Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Filtruj
Butelka szklana Abisko 280 ml
Zamknij

Butelka szklana Abisko 280 ml

24.52 29.90 
Zamknij
Jasnoniebieski
Zielony

Butelka szklana Invigorate 400 ml

14.68 17.90 
Zamknij

Szklana butelka Elan 1000 ml

27.80 33.90 
Zamknij
Biały
Zielony
Żółty

Szklana butelka Refresh 560 ml

28.62 34.90 
Szklana butelka Top Form 440 ml
Zamknij
Biały
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski

Szklana butelka Top Form 440 ml

20.42 24.90 
Zamknij
Biały
Czarny

Szklana butelka Vigour 800 ml

12.22 14.90 
Zamknij
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski

Szklana butelka Vim 500 ml

8.94 10.90 
Zamknij

Szklana butelka z zaparzaczem herbaty Gourmet 600 ml

38.46 46.90 
Zamknij
Czarny
Czerwony
Niebieski

Szklany kubek Stylish 350 ml

20.42 24.90 

Szkło reklamowe z logo firmy

Karafka z zestawem szklanek z nadrukiem, zestaw do serwowania drinków, dobrej jakości zestawy do espresso i kawy z logo Twojej firmy – to nie tylko niezbędne elementy każdego biura, ale również dobry prezent dla Twojego partnera biznesowego, kluczowego klienta czy wybitnego pracownika. Reklamowy zestaw szklanek na pewno się znajdzie na stole podczas imprez i przyjęć gości, rozpowszechniając informację o Twojej firmie dookoła. Szkło reklamowe jest często wykorzystywane m.in. w branży gastronomicznej. Właściciele restauracji wykorzystują szkło reklamowe z logo, by zapaść w pamięć odwiedzających ich Gości, a przy okazji mogą podarować spersonalizowaną szklankę jakiemuś Gościowi, który zdecydowanie już tak łatwo nie zapomni o odwiedzonej restauracji. Jest to klasyczna metoda na poprawienie wizerunku Twojej firmy lub marki. Z kolei szkło reklamowe jest o tyle uniwersalne, że w zasadzie firma z każdej branży może wykorzystać ten gadżet reklamowy na swoją korzyść.

Czytaj dalej

Szkło reklamowe z nadrukiem

Szeroki wybór metod nadruku pozwala umieścić dowolny przekaz na szkle reklamowym, przekształcając je w efektywne narzędzie poprawienia wizerunku. Bez problemu możemy umieścić zarówno wielkie logo czy przekaz, który będzie od razu się rzucał w oczy, jak wygrawerować małe i dyskretne logo. Możliwości jest wiele, a jeśli nie jesteś pewien, z którego rozwiązania chciałbyś skorzystać – zgłoś się do nas i szybko znajdziemy wyjście. Możemy skorzystać z Twojego wcześniej przygotowanego projektu nadruku, jak również nasz grafik może przygotować kilka propozycji. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Szkło reklamowe świetnym pomysłem na gadżet

W ofercie gadzetyreklamowe.pl znajdziesz eleganckie zestawy szklanek, które będą idealnym prezentem dla Twojego partnera biznesowego, oraz 5 – elementowy zestaw do serwowania drinków dla pracowników Twojej firmy jako nagroda w konkursie. Jednakże gadżety szklane to nie wszystko. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych gadżetów reklamowych, jak na przykład gadżety podróżne, czy też gadżety biurowe, które są niezbędne w każdym biurze. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą gadżetów reklamowych!