Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Czarny

Aktówka Dolphin

27.23 34.50 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Piasek pustyni
+2
Pomarańczowy
Szary

Torba konferencyjna Anchorage

20.02 48.00 
Czarny
Szary

Torba konferencyjna Detroit

19.97 24.35 
Czarny
Niebieski

Torba konferencyjna Florida

17.78 21.68 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary
+1
Zielony

Torba konferencyjna Orlando

7.45 9.08 
Czarny
Niebieski

Torba konferencyjna Regina

26.71 33.20 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Torba konferencyjna Santa Fee

13.94 34.35 
Biały
Czarny
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
+5
Pomarańczowy
Różowy
Szary
Zielony
Żółty

Torba konferencyjna Zeus non woven

2.38 2.90 
Czarny
Szary

Teczka Hayden

13.94 25.85 
Czarny
Niebieski

Torba konferencyjna Edison

3.47 4.23 
Biały
Czarny
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
+1
Pomarańczowy

Torba konferencyjna Eros non woven

0.90 1.28 
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Torba konferencyjna Freedom Heat Seal

0.34 0.47 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Szary

Torba konferencyjna Pittsburgh

13.63 35.51 
Czarny
Szary

Torba konferencyjna Portland

16.83 26.07 
Biały
Szary

Torba konferencyjna San Francisco

12.29 14.99 
Niebieski
Szary

Torba konferencyjna Trias

13.94 17.00 

Torby konferencyjne

 Jeśli znalazłeś się w tym dziale to z pewnością nie jest to przypadek, prawda? Jesteś organizatorem ważnej konferencji lub targów lub odpowiadasz za przygotowanie takiego event’u pod względem gadżetów reklamowych, materiałów informacyjnych i broszur. Przed Tobą ważne i odpowiedzialne zadania. Pominięcie lub zlekceważenie choćby jednego może przyczynić się do porażki wydarzenia. A na to nie możemy pozwolić. Jako dostawca najlepszych na rynku gadżetów reklamowych zadbamy o Twój spokój, powodzenie i sukces spotkania, wykorzystując funkcjonalne i przydatne gadżety takie, jak długopisy, notatniki a także praktyczne i pakowne torby konferencyjne, bez których żadna ważna impreza branżowa nie może się odbyć.

Przydatne torby konferencyjne – niezbędne nie tylko podczas konferencji

Torby konferencyjne są niezwykle przydatnym gadżetem podczas organizacji wydarzeń branżowych. Pomagają organizatorom takim, jak Ty uporządkować potrzebną gościom i prelegentom dokumentację – broszury informacyjne, harmonogramy i materiały. Różnorodność dostępnych toreb konferencyjnych pozwoli dopasować je do Twoich potrzeb oraz ilości rzeczy, które powinny się w nich zmieścić. Wszystko, co będzie potrzebne Twoim gościom podczas wykładów oraz podczas rozmów w kuluarach. Producenci przygotowali dla nas wiele funkcjonalnych rozwiązań toreb konferencyjnych by pomóc wybrać Ci jedną wyjątkową i idealnie pasującą do planowanego wydarzenia. Torby konferencyjne począwszy od prostych jednokomorowych z wyciętym maszynowo uchwytem stanowiących wymarzoną ekologiczną alternatywę dla plastikowych odpowiedników, poprzez stylową aktówkę z dwoma uszami, z przednią przegrodą oraz wewnętrznymi kieszeniami zapinaną na suwak a skończywszy na rozbudowanych wersjach toreb dostępnych w wersjach pionowych i poziomych, do ręki z wyściełanymi rączkami lub na ramię z regulowanym paskiem, z kieszenią przednią i przegrodą główną zamykanymi na zamek błyskawiczny oraz organizerem ukrytym pod klapką, zabezpieczającą wartościowe rzeczy ukryte jak laptop, telefon czy tablet. Torby konferencyjne dostępne w różnych jednym lub wielu kolorach mogą stanowić wymarzone tło do logo, które naniesiemy na nie korzystając z dostępnych metod znakowania. Dzięki czemu reklama Twojego wydarzenia wraz z logo organizatora oraz partnerów i sponsorów utrwali się na dłużej w pamięci jego uczestników

Spersonalizowane torby konferencyjne wzmocnią przekaz Twojego wydarzenia

Torby konferencyjne z pewnością nie przestaną być używane zaraz po zakończeniu Twojej konferencji. Im lepszej jakości torbę wybierzesz dla swoich gości tym dłużej i chętniej będą z niej korzystać. W pracy czy w domu. Dzięki temu logo wraz z nazwą, którą na niej umieścimy będzie przemieszczać się wśród Twoich potencjalnych i zainteresowanych przedstawioną na konferencji tematyką gości i klientów. Torby konferencyjne jakie Ci proponujemy będą długo po wydarzeniu promować Twój brand i zorganizowane spotkanie, budując Twój sukces i renomę w oczach branży.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 18 ocen