charakterystycznymi elementami i printem folkowym to absolutny lokalny hit. Do tego wśród gadżetów reklamowych Białystok można znaleźć magnesy, kubki reklamowe, piękne i ozdobne ołówki czy długopisy reklamowe a nawet fartuchy czy deski do krojenia. Podlaskie Centrum, podobnie jak Częstochowa promuje gadżety reklamowe Częstochowa, wspiera lokalne produkty chwaląc się nimi wśród przyjezdnych i namawiając w ten sposób do częstszych wizyt. Ale gadżetów reklamowych Białystok używa także by promować swój lokalny biznes i miejscowe firmy.

  Jak rozwinąć biznes wykorzystując gadżety reklamowe Białystok?

  Białystok jest także głównym ośrodkiem przemysłowym województwa podlaskiego. Przez lata rozwinął się tu przemysł elektromaszynowy, w tym elektroniczny, maszynowy oraz metalowy. Jak również poligraficzny, spożywczy, odzieżowy i drzewny. Ponadto funkcjonują tutaj istotne w skali kraju zakłady innych branż przemysłowych, chociażby przemysł spożywczy. Na terenie Białegostoku występują liczne przedsiębiorstwa zajmujące się wyrobem produktów wędliniarskich, piekarniczych i cukierniczych. Te wszystkie branże bez wyjątku korzystają z potencjału gadżetów reklamowych Białystok. Przez umiejscowienie miasta na mapie Polski na jej obrzeżach Białystok wciąż musi „walczyć” z większymi. W tym właśnie celu korzysta z siły oddziaływania produktów reklamowych. Jedna z największych rozlewni alkoholi Polmos dostarczając na rynek napoje wysokoprocentowe również promuje się z wykorzystaniem spersonalizowanych gadżetów reklamowych Białystok. Dostarczając najlepszy polski alkohol musi dostarczyć również szkło reklamowe, otwieracze, breloczki reklamowe, a także wiele przydatnych w barach, klubach i restauracjach barmańskich gadżetów reklamowych Białystok. A skoro już to także dbają o właściwy uniform i wyposażają barmanów w piękne i atrakcyjne koszule z wyhaftowanym logo firmy. Dużą popularnością cieszą się wszelkie bloczki, notatniki czy teczki konferencyjne. W Białymstoku funkcjonuje także Białostocki Park Naukowo – Technologiczny podobnie jak w Bydgoszczy Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, które skupiają innowacyjne i młode firmy i przedsiębiorstwa znajdujące się dopiero w fazie wzrostowej, dając im organizacyjne możliwości rozwojowe. Oba ośrodki z sukcesem w swoim planach działań wykorzystują gadżety reklamowe Bydgoszcz i Białystok. Firmy chcąc działać na rynku i stale się rozwijać pokonując na swej drodze konkurencję w branży przemysłowej, informatycznej, programistycznej i medycznej muszą zadbać o właściwy marketing i promocje. By zaistnieć w świadomości swoich przyszłych klientów i partnerów. Najlepszym ku temu narzędziem są właśnie gadżety reklamowe Białystok z nadrukiem logo firmy a już najlepiej z herbem miasta.

  Rozkwit handlu ze Wschodem z wykorzystaniem gadżetów reklamowych Białystok.

  Miasto jest ważnym ośrodkiem handlu, głównie ze Wschodem. Stąd do granicy z Białorusią w Bobrownikach jest zaledwie 50 km. W Białymstoku działa Centrum Promocji Rynku Wschodniego. Tu także odbywają się międzynarodowe Targi Tekstylno-Odzieżowe, Żywności i Przetwórstwa, Konsumpcyjne, Rolno-Spożywcze. Na te wydarzenia organizatorzy przewidują dla uczestników ogromne ilości ciekawych i innowacyjnych gadżetów reklamowych Białystok. Torby bawełniane lub konferencyjne na materiały targowe i konferencyjne, kalendarze, artykuły piśmiennicze, kubki reklamowe, smycze reklamowe i identyfikatory. A wszystko z nadrukiem logo wydarzenia. Lokalne sklep, które cieszą się dużym wzięciem i popularnością wśród przyjezdnych właśnie ze względu na bliskość granicy a są to – siedem hipermarketów, dwadzieścia siedem supermarketów, osiemnaście centrów handlowych, takich, jak Atrium Biała, Alfa Centrum, Galeria Jurowiecka, Auchan Produkcyjna, Auchan Hetmańska, Outlet Center, Outlet Białystok, Galeria Zielone Wzgórze, Galeria M, Galeria Antoniuk, CH Panorama, Dom Handlowy Wenus, Centrum Handlowe Park, CH Sienny Rynek Centrum Handlowe, CH Zielona Kamienica, Centrum Handlowe Fasty, Centrum Handlowe M2, Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe). Każdy z nich chcąc przyciągnąć klientów musi korzystać z popularnych gadżetów reklamowych Białystok. Parasoli reklamowych, wszelakich toreb papierowych, żetonów do wózków. Lista jest bardzo długa i bardzo interesująca. 

  Region białostocki korzysta z potencjału gadżetów reklamowych Białystok.

  Znacząca gęstość zabudowy Białegostoku, sprawiła, że w ostatnich latach lokalny przemysł lokowany jest poza granicami miasta. Jednakże wciąż w obrębie Białegostoku. W okolicznych miejscowościach należących do gmin Juchnowiec Kościelny, w którym odbywa się między innymi produkcja implantów medycznych więc dla nich przeznaczone są stomatologiczne gadżety reklamowe Białystok. W Choroszczu zlokalizowana jest firma zajmująca się stolarką okienną, która korzysta również z gadżetów biurowych.  W Zabłudowie ma miejsce  produkcja maszyn rolniczych a Supraślu produkcja opakowań i wyrobów metalowych. To przyczyniło się do podjęcia przez samorząd Białegostoku utworzenia w dzielnicach Dojlidy i Krywlany rozległych terenów inwestycyjnych objętych podstrefą Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowe firmy, nowe kontrakty, nowi klienci, nowi inwestorzy. Wszyscy będą, jak nie dziś to wkrótce, potrzebować najlepszych i najbardziej efektywnych gadżetów reklamowych Białystok z logo.

  Białystok - tu też działamy. Dostarczamy gadżety z logo do Białegostoku w 24h

  Czy mogę skorzystać z Państwa pomocy przy wyborze najlepszego gadżety dla szkoły tańca w Białymstoku?

  Będzie nam bardzo miło doradzić z jakich gadżetów powinna skorzystać szkoła tańca. W naszej ofercie jest ponad 25.000 gadżetów reklamowych i zakładamy, że spora część z nich może być idealna dla tego typu działalności. Zapraszamy do kontaktu abyśmy mogli przedstawić nasze propozycje. Dodatkowo zaproponujemy oznakowanie gadżetów bo to ma największe znaczenia aby przyciągnąć do szkoły nowych, przyszłych tancerzy.

  Dlaczego w Białymstoku najpopularniejszych gadżetem jest składane parasole?

  Parasole reklamowe zwłaszcza składane należą do jednych z najpopularniejszych gadżetów reklamowych Białystok, które firmy z powodzeniem wykorzystują do  własnej promocji. Mamy wrażenie, że funkcja składania jest na tyle wygodna, że wpływa to na podjęcie decyzji o wyborze tego a nie innego produktu. Ponadto parasole składane może zmieścić w torebce, plecaku czy neseserze a nawet w schowku samochodowym. Firmy wiedząc o tym zamawiają je i korzystają z ich potencjału. A, że w Białymstoku czasem pada więc ich klienci są im dozgonnie wdzięczni.

  Kiedy powinienem zdecydować o nadruku na gadżetach reklamowych dla firmy z Białegostoku ?

  We właściwym czasie tylko dla Ciebie. Zamawiając wybrane gadżety reklamowe Białystok., W trakcie realizacji zamówienia a także po tym jak produkt dotrze do naszego magazynu, tuż przed wysyłką do Ciebie. Ale to też ma wpływ na czas oczekiwania na finalny produkt. Dlatego my zalecamy podjęcie tej decyzji w trakcie zamówienia. Wskazujesz nam logo, wymarzoną grafikę czy na przykład dane adresowe a my podpowiadamy jak, gdzie i dlaczego tak gadżety reklamowe oznakować. Ważny jest dobór właściwej metody znakowania. Ale o tym opowiemy osobiście.