Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe Kraków

Dane kontaktowe

Grupa Gadżety.pl

GadżetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa

Biuro handlowe w Krakowie
Gabrieli Zapolskiej 44
30-126 Kraków

Email:krakow@gadzetyreklamowe.pl 

Centrala
Telefon: +48 7 333 888 44
Telefon: +48 7 333 888 55

Kraków
Telefon : +48 7 333 888 44

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji
  Kontakt z zespołem gadżety reklamowe
  Gwarantujemy pełną satysfakcję i indywidualne podejście do każdego klienta!

  Firma z Krakowa? Odezwij się i chętnie pomożemy dobrać gadżet reklamowy do profilu działalności

  To kupują Klienci z Krakowa

  Gadżety reklamowe Kraków – Sam Kraków jest gadżetem!

  Tego miasta nie trzeba nikomu reklamować. Kraków należy bowiem do czołówki miast z całego świata, które znają praktycznie wszyscy. Nawet jeśli tu nie byli. Niejednokrotnie opowiadając komuś o Polsce, skąd jesteśmy padały takie słowa jak Boniek, Papa – mieli tu na myśli Jana Pawła II, pierogi i … Kraków. Jest perełką na mapie Polski i choć wielu się oburzy jest bardziej znane i chętniej odwiedzane niż stolica. Każdego roku przyjeżdża tu blisko 15 milionów turystów nie tylko lokalnych, ale i zagranicznych. Przyciąga nie tylko swoimi atrakcjami turystycznymi, jak Wawel, Stary Rynek czy Sukiennice, nie tylko architekturą, pysznymi lokalnymi potrawami niepowtarzalnym artystycznym klimatem choćby Kazimierza ale również przyciąga nowe firmy i przedsiębiorców kusząc wspaniałymi biurowcami. Kraków stał się atrakcyjny pod względem biznesu. Napędziła go turystyka. Powstały liczne galerie handlowe, nowoczesne hotele i centra biznesowe. Dotychczas korporacje wybierały Warszawę z jej zapleczem biurowców ale z czasem część z nich swoje siedziby przeniosła do stolicy małopolski. Kraków sam dla siebie stał się gadżetem reklamowym. Przyciąga, promuje i zapada w pamięci. Ma wszystkie walory, które powinien mieć idealny gadżet reklamowy.

  Jakich gadżetów reklamowych potrzebują Krakusy?

  W związku z dynamicznym rozwojem biznesowym Krakowa oraz powstaniem tu w ostatnich latach takich biurowców jak High5ive, Tischnera Office, Unity Center, Klimeckiego Office, DOT Office F1, Mogilska Office czy Fabryczna Office Park, o łącznej powierzchni przekraczającej ponad 1,5 mln km2 miasto plasuje się na drugim miejscu zaraz po Warszawie jeśli chodzi o ilość przestrzeni biurowej. Małe pojedyncze lokale aż po wielkie kilkupoziomowe open space’y. To właśnie tu swoje siedziby mają największe firmy z regionu oraz międzynarodowe koncerny. Zajmują piękne i nowoczesne biura, aranżują przestrzenie aby ich pracownicy produktywnie acz komfortowo spędzali czas każdego dnia wykonując swoje obowiązki. W aranżacji przestrzeni biurowej ważną rolę odgrywają gadżety reklamowe Kraków lub tak jak w przypadku Szczecina gadżety reklamowe Szczecin, które świadczą o wyszukanym guście pracodawcy, dbałości o szczegóły i nowoczesnym podejściu do pracy właściciela firmy. Dobry manager doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednio przygotowane miejsce pracy wpłynie pozytywnie na jego pracownika. Ten będzie z ochotą spędzał czas w biurze, będzie czuł się w nim bezpiecznie i komfortowo a to jednocześnie sprawi, że będzie zaangażowanym i wydajnym pracownikiem identyfikującym się z marką, dla której pracuje. Czy przygotowując przestrzeń biurową można wykorzystać gadżety reklamowe Kraków? Oczywiście. Stworzono specjalną grupę biurowych gadżetów reklamowych, które wspomagają zarządzających firmami w aranżacji biura, które motywują do pracy oraz identyfikują z daną marką.

  Biurowe gadżety reklamowe – pomysł na aranżację wnętrza

  Pracownicy biurowi z przyjemnością aranżują swoje miejsca pracy. W końcu to tu przez minimum 8h dziennie wykonują swoje obowiązki. Takie miejsce powinno być przytulne, jasne, z dostępem do światła dziennego. Najlepiej gdyby było ciche, dzięki czemu łatwiej skupić się na codziennych zadaniach. To jednak tylko część opcji. Podstawa. Ale ważne jest też wyposażenie. Wyposażenie  biurowe, o które firmy powinny zadbać i zamówić na własny użytek. Do najpopularniejszych należą kalendarze reklamowe – ścienne, nabiurkowe czy książkowe. Ich format, kształt, kolory można dopasować do wnętrza ale również do identyfikacji kolorystycznej firmy. Aby biuro wyglądało spójnie i by każde biurko miało taki sam charakter ważne są identyczne dla wszystkich maty nabiurkowe. Dzięki nim pracownicy utrzymają porządek jednocześnie nie niszcząc samych biurek. Do kompletu będą pięknie prezentować się spersonalizowane gadżety na biurko wraz z etui na wizytówki z logo. Inne popularne i chętnie zamawiane przez firmy dla swoich pracowników gadżety reklamowe to smycze reklamowe z grafiką marki, które idealnie pasują do spójnych z nimi identyfikatorów imiennych. Tacy pracownicy przykuwają uwagę i pokazują otoczeniu w jak nowoczesnej firmie pracują. Taki przekaz a jednocześnie reklama podąża dalej wraz z pracownikiem. Podobną, aktywną formą reklamy wśród gadżetów reklamowych Kraków są teczki reklamowetorby konferencyjne a nawet torby na laptopa i tablety. Pracownik wyposażony w takie akcesoria z dodatkowym nadrukiem logo, grafiki lub nazwą marki z przyjemnością chwali się nimi, budując pozytywny wizerunek i odbiór swojego pracodawcy i firmy, w której pracuje.

  Oznakowanie gadżetów reklamowych wzmacnia potencjał produktów

  Dbałość o przestrzeń biurową to spora, znaczna część budowania wizerunku firmy. To, jak wygląda biuro świadczy o samej firmie i jego właścicielu. Czyste, komfortowe i nowoczesne wnętrza gwarantują solidną, rzetelną, idącą z postępem i podążającą za nowymi trendami, markę. Drugą część budowania wizerunku mogą zapewnić gadżety reklamowe Kraków lub dowolne produkty na przykład gadżety reklamowe Lublin, które mogą być wręczane w formie upominki dla stałych i wiernych kontrahentów oraz na zachętę dla przyszłych, potencjalnych klientów. Gadżety reklamowe powinny nawiązywać do charakteru firm i ich działalności. Ogromne znaczenie w doborze ma możliwość nadruku ich powierzchni logo naniesionym odpowiednią do materiału, z którego jest wykonany gadżet metodą oznakowania. Czy to breloczek reklamowy, pióra reklamowe, gadżety do wina lub popularna odzież reklamowa, w tym czapki reklamowe czy koszulki reklamowe – każde oznakowane logo uświadamia rynek o istnieniu danej marki. Metoda znakowania odgrywa również ważną rolę. Tak samo jak może wzmocnić i podnieść wartość prostego gadżetu reklamowego, tak samo może zepsuć źle dobraną formą oznakowania najlepszy produkt. Nadruk logotypu, grafiki, sloganu reklamowego czy danych adresowych na każdym gadżecie reklamowym w zależności od metody oznakowania będzie wyglądał inaczej. W tym względzie najlepiej zdać się na nasze doświadczenie i rekomendacje.

  Gadżety reklamowe – klucz do sukcesu wielu firm

  Bez względu na branżę, gadżety reklamowe są przydanym narzędziem i nośnikiem reklamy z zachowaniem swojej funkcjonalność.  Nawet niewielka inwestycja w akcesoria reklamowe zwróci się w szybkim czasie. Drobny niezobowiązujący upominek w postaci gadżetu reklamowego, który otrzymuje klient, partner czy kontrahent mimowolnie budzi w nim poczucie wdzięczności. To buduje relacje. Zatem to jaki gadżet reklamowy będzie towarzyszył pracownikom na targach czy konferencjach, właścicielowi firmy na spotkaniach biznesowych, z jakich materiałów będzie stworzony gadżet, jakiej będzie jakości, jak oznakowany, jaki będzie niósł przekaz – ma ogromne znaczenie. Gadżet reklamowy jest atrakcyjną i mobilną wizytówką firmy. Stanowi o jej możliwościach i potencjale. Skoro zatem wykorzystują go w kampaniach marketingowych najwięksi gracze na rynku to znaczy, że sukces gadżetów reklamowych zapisany jest w DNA gadżetów.

  Kraków – tu też działamy. Dostarczamy gadżety z logo do Krakowa w 24h

  Czy gadżety reklamowe Kraków to produkty ściśle związane z Krakowem?

  Oczywiście, że nie. Gadżety reklamowe z Krakowa podobnie jak gadżety innych miast są uniwersalne. Jednak w danym mieście jedne zamawiane są chętniej niż w drugim stąd też nazwa. Krakowskie gadżety reklamowe mogą ale nie muszą być oznakowane herbem miasta, mogą posiadać charakterystyczne cechy związane z regionem lub nawiązywać do jakiejś lokalnej atrakcji turystycznej jak Sukiennice, Kościół Mariacki czy Wawel. Ciekawa grafika umieszczona na powierzchni uatrakcyjnia taki gadżet i zachęca do odwiedzenia Krakowa.

  Czas realizacji gadżetów reklamowych w Krakowie jest taki w innych miastach?

  Dokładamy wszelkich starań aby zamówione gadżety dotarły do naszych klientów tak szybko jak to możliwe bez względu na lokalizacje ich firmy. Nie ma większego znaczenia czy to Kraków, Poznań Wrocław czy Warszawa. Czas realizacji zależy od ilości wybranych produktów, specyfiki i stopnia skomplikowania wybranej metody nadruku. Dostawa zamówionych gadżetów reklamowych Kraków może wynieść od 24h do 7 dni. Aby zrealizować zamówienie na konkretny termin sugerujemy kontakt z nami jak najszybciej, łatwiej nam będzie dostarczyć Tobie produkt bez żadnej zwłoki a Tobie pomoże uniknąć to niepotrzebnego stresu.

  Dlaczego w Krakowie najchętniej zamawianym gadżetem są parasole?

  Prawdopodobnie wynika to z faktu, że należy on do czołówki najbardziej atrakcyjnych miast pod względem turystów. Aby uniknąć ich niezadowolenia z pobytu w tym wspaniałym mieście firmy zlokalizowane w Krakowie chętnie zamawiają dla swoich odwiedzających reklamowe parasole klasyczne lub składane z dużym logo marki. To pomoże uchronić gości przed niespodziewaną zmianą aury, deszczem i wiatrem a jednocześnie będzie praktycznym nośnikiem reklamowym widocznym z daleka. To idealna mobilna forma masowej reklamy używanej z chęcią przez przedsiębiorców.

  Kategorie

  Menu

  Zamknij
  Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!