Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Czarny
Niebieski
Szary
Żółty

Duży pluszowy koc Mollis

92.89 113.28 
Czarny
Czerwony
Niebieski

Koc polarowy Meadow

42.73 52.11 
Czarny
Niebieski
Szary

Koc polarowy Park

40.49 49.38 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Koc polarowy z sherpą Lauren

50.42 77.31 
Niebieski

Koc w szkocką kratę Scot

21.84 26.64 
Czarny
Niebieski
Szary
Żółty

Koc z miękkiego polaru koralowego Bay

49.41 60.26 
Biały
Czarny
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
+4
Pomarańczowy
Różowy
Szary
Zielony

Koc z pokrowcem Huggy

16.79 20.48 
Czarny
Niebieski
Szary

Koc z sherpą Far

58.65 71.52 
Czarny
Niebieski

Melanżowy koc polarowy Pim

48.60 62.24 
Czarny
Niebieski

Melanżowy koc z sherpą Sam

46.73 56.99 
Piasek pustyni

Mikropluszowy koc Aira z polaru z bawełnianą torbą

49.71 60.62 
Niebieski
Szary

Narzuta Haven w jodełkę

86.34 105.29 
Biały
Czarny
Niebieski
Szary

Pled z miękkiego polaru i sherpy Springwood

60.29 73.53 
Czerwony
Niebieski
Szary

Pled z sherpą Joan

69.74 85.05 
Biały
Czerwony
Niebieski

Pluszowy koc Buffalo w kratę

43.74 53.34 
Czerwony
Niebieski
Szary
Zielony

szary, mata piknikowa Perry

15.23 18.57 
Niebieski
Piasek pustyni

Sztruksowy koc sherpa Cosie

54.69 66.69 

Koce reklamowe – Twój przytulny gadżet na zimowe wieczory

Jeśli wyobrazisz sobie romantyczny wypad wy dwoje za miasto, kominek, aromatyczną herbatę, wino i dobrą książkę to do kompletu idealnego obrazka brakuje bez wątpienia przytulnego, mięsistego koca. To on sprawi, że zimny jesienny czy zimowy wieczór będzie miłym czasem a potem niezapomnianym wspomnieniem, do którego chętnie wrócisz. Wiedzą o tym właściciele hoteli i pensjonatów, jak również właściciele salonów SPA, chętnie wykorzystując koce, jak i inne produkty z grupy gadżety domowe do działań promocyjnych swoich usług, jak i po prostu w swojej działalności, dla podkreślenia wyjątkowości tego miejsca i wyróżnienia się od konkurencji.

Gadżety reklamowe związane z domem sprawiają, że klienci odwiedzając takie miejsce czują się jak we własnym domem. Czują się tu komfortowo i bezpiecznie. Chętniej do takiego miejsca wracają. W takim przypadku siła oddziaływania gadżetu reklamowego jak przykładowy koc reklamowy ma ogromne znaczenie. Zachęca, przyciąga, zaprasza. A to tylko i aż koc reklamowy.

Czytaj dalej

Siła oddziaływania i potencjał marketingowy kocy reklamowych

Koce reklamowe to wymarzony gadżet, który z subtelnym ale przykuwającym uwagę haftem grafiki, logo czy nazwą obiektu będzie czymś więcej niż narzędziem pracy. Będzie wspomagał działania marketingowe. Dzięki kocom reklamowym takim, jak wyjątkowy koc z miękkiego polaru Bay, unikatowa narzuta Haven w jodełkę czy ekologiczny mikropluszowy koc Aira, hotel czy SPA będzie kojarzył się z luksusem, troską i indywidualnym, wyróżniającym go podejściem do Gości. Idealnie dobrana gramatura, kolor, wyśmienitej jakości materiał, z którego wykonane są koce świadczą o Twoim guście i renomie obiektu, którym zarządzasz. Zadbaj by doświadczyli tego Twoi Goście podczas pobytu a po pierwsze wyjadą z chęcią rychłego powrotu i z przyjemnością zakupią koc reklamowy czy pled delikatnego polaru i shepy Springwood, który będzie przypominał im udany wyjazd. Koce reklamowe będą nie tylko pamiątką, ale i trwałym, wielokrotnie używanym gadżetem domowym w postaci domowego koca, narzuty, pledu czy maty piknikowej Perry. Twoi klienci wykorzystają je między innymi na imprezach plenerowych, grillach czy koncertach. Wszędzie tam zaistnieje w świadomości uczestników Twoje logo i Twoja marka.

Koce – maskotki dla najmłodszych klientów

Z myślą o najmłodszych dostępne są koce reklamowe z maskotką, które również oznakowane logo przywołają miłe wspomnienia firmy dbającej o każdego Gościa bez względu na wiek. To wzbudzi pozytywne emocje i ociepli Twój wizerunek podobnie jak ofiarowane koce. Z ich pomocą zbudujesz trwałą relację z klientem. W jego oczach zaistniejesz jako przedsiębiorca przyjazny dzieciom a Twój hotel czy SPA czeka na przyjęcie całych rodzin wraz z najmłodszymi pociechami. Wielokolorowe koce reklamowe wraz z maskotkami są też wymarzonym gadżetem plażowym. Jeśli więc zarządzasz obiektem nadmorskim lub położonym na wodą zainwestuj nie tylko w koce reklamowe z logo ale również w parasole, dmuchane piłki a nawet sprzęt sportowy. Wszystko to, co pozwoli Twoim Gościom spędzić aktywnie czas a jednocześnie będzie fantastyczną formą reklamy Twojego obiektu.

Czy koce reklamowe występują w różnych rozmiarach?

Oczywiście. Koce reklamowe, które znajdziesz w naszej ofercie różnią się nie tylko gramaturą, kolorem i materiałem, z którego są wykonane ale również rozmiarem. Dostępne są między innymi w wymiarach:

  • 180 x 152 cm
  • 150 x 120 cm
  • 127cm x 152cm
  • 135 x 120 cm
  • 152cm x 178cm
  • 110 x 140 cm

Jaka metodę nadruku wybrać do oznakowania koców reklamowych?

Wszystko zależy od materiału, z jakiego wykonane są koce reklamowe oraz  od ich gramatury. Do najpopularniejszych metod oznakowania tkanin należą między innymi: tampodruk, który nadaje się do „stemplowania” nierównych powierzchni jak tkaniny z włosiem, termotransfer, który gwarantuje intensywność barw naniesionej grafiki,  sublimacja nadająca się do nadruku powierzchni poliestrowych, szlachetny haft, który daje możliwość użycia wielu nici, w tym również złotej i srebrnej a także metoda transferu cyfrowego, której największą zaletą jest trwałość, precyzja i estetyka nadruku.

Czy mogę zamówić 2000 sztuk koców Huggy skoro na stronie jest cena tylko dla 1000 szt.?

Jak najbardziej. Na naszej stronie podajemy cenę od 50-1000 sztuk ale większa ilość jest także możliwa. Oczywiście z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie specjalna i bardzo korzystną ofertę cenową dla 2000 sztuk wybranego modelu koca Huggy, który dodatkowo rekomendujemy oznakować logo. Przygotowany produkt dostarczymy Ci gratis! Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Takie zamówienie wymaga czasu, który musimy dać producentowi oraz drukarni.