Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtruj
Torba konferencyjna Chicago - czarny
Zamknij
Czarny

Torba konferencyjna Chicago

22.83 27.84 
Torba konferencyjna San Francisco - Szary
Zamknij
Biały
Szary

Torba konferencyjna San Francisco

12.29 14.99 

Torby konferencyjne

 Jeśli znalazłeś się w tym dziale to z pewnością nie jest to przypadek, prawda? Jesteś organizatorem ważnej konferencji lub targów lub odpowiadasz za przygotowanie takiego event’u pod względem gadżetów reklamowych, materiałów informacyjnych i broszur. Przed Tobą ważne i odpowiedzialne zadania. Pominięcie lub zlekceważenie choćby jednego może przyczynić się do porażki wydarzenia. A na to nie możemy pozwolić. Jako dostawca najlepszych na rynku gadżetów reklamowych zadbamy o Twój spokój, powodzenie i sukces spotkania, wykorzystując funkcjonalne i przydatne gadżety takie, jak długopisy, notatniki a także praktyczne i pakowne torby konferencyjne, bez których żadna ważna impreza branżowa nie może się odbyć.

Przydatne torby konferencyjne – niezbędne nie tylko podczas konferencji

 Torby konferencyjne są niezwykle przydatnym gadżetem podczas organizacji wydarzeń branżowych. Pomagają organizatorom takim, jak Ty uporządkować potrzebną gościom i prelegentom dokumentację – broszury informacyjne, harmonogramy i materiały. Różnorodność dostępnych toreb konferencyjnych pozwoli dopasować je do Twoich potrzeb oraz ilości rzeczy, które powinny się w nich zmieścić. Wszystko, co będzie potrzebne Twoim gościom podczas wykładów oraz podczas rozmów w kuluarach. Producenci przygotowali dla nas wiele funkcjonalnych rozwiązań toreb konferencyjnych by pomóc wybrać Ci jedną wyjątkową i idealnie pasującą do planowanego wydarzenia. Torby konferencyjne począwszy od prostych jednokomorowych z wyciętym maszynowo uchwytem stanowiących wymarzoną ekologiczną alternatywę dla plastikowych odpowiedników, poprzez stylową aktówkę z dwoma uszami, z przednią przegrodą oraz wewnętrznymi kieszeniami zapinaną na suwak a skończywszy na rozbudowanych wersjach toreb dostępnych w wersjach pionowych i poziomych, do ręki z wyściełanymi rączkami lub na ramię z regulowanym paskiem, z kieszenią przednią i przegrodą główną zamykanymi na zamek błyskawiczny oraz organizerem ukrytym pod klapką, zabezpieczającą wartościowe rzeczy ukryte jak laptop, telefon czy tablet. Torby konferencyjne dostępne w różnych jednym lub wielu kolorach mogą stanowić wymarzone tło do logo, które naniesiemy na nie korzystając z dostępnych metod znakowania. Dzięki czemu reklama Twojego wydarzenia wraz z logo organizatora oraz partnerów i sponsorów utrwali się na dłużej w pamięci jego uczestników

Czytaj dalej

Spersonalizowane torby konferencyjne wzmocnią przekaz Twojego wydarzenia

 Torby konferencyjne z pewnością nie przestaną być używane zaraz po zakończeniu Twojej konferencji. Im lepszej jakości torbę wybierzesz dla swoich gości tym dłużej i chętniej będą z niej korzystać. W pracy czy w domu. Dzięki temu logo wraz z nazwą, którą na niej umieścimy będzie przemieszczać się wśród Twoich potencjalnych i zainteresowanych przedstawioną na konferencji tematyką gości i klientów. Torby konferencyjne jakie Ci proponujemy będą długo po wydarzeniu promować Twój brand i zorganizowane spotkanie, budując Twój sukces i renomę w oczach branży.