Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Biały
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Dayfan – torba

4.99 6.08 
Beżowy

Nacry – składana torba na zakupy

12.54 15.29 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+3
Szary
Zielony
Żółty

Składana torba na zakupy Bungalow

5.56 6.78 
Biały
Czarny
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
+2
Pomarańczowy
Zielony

Składana torba z włókniny Maple

2.28 4.67 
Czarny
Czerwony
Zielony

Składana torba na zakupy

5.26 7.61 

Torby składane z nadrukiem

Kto z nas, w dobie miliona mniej lub bardziej przydatnych produktów, które otaczają nas każdego dnia, nie lubi otaczać się praktycznymi gadżetami, które ułatwiają nam życie, sprawiając, że stawiamy czoła przeciwnościom losu z większym spokojem? Lubimy by przedmioty, których używamy były proste w obsłudze, ale i funkcjonalne. Do tego nowoczesny design, ekologiczne wykończenia, dobrej jakości materiał i mamy gadżet idealny. Najlepszym przykładem mogą być torby składane z nadrukiem. Piękne, oryginalne… pożądane przez wielu…

Ponadczasowe i praktyczne torby składane z nadrukiem

Prosty kształt, elegancka czerń i trwała tkanina to tylko część zalet praktycznych toreb składanych z nadrukiem. Możliwość składania gadżetu podnosi tylko jego walory. Taki produkt jak torby składane z nadrukiem nie tylko znajdzie zastosowanie na zakupach czy na niespodziewanym wyjeździe. Takie gadżety powinny być zawsze pod ręką czy to w samochodzie, torbie czy przypięte jako breloczek do plecaka. Zwłaszcza jeśli możesz je złożyć do niewielkiego, poręcznego etui zapinanego na suwak czy zatrzask. Dzięki swojemu uniwersalnemu rozmiarowi torby mogą pomieścić kilka niezbędnych produktów spożywczych ale też segregator, notatki czy laptop. Umieszczona na froncie kieszonka pozwala schować w niej cenne rzeczy jak karty płatnicze, dokumenty czy telefon. Torby składane z nadrukiem przydadzą się w wielu nieprzewidzianych sytuacjach, głównie wtedy kiedy brakuje nam rąk. Tak ponadczasowy gadżet może mieć zastosowanie również jako produkt reklamowy. Wykonany na ich powierzchni nadruk logo, nazwy, grafiki a nawet ciekawego przykuwającego uwagę oryginalnego i zabawnego sloganu może sprawić, że torby składane z nadrukiem staną się ulubionym upominkiem, na który czekają Twoi klienci.

Spersonalizowane torby składane z nadrukiem logo Twojej marki

Oznakowanie toreb składanych z nadrukiem z użyciem między innymi metody tampodruku czy termotransferu podnosi wartość gadżetu a tym samym podnosi Twoją szansę dotarcia potencjalnych klientów szybciej i łatwiej. Logo wraz z nazwą naniesione na front toreb składanych będą budować Twój pozytywny wizerunek w oczach otoczenia. Torby składane z nadrukiem mogą stanowić wymarzony prezent, który wręczysz na targach, konferencjach lub w podziękowaniu za dotychczasową współpracę specjalnemu klientowi. Tak spersonalizowany produkt będzie długo służył jego właścicielowi aktywując promocje Twojej marki.

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 7 ocen